Urodzinowy konkurs American Dreams - wygraj relaksujący masaż! - podhale24.pl
Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 7.344 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 7.74 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 5.58 km/h Wilgotność: 94 %
Jakość powietrza
32 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
10.11.2017, 15:45 | czytano: 3430

Urodzinowy konkurs American Dreams - wygraj relaksujący masaż!

W poniedziałek 6 listopada, w Zaskalu, odbył się event z okazji pierwszych urodzin centrum zdrowia i urody American Dreams. Był to wieczór pełen wrażeń i atrakcji, prawdziwe święto wszystkich stawiających na naturalne rozwiązania w kosmetologii, ceniących sobie zdrowy i aktywny tryb życia oraz uwielbiających komfort i elegancję.

Na początek goście mogli skorzystać z darmowych zabiegów i spotkać się z przedstawicielami marek, na których produktach specjaliści centrum zdrowia i urody bazują w trakcie codziennej pracy.W części oficjalnej miały miejsce: prezentacje poszczególnych firm współpracujących z American Dreams, wykład ikony kosmetologii – Lydii Sarfati – prezesa marki Repechage oraz pokazowy zabieg na twarz Four Layer Facial od Repechage.Wisienką na torcie było rozstrzygnięcie castingu do programu Totalna Metamorfoza i przedstawienie laureatek.Niespodzianką dla uczestników eventu było pojawienie się gościa specjalnego – aktorki Joanny Jabłczyńskiej, która została ambasadorką obiektu. Wydarzenie zakończył akustyczny koncert Klaudii Clödie Trzepizur, uczestniczki IV edycji The Voice of Poland, przy akompaniamencie Olafa Olszewskiego i Krzysztofa Mrzygłoda.- Serdeczne podziękowania dla wszystkich gości, którzy przybyli tak liczne, aby świętować z nami pierwszy rok działalności American Dreams! - mówi Patrycja Furczoń, właścicielka obiektu American Dreams.- Zachęcamy do przeczytania pełnego reportażu z eventu oraz obejrzenia fotorelacji na naszej stronie internetowej american-dreams.pl!
Specjalnie dla czytelników portalu podhale24.pl przygotowaliśmy trzy zaproszenia na relaksujące masaże, które otrzymaja trzy pierwsze osoby które na adres konkursy@podhale24.pl prześlą swoje imię i numer telefonu, a w temacie wiadomości wpiszą hasło: American Dreams
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas