Sobota, 25 styczeń 2020, Imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła
Zakopane i okolice
Clouds
-6°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-5°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-5°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-6°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-9°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Umiarkowana
03.12.2018, 10:20 | czytano: 2926

Charytatywne Andrzejki w Witowie (zdjęcia)

Fot. Regina Korczak-Watycha

W restauracji Witowianka w Witowie odbyły się charytatywne Andrzejki, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc Darkowi Bartosikowi.

Podczas imprezy organizowanej przez fundację Podhalańska Iskierka Nadziei, goście bawili się przy tanecznej muzyce Kordiana i zespołu Śpasy. Wystąpił również regionalny zespół Małe Klimki.

Ci, którzy chcieli pomóc, mogli wziąć udział w licytacji bokserskich gadżetów.

Zakopiański ratownik medyczny Darek Bartosik w 2013 roku stracił w wypadku obie nogi. Organizowane imprezy mają pomóc w zebraniu środków na zakup wózka oraz windy.

pk/ zdj. Regina Korczak-Watycha
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij