Wtorek, 14 lipiec 2020, Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Szczawnica i okolice
Clear
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clear
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clear
12°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 99
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
10.08.2018, 15:59 | czytano: 6793

Urzędnicy pracują krócej przez upał

Z powodu upału część urzędów na Podhalu skróciła dziś czas pracy do godz. 14.

Burmistrzowie i wójtowie zdecydowali, że praca w tak ekstremalnych warunkach nie ma sensu. - W pomieszczeniach nie mamy klimatyzacji, są za to komputery, kopiarki, skanery. Każde z tych urządzeń to mini grzejnik. Jest tak gorąco, że nie można pracować - mówi w rozmowie z Podhale24.pl jeden z urzędników.

Urzędy podpierają się apelem Głównego Inspektora Pracy do pracodawców, w którym czytamy m.in. "Z uwagi na nadzwyczajną falę upałów Główny Inspektor Pracy Wiesław Łyszczek apeluje do pracodawców o skracanie czasu pracy pracownikom, w szczególności tym, których dzienny wymiar czasu pracy przekracza 8 godzin".

Na skrócenie czasu pracy do godz. 14 zdecydowały się m.in. Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, Urząd Gminy Nowy Targ, Urząd Gminy Czarny Dunajec i Urząd Gminy Raba Wyżna.

r/
najnowsze informacje
komentarze
prywaciorz23:12, 24 sierpnia 2018
urzedasy niech se siedzą i po 2 h krócej a i tak tam nic nie zarobią biedoczki, cebulaczki za 2 złote ;) wielce korzystający ze swoich praw ....poza tym żeby tam pracowac to wcle nie trzeba miec wykształcenia tylko znajomości ... hahah ale po co sie tam pchać:D żeby sie garba dorobic ??? za 2 tys na mies ?:D
Michael23:29, 11 sierpnia 2018
Jacy mieszkańcy takie komentarze. Reszta jest milczeniem
Górol22:05, 11 sierpnia 2018
To są normalne jaja.Od czego niby urzędnicy sie przegrzeją?Zapraszam na budowe w upał, a najlepiej na dach robić.Nieróbstwo sie szerzy.
Amen21:49, 11 sierpnia 2018
Ex Diaxo.
Brawo .
Nic dodać.
Komentarz zbędny.
100% treści.
Urzędas i cała reszta wydrukować sobie komentarz Ex Diaxo wytłuszczonym drukiem na a4 i powiesić przed oczami w gminie, zusie, urzędzie pracy, skarbowym , miasta , i czort cie wie w jakiej urzędowej norze jeszcze pracujesz.
Naucz się komentarza Ex Diaxo na pamięć i powtarzaj co dziennie jak pacierz.
Amen.
Ex Diaxo16:42, 11 sierpnia 2018
Do niedawna pracowałem w urzędzie... i zgadzam się w połowie z połową komentujących...

Część osób zatrudnionych na stanowiskach urzędniczych powinna co najwyżej pracować w MC Donaldzie, ale kochani - jest olbrzymia (mimo wszystko) rzesza wybitnie zdolnych osób, które potrafią rozwikłać te chore państwowe przepisy - sami to przyznajcie. Nie dziwcie się także, że nie zawsze zostaniecie obsłużeni z uśmiechem na twarzy, najprawdopodobniej trafiliście na urzędnika z tej pierwszej grupy (a to jest rzeczywiście przykre).

Czy urzędy są potrzebne? Skoro istnieją przepisy potrzebujemy kogoś kto nas przez nie przeprowadzi - żeby urzędnicy stali się zbędni musiałoby zniknąć prawo - a co to oznacza? Tak, tak - anarchię! A tego byśmy nie chcieli prawda?

Z tym wcześniejszym kończeniem pracy to rzeczywiście (w mojej opinii) przesada - u nas jeszcze nie ma warunków zagrażających życiu urzędnika (fakt faktem, bywa ciepło - ale znowuż tragedii nie ma). Jest to najzwyczajniej wykorzystywanie lepszej pozycji zawodowej i tyle.

Urzędy nie są złe, gdyby nie fakt, że zatrudniają w sporej mierze ludzi przegranych życiowo (ale nie wyłącznie takich!), którzy to zdają się nie widzieć tego, a co gorsza są przekonani o swojej wyższości nad innymi. To właśnie sprawia, że urzędy w oczach ludzi je utrzymujących (podatników) wydają się być zbędne.

Prezydium, urzędnik, urzędas i im podobni:
Jesteście jedynie wasalami ludzi, których nieudolnie obrazić próbujecie. Zamilknijcie proszę i miejcie więcej szacunku dla ludzi, którym winniście służyć zawsze pomocą - praca w urzędzie już nie jest czymś prestiżowym - dzisiaj kojarzy się z ludźmi nieudolnymi życiowo i wiecznie niezadowolonymi - dlatego też niedawno odszedłem, bo najnormalniej w życiu było mi wstyd ludziom (moim suwerenom) w oczy popatrzeć, że tam właśnie pracuję...
podatnik15:15, 11 sierpnia 2018
Nie rozumiem jednego co ci ubodzy urzędnicy mają odpracowywać skoro w normalny dzień nie mają co robić, stąd bierze się wcześniejsze zwalnianie do domu, w dni upalne lub mrożne.To jest pozbycie się problemu braku zajęcia dla podwładnych przez wójtów.Jeżeli by wójtowie mieli dla nich zajęcie to mogli by ich zatrudnić przynajmniej część w godzinach rannych, część w godzinach popołudniowych, żeby ten urząd swoim postępowaniem nie denerwował ludzi ciężko pracujących i płacących podatki bez względu na pogodę, albo wysłać ich na urlop bezpłatny,bo przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą musi płacić podatki i zus bez względu na upały nam skarbówka nie daje ulg ani dni wolnych od podatków.
do hehe13:34, 11 sierpnia 2018
do hehe*
gdyby nie budowlańcy mieszkałbyś pod mostem więc się nie udzielaj...
hehe12:37, 11 sierpnia 2018
No cóż, budowlańcy. Mogliście się uczyć i iść do pracy do urzędu.
Urzedas12:12, 11 sierpnia 2018
Coo boli??Bardzo dobrze!Niech Was boli haha.Skoro istnieja takie nie inne przepisy to nalezy z nich korzystac.I dotyczy to wszystkich pracownikow biurowych - a ze prywaciarz nie zwolni wczesniej to wasz problem.Dochodcie swoich praw w Sadzie bo tyle wam zostaje kasztany.Mi przysluguje to z tego korzystam tak jak i z wielu innych rzeczy.A czemu?Bo mi sie nalezy i tyle w temacie.Placz i lament ludzki tylko bawi bo bierze sie on z zawisci i zazdrosci i stad ton mojej wypowiedzi bo tyle warci co niektorzy. Dlatego placzcie tu na forum bo tyle mozecie
Hanka12:06, 11 sierpnia 2018
Do urzędnik znienawidzony przez wszystkich ,siedzisz na urzędzie nie dla tego że jesteś mądra i strasznie dobra ale dla tego że te posadki dostajecie tylko po znajomości ....wkręcacie się do magistratu całymi familiami prawie te same nazwiska na drzwiach a jak inne nazwisko to tylko dlatego że to krewny po stronie ojca ....i tyle w temacie
dddd10:38, 11 sierpnia 2018
/frjerstwo. Ludzie ciężko zapie..... a oni urzedaski w kieckach do domu bo cieplo. taka sprawiedliwość. mam nadzieje ze zmienia sie te rzady wszystkie wkoncu urzedasy i inne gady. kij z wami...
Ocieplacz budynków09:11, 11 sierpnia 2018
Zawsze można przyjść do pracy wcześniej! !!!
ss09:04, 11 sierpnia 2018
Ale jad się leje przez jedną godzinę - całe 60 minut. Polak Polakowi toby najchętniej oczy wydrapał. A ci co na budowach niech zmienią pracę i jakoś tam dalej leciało.
Di07:08, 11 sierpnia 2018
Do Wika
W szpitalu krócej pracowała administracja -bo sie zmęczyła .(pasożyty).na oddziałach zapierniczali No bo jak inaczej.
zima00:10, 11 sierpnia 2018
Wybrać nowych wojtow, szczególnie w Gminie Nowy Targ, zeby sie biedaki nie musieli juz pocic w tym urzedzie
Yyyu23:55, 10 sierpnia 2018
Po pierwsze trzeba się było uczyć żeby w urzędzie pracować a nie narzekać że teraz przy betoniarce. Pi drugie urzefdnik zarobione pienia wyda u ciebie gościu stojacy przy betoniarce, u ciebie stolarzu u ciebie hydraulik u itd. Więc nie pierd. ..l ze urzednik pracuje za Twoje - to ty pracujesz za jego
Guano23:21, 10 sierpnia 2018
Dobra rada... Pić w urzędach tylko kawę mrożoną w okresie letnim... a nie gorącą... no i leszka 0,0 free...
Urzędnik znienawidzony przez wszystkich23:15, 10 sierpnia 2018
Jestem pracownikiem samorządowym. W sumie cieszę że wreszcie wiem co o mnie myślą ludzie którzy przychodzą do mnie z różnymi problemami a ja staram się im pomóc. Jednego jestem pewna. Dostosuję się do tych opinii. Pozdrawiam wszystkich
Rolnik23:04, 10 sierpnia 2018
Do prawda i Radek. Największym szacunkiem na świecie darzeni są farmerzy u nas zwani rolnikami. Tak naprawdę bez ich pracy nie mielibyśmy wszyscy co jeść. Kucharze i tym podobni mnie np nie są potrzebni. A bez tych znienawidzonych przez was urzędników g*** byś prowadził a nie sklep czy restauracje.
S JE S TA23:03, 10 sierpnia 2018
Mówcie sobie , jak tam chcecie
Przerwy w pracy są na świecie
I Hiszpania , no i Grecja ,
Włochy , no i Chorwacja
Honoruje zwyczaj sjesty
Z tego przykład teraz
BIERZMY !!!!!!!!!!!
Czyli od wschodu
Od szóstej godziny
Jemy i śpijmy choć :)
PÓŁ GODZINY :00000
Przy GLOBALNYM OCIEPLENIU
NIE MAM NIC PRZECIWKO TEMU
Mówcie sobie ,jak tam chcecie ;P)
URZĘDNICY SĄ NA ŚWIECIE !!!
NARÓD WIELCE OSOBLIWY-
-SĄ CUDOWNI I TEŻ
SĄ ZŁOŚLIWI !!!
CI OSTATNI JAK
PRZERWĘ MAJĄ TO ;)))))))
PETENTOM NIE DOKUCZAJĄ
xxx22:04, 10 sierpnia 2018
KNT, zmień pracę, weź kredyt...
Ten co ci płaci urzędasie22:00, 10 sierpnia 2018
Do prezydium i urzędnik.
Ty o nauce wiesz tyle co pies o gwiazdach!!!!
Założę się że i jednego i drugiego pewnie mamusia, tatuś, ciotka, wujek albo jeszcze jakaś dobra dusza z rodziny wsadziła na ciepłą posadkę w urzędzie i teraz się będzie dopieprzał do robotnika prostego co w upale zapiernicza.
Siedzisz tam wrzędasie zafajdany za między innymi moją kasę więc zapierniczaj sumiennie jak wszyscy a nie peplaj tutaj bezczelnie.
Operator koparki bez klimy !21:03, 10 sierpnia 2018
Operator walca ma racje .
Nieudacznki życiowe nic robić nie umiejo tylko siedziec i kawe pić , pita gotowego masz im zanies ,,ja nic nie robie ja jestem Dziennik ''
ku...a ma.... po...sie im w glowach od tego dobroytu .
Wika21:02, 10 sierpnia 2018
W szpitalu też nie ma klimatyzacji, to co, jutro będę krócej pracować? Super!!!
Radek20:57, 10 sierpnia 2018
prezydium twoj komentarz to porażka

wyobraz sobie co by było jakby wszyscy sie uczyli i wszyscy byli urzednikami
niemialbyś restauracji
niemalbyś sklepu
niemalbyś stacji paliw
niemialbyś wybudowanego domu
itd.
Zastanów sie czasem co piszesz zanim obrazisz kogoś z pracujących fizycznie .
takitam.20:56, 10 sierpnia 2018
a pracownicy fizyczni to co??? biurwy od pisania sie mecza, a pracownicy na budowie to smigaja z klimatyzatorami na plecach zamiast cegiel???
aro20:54, 10 sierpnia 2018
A ja mam rozwiązanie...żadne uszczuplenie wypłaty dla nich w związku ze skróconym czasem pracy (bo upał)...niech odpoczywają...ale...jak przyjdzie zimno, tak -10 stopni to za to powinni pracować do 21.00, wtedy Naczelnik, Burmistrz, Wójt mówi: jest 15.00 i -10 stopni na dworze, zostajecie do 21.00, przykro mi, ale jak było +30 to szliście do domu, więc jak jest -10 to zostajecie. Sprawiedliwie? I wtedy każdy, który pracuje od 6.00 do 18-19 (bo to norma o której urzędasy nie mają chyba pojęcia) mógłby po pracy coś zjeść i jeszcze sprawę w urzędzie załatwić :)
prawda20:50, 10 sierpnia 2018
Do prezydium. Gdyby nie kopidoly, kuchciki i inni pracownicy fizyczni to nie mialbyc co zrec! Jakie dobro produkuja urzedasy? Zadnego i tego nie da sie ukryc. A mowiac ze osoby na nizszych stanowiskach sie nie uczyly to tylko was poniza bardziej. Osoby na stanowiskach takich jak kucharz ito nie zdobywaly pracy po znajomosciach czy bedac rodzina innego urzedasa. A zaloze sie ze niejeden pracownik fizyczny jest bardziej inteligentniejszy od posadz*** biurowego.
Barman lekko nie ma20:50, 10 sierpnia 2018
urzędnicy powinni przestać jesc grochówke i fasolke bo wtedy każdy z nich staje sie mini grzejnikiem

I napewno byloby wiecej czystego powietrza w biurach .
Wkurzony20:50, 10 sierpnia 2018
Do "urzednik" - trzeba było się uczyć? Żałosny człowieku, waż swoje słowa! 3/4 urzędników w Urzędzie Gminy w mojej miejscowości, znalazła się tam ponieważ, ma dobre plecy a nie wykształcenie! I jestem pewien, że w większości urzędów tak jest... Biedni urzędnicy bo mają saunę w urzędzie... Mój ojciec dzień w dzień pracuję na upale w otwartym słońcu przy asfalcie i nikt mu nie zapewni skrócenia pracy, a wy tylko kawka i ploteczki zero pracy, a już nie mówiąc o tym żeby cokolwiek załatwić i wielce pokrzywdzeni bo taki upał...nasuwa się tu jeszcze wiele nieodpowiednich słów, ale dam sobie spokój szkoda nerwów... Powiem tylko tyle WSTYD!
Saba20:29, 10 sierpnia 2018
Uwazam że komentujacy mają racje. Praca w Polsce nie jest za karę, nie ma nakazu pracy . Raz w roku cieplej a oni do domu.... w glowach się poprzewracało. Ktos komentujący pisze ze " trzeba się było uczyc a nie zazdrościć " Jak to mówił znany ksiadz g.. prawda. My wiem jak wygladaja nabory na nowe stanowiska, jak to jest że rodzina " krolika" wygrywa.. ze miesiac przed konkursem wszyscy w urzedzie wiedza jto będzie "grzał" stołek, że konkursy to nasmiewanie się z nawinych bo mysleli że samo wykształcenie wystarczy. Smutne to... Więc urzędnicy zamilczcie, bo oprocz was wyjształconych ludzi na Podhalu jest dużo, ino nie mają " ujka" wysoko. Wiec zamilczcie i pracujcie żebyśmy my placacy podatki mieli z was pożytek a nie zamknięte drzwi urzędu.
robol20:13, 10 sierpnia 2018
Czytając komentarze można stwierdzić, że wszyscy są tak niesamowicie pracowici. Jakoś tego na co dzień nie widać. Gdyby wam szefowie pozwolili wyjść z pracy wcześniej to byście pierwsi lecieli aż drzwi by urwało. Idźcie pracować do firmy gdzie jest normalny szef i takie rzeczy są normalne - ale łatwiej siedzieć tam gdzie się siedzi i narzekać zamiast spróbować np. zmienić pracę. Teraz wszędzie szukają pracowników
KNT20:13, 10 sierpnia 2018
A ludzie musza pracowac nawet jak sie pot po d** leje....a tu szlachta takie cuda...
Haha20:00, 10 sierpnia 2018
Trzeba się było uczyć A nie na Urzedasow teraz narzekać. Nam zabierają 1/3 wypłaty by Wam 500 + wypłacić. Żałosne...
pracownikumysłowy19:44, 10 sierpnia 2018
Niech idą do domu wcześniej , ale za te godziny potrącić im z wysokich pensji. To byłoby sprawiedliwe , bo krzyuwdy nigdy nie mieli . Nigdy ,
robotnik19:40, 10 sierpnia 2018
Rozpędzić tą mafię urzędasów , bo i tak żadnego pożytku z pracy tej grupy darmozjadów nie ma . A jest ich jak much .
Kot19:32, 10 sierpnia 2018
Nieroby zdarzają się w każdej grupie zawodowej.
Urzędnik19:28, 10 sierpnia 2018
Wystarczy obrażania urzędników na każdym kroku bo nie oni wymyślili biurokracje. Praca w takie upały dla wszystkich jest ciężka dlatego każdy powinien zadbać o swoje zdrowie i nie przesadzać. Jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Swoją drogą skąd w was komentujacy tyle jadu. Trzeba było się uczyć i siedzieć sobie na d.... W jakimś urzędzie jak twierdzicie że tak dobrze tam jest.
Stasek R.......19:28, 10 sierpnia 2018
Przykre, żałosne, smutne.....
analityk19:25, 10 sierpnia 2018
Nie prawda! Urząd Miasta w Nowym Targu pracował jak zawsze
Nowy19:20, 10 sierpnia 2018
najgorsze to jest to że wszyscy komętujący mają rację
Operator walca19:17, 10 sierpnia 2018
Nie zapomnieć tylko wypłaty skrócić bo na wasze wypłaty to my zapiepszamy i nic nie skracamy
zus19:16, 10 sierpnia 2018
to do Biedronki na kase tam maja klime.A mowili że kupcy maja lepiej i jeszcze muszą za to zapłacić
Nogaty19:10, 10 sierpnia 2018
Podlegająca pod Urząd Miasta w N.Targu MZK jeżdzi bez ,,klimy,, bez ograniczeń.Żal pasażerów i kierowców.
petent18:55, 10 sierpnia 2018
Do miejsca pracy w Nowym Targu dojeżdżają ,,urzędnicy,, w klimatyzowanych autkach 500 metrów .Rano korki robią,parkingi zawalą pod urzędem bo mają kartę parkingową za 10 zeta za miesiąc.Się w du@ach pomieszało.
Trochę szacunku dla życia18:51, 10 sierpnia 2018
No .... mać a co z pracownikami budowlanymi? Robiol ma za............. a urzędasy idą do domu bo im ciepło. Za nasze pieniądze. Paranoja.
...18:48, 10 sierpnia 2018
Jakoś Urząd Miasta Nowy Targ potrafi normalnie pracować a reszcie za ciepło. Śmiech na sali
anna18:46, 10 sierpnia 2018
Prosze, by Wójt Gminy Raba Wyżna podał kiedy urzad bedzie dłużej czynny!? Wstydu nie macie..........
skandal !!!18:45, 10 sierpnia 2018
Nie ma tu co komentować !! To żałosne,że nas podatników obciąża się kosztami płacenia pensji urzędnikom. A niechby byli na samozatrudnieniu to ciekawe czy tak chętnie migali by się od roboty. Skoro im tak doskwiera upał od komputera to niech zmienią pracę na hutę,kuchnię w knajpie,piekarnię pracę w polu,pracę przy budowie dróg.
Obywatel18:42, 10 sierpnia 2018
Tak to są jawne kpiny z normalnie pracujących ludzi. Po pierwsze praca w urzędzie to żadna praca tylko plotki i picie kawy. A w dodatku nie liczenie się z ludźmi, którzy przychodzą załatwić sprawę ( patrz wójt gminy Nowy Targ ). połowa stanowisk w urzędach jest zbędna. Utrzymujemy darmozjadów i taka jest prawda. W dodatku niekompetentnych darmozjadów. Jak im za ciepło to posłać ich na parę dni na budowę lub na pole do rolnika to będą mieli niezły kontrast do porównania temperatur. I może w końcu nabiorą szacunku do ludzi, którzy normalnie pracują. Bo ja do urzędasów szacunku nie mam i nie będę miał. Przekonałem się o ich kompetencjach na własnej skórze!
Piotr18:40, 10 sierpnia 2018
To jest nie do pomyślenia Pan Wójciak w Rabce - nie ma Kota myszy harcują skraca czas pracy dla urzędników z których i tak większość błąka się bez celu po urzędzie i motywuje to jeszcze wysokimi temperaturami byłem w Rabce o 14.00 temperatura 22 stopnie o 15.00 to samo a urzędnicy zmęczeni siedzą pod parasolami po Rabce. Masakra już dawno ten cyrk rabczański powinien się skończyć
prezydium18:36, 10 sierpnia 2018
Żal wam kopidoły, kuchciki i innie szpecpompki trzeba sie bylo uczyć.
Tępy Toporek18:29, 10 sierpnia 2018
Połowę urzędników powinno się zwolnić i od razu będzie luźniej i chłodniej bo oni sami też wytwarzają ciepło.
JC18:16, 10 sierpnia 2018
biedactwa
kaszana18:13, 10 sierpnia 2018
u nas w ośrodku z dziećmi chorymi , wiatraki całe osiem godzin chodziły mimo upału i bez wody do picia, pracodawca miał gdzieś
PODHALAN18:09, 10 sierpnia 2018
buhahaha no padlem... mzoe lepiej pomóżcie jakims drogowca budowlanca itp ale nie tym darmozjada... nie wierze xD KPINA
Ula17:53, 10 sierpnia 2018
To jest chyba jakaś kpina. Nieroby w tych urzędach i tyle. Oni chyba upału nie widzieli. Gruba przesada. Szczyt lenistwa i tyle
szarak17:47, 10 sierpnia 2018
Jacy Wy jesteście biedni w tych urzędach..
Kucharz z Podhala.17:47, 10 sierpnia 2018
No chyba se jaja robią! !!!!
To niech przyjdą do pracy na kuchnię!!!!
Nieroby jedne!!!!
W kuchni , na budowie albo lać asfalt to by się dowiedzieli urzędasy.
Biedactwa za gorąco im !!!!!
Wdzięczny obywatel Szaflar17:45, 10 sierpnia 2018
A robotnicy na budowie i tak pracują, tylko tym *** w urzędach cieżko odddychać, bo mają więcej tłuszczu niż rozumu. Nauczyły się za komuny że sie nic nie robiło i dalej są nie miłe dla ludzi.I jeszcze im ciepło. Normalnie ludzie porażka
fred17:44, 10 sierpnia 2018
A co mają powiedzieć budowlancy też klimy nie mają a pracują do 18.
nie lubie dziadostwa17:43, 10 sierpnia 2018
w ośrodku dla np na podhalu - nigdy nam nie skrócono czasu pracy mimo upału, upały były już czerwcu , gdzie tu prawo i sprawiedliwość
Wicher17:34, 10 sierpnia 2018
WSTYDU ZA GROSZ ! Podatnik ten co na dachu czy murarz itd nie mają przerwy muszą zapracować na urzędników i na swoje rodziny ! ŻENADA !!!
Jasiek17:10, 10 sierpnia 2018
A na budowie kto da skrócony czas pracy..nawet wody niema kto da chociaż pracodawca ma obowiązek.. praca od 7.00 do 18.00 w upalach
k17:02, 10 sierpnia 2018
przecież mają klimatyzowane pomieszczenia!!!!!!!!!!! jaja sobie robią!
Drogowiec16:50, 10 sierpnia 2018
Bo się urzędnikom należy! !!!!!!
pikuś16:48, 10 sierpnia 2018
i oczywiście ufam że te nie wypracowane godziny urzędnicy odpracują tak samo gorliwie jak odbierają ewentualne nadgodziny gdy się takie zdarzą. Licze na Was
pikuś16:47, 10 sierpnia 2018
o jaki koszmarny los mają ci biedni urzędnicy, bez klimatyzacji za to z komputerem, kopiarką... ah... nie to jak na budowie, słoneczko, piękna pogoda, albo kierowca w aucie, fajnie, ciepełko, super :)
Urzędnik to już nie jest zawód, to stan umysłu!
Kierownik16:40, 10 sierpnia 2018
sie w *** poprzewracało!! na budowie chłopi zapierniczają w upałach, a tu się na stołku siedzieć nie chce. I gdzie ta sprawiedliwość???
żal16:30, 10 sierpnia 2018
to chwała takim urzędom,bo inni to kur.. do oporu
Dd16:26, 10 sierpnia 2018
Chyba to żart
Ten na budowie musi zapiepszac 12 godzin
I nikt nie patrzyczy upał czy zimno
Osmieszyliscie się trochę
Sklepowa16:20, 10 sierpnia 2018
E te ***, robic sie im nie chce siedza caly dzien na *** i zmeczone sa, nie robią bo maja za gorąco? A ci co w sklepie pracujA co myślicie że im nie gorąco? Jak jest 8 chlodni na sklepie i kazda znich pracuje to co to nie grzrje wgl? Ba z komputerem macie problem? Klima na sklepie tez nie wydala i tez jest nam gorąco i nikt nie zwraca na to uwagi, bo przyjdzie taka *** co pracuje na *** i wymyśla co ona to nie chce zero szacunku!
gorliowy16:08, 10 sierpnia 2018
Cooo? W przepisach BHP jest jasno określone jaka może być minimalna temp. podczas pracy biurowej. O maksymalnej nic nie ma - trzeba pracować nawet przy 50'C.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij