Finał Totalnej Metamorfozy z American Dreams. Nowość ICOONE i MEGA KONKURS! (artykuł sponsorowany) - podhale24.pl
Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 8.028 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 8.928 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 8.928 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 7.92 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 92 %
Jakość powietrza
24 %
Nowy Targ
26 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
21.02.2018, 10:00 | czytano: 3711

Finał Totalnej Metamorfozy z American Dreams. Nowość ICOONE i MEGA KONKURS! (artykuł sponsorowany)

Drodzy Państwo, wielkimi krokami zbliża się finał Totalnej Metamorfozy, czyli 3-miesięcznego programu zmian w stylu życia i wizerunku Doroty Węgrzyniak, zorganizowanej przez centrum zdrowia i urody American Dreams, we współpracy z Piramida Fitness i salonem mody Brocca z Nowego Targu! Już tylko niecały tydzień dzieli nas od prezentacji efektów pracy naszych specjalistów i ujrzenia Uczestniczki w nowej, odmienionej odsłonie.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy serdecznie 24 lutego na godzinę 18.00, w American Dreams – ul. Skałka 1, 34-424 Zaskale. Informację o bezpłatnych biletach znajdą Państwo w recepcji obiektu, lub pod numerem telefonu: 515 502 222.

Relację z przebiegu metamorfozy znajdą Państwo na:
american-dreams.pl/metamorfoza


Wygraj zabiegi ICOONE w American Dreams!

American Dreams postanowiło zorganizować specjalny konkurs dla swoich klientów. To właśnie im daliśmy możliwość zadecydowania o tym, co będzie nagrodą w zabawie! Osoby odwiedzające nasz funpage na Facebooku wybrały opcję 50% rabatu na 5 zabiegów urządzaniem Icoone w pakiecie z konsultacją dietetyczną, kombinezonem i 5 wejściami na zajęcia fitness. Konkurs startuje 19 lutego, a zakończony zostanie 23 lutego!

Odwiedźcie nasz funpage i weźcie udział w zabawie:
facebook.com/AmericanDreamsPL


ICOONE i metamorfoza – czyli finalny szlif wizerunku!

Jak wiadomo, aby metamorfoza miała sens, nie wystarczy zadbać jedynie o powierzchowność. To także głęboki proces przemian wewnętrznych i psychologicznych. Nasza uczestniczka podołała postawionym przed nią zadaniom i dzięki temu, już 24 lutego będą państwo mogli podziwiać jej nowe JA - zarówno dosłownie, jak i w przenośni.

Cały proces rozpoczęły zmiany w odżywianiu i ciężka praca nad poprawą sylwetki. Dorota Węgrzyniak wzięła sobie do serca wszystkie wskazówki specjalistów i wykonała gigantyczną pracą nad sobą! Dlatego teraz, w ostatnich tygodniach metamorfozy, mogliśmy wspomóc jej starania, poprzez zastosowanie rewolucyjnego urządzenia wspomagającego modelowanie sylwetki – ICOONE! Ale czym jest to wyjątkowe urządzenie?


ICOONE – Zabiegi, które pokochały gwiazdy!

ICOONE to rewolucyjne urządzenie do modelowania sylwetki oraz liftingu twarzy, dostępne od niedawna w ofercie American Dreams! To wyjątkowe zabiegi, które pokochały gwiazdy, m.in: Ewa Pacuła, Joanna Krupa, Maja Sablewska, Anna Mucha, Ewa Gawryluk, czy Maja Ostaszewska! Dzięki bezinwazyjnym i ultranowoczesnym metodom, bez użycia skalpela, umożliwia pozbycie się m. in. problemu cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, czy wszelkich objawów starzenia się skóry!

Więcej informacji o ICOONE znajdą Państwo na:
american-dreams.pl/oferta/kosmetyka/icoone-modelowanie-sylwetki
Na jakie problemy zadziała terapia urządzeniem ICOONE®?

Jest to wysoce bezpieczna metoda, która nie będzie powodowała odczuwania żadnego bólu. Głowice nie powodują również uszkodzeń skóry, ani nie będą przyczyniały się do jej rozciągania. Jest ona predyktowana dla każdego rodzaju skóry oraz nie jest ograniczona przez wiek pacjenta.

Ta metoda jest niezwykle skuteczna dla osób borykających się z takimi problemami jak:
 • niewłaściwa praca układu naczyniowego i obrzęki,
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga,
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych,
 • mających problem z luźną skórą,
 • walczących z nadwagą i cellulitem,
 • po liposukcji,
 • cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych,
 • mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała,
 • cierpiących na zaparcia,
 • przed i po zabiegach chirurgicznych,
 • kobiet po porodach,
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport,
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

ICOONE jest wyposażona w dwa programy zabiegowe. W trybie kosmetycznym, przede wszystkim urządzenie to będzie ujędrniało skórę, zwiększy syntezę kolagenu i elastyny oraz będzie rozbijało złogi tłuszczu. W programie medycznym natomiast główny nacisk będzie wywierany na przywrócenie zdrowia i odpowiednich parametrów skóry.


Wygraj w konkursie ICOONE!

Teraz, gdy już Państwo wiecie czym jest i w czym może pomóc nasze nowe urządzenie, zapraszamy serdecznie, raz jeszcze, do wzięcia udziału w konkursie. Spróbujcie, bo jest o co powalczyć!

Zapraszamy na: facebook.com/AmericanDreamsPL!
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas