Poniedziałek, 01 czerwiec 2020, Imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany
Szczawnica i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Clouds
14°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Clouds
16°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Clouds
17°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 59
Rain
16°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 80
Clouds
16°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
21.12.2018, 13:19 | czytano: 4189

Wicewójt odchodzi

Arch. Podhale24.pl

Stanisław Szeliga, wieloletni zastępca wójta gminy Nowy Targ Jana Smarducha, z końcem roku odchodzi ze stanowiska i przechodzi na emeryturę.

Z samorządem gminnym był związany przez 28 lat, najpierw jako radny, potem zastępca wójta. - Trudno wymienić jego zasługi w kilku zdaniach. Ale pan wicewójt był obecny przy wszystkich inwestycjach – pracach, od dróg, chodników, przez budowę remiz, kanalizacji, przy budowach sal gimnastycznych szkół. Był blisko ludzi. Chciałbym mu złożyć podziękowania od rady i radnych gminy Nowy Targ - powiedział przewodniczący Wiesław Parzygnat.

Stanisław Szeliga podziękował za współpracę wójtowi, wszystkim radnym, sołtysom i urzędnikom. - Dzięki państwa pomocy zrealizowaliśmy wiele - mówił. - Była propozycja wójta, żebym został. Ale nabyłem swoje lata - dodał.

- Staszek posiadł wiedzę i umiejętności. Widać było, że ma umiejętności, jeśli chodzi o fachowe, praktyczne patrzenie na sprawy, które realizuje gmina. Był wsparciem. Będzie mi go brakować - powiedział wójt Jan Smarduch. - Staszek chciał zakończyć pracę w momencie osiągnięcia wieku emerytalnego. Wiem, ile ta praca kosztuje wysiłku, nerwów na co dzień, szanuję jego decyzję.

- Nie zamierzam w tej chwili powoływać na stanowisko wicewójta kolejnej osoby. Będziemy pracować z zastępcą Marcinem Kolasą. Chcemy wspólnie przejąć te zadania, jak sobie poradzimy, to zobaczymy - dodał wójt.

Na zdjęciu powyżej Stanisław Szeliga (z prawej) z wójtem Janem Smarduchem i wojewodą małopolskim Jerzym Millerem 10 lat temu w Nowej Białej, podczas powodzi.

Poniżej wicewójt Szeliga dwa lata temu na otwarciu mostu w Krempachach.


r/
najnowsze informacje
komentarze
do zorro21:22, 28 grudnia 2018
Jeśli jest Pan takim specem od spraw lotniczych itp. to zapraszam ze swoimi wnioskami do Sejmu, ale wpierw proszę się nauczyć czytać ze zrozumieniem tekst w artykule: "Na zdjęciu powyżej Stanisław Szeliga (z prawej) z wójtem Janem Smarduchem i wojewodą małopolskim Jerzym Millerem 10 lat temu w Nowej Białej, podczas powodzi."
Jeśli by się Pan interesował to 10 lat temu gdy była powódź na Podhalu Miler był wojewodą małopolski, więc jeśli premier obawiał się Górali i nie przyjechał zobaczyć prawdziwej powódź to wysłał tylko wojewodę. Więc nie wiem co mam Pan na myśli "kolegowanie się". W tym czasie na Podhalu powódź splądrowała najbardziej Nową Białą i to nie tylko ta powódź. Gmina na uratowanie Nowej Białej musiała uzyskać środki z góry, a nie "kolegowanie się"
zorro17:00, 28 grudnia 2018
Jerzy Miller (ten na zdjęciu) to kłamca smoleński, który kazał wpisać do raportu iż gen. Andrzej Błasik był w kokpicie Tu-154M, mimo że nie było na to żadnych dowodów.
W raporcie Millera pojawia się wartość przeciążenia, które działało na samolot TU154, 100 g. Tymczasem według wyliczeń ekspertów nie może być to więcej niż 1,5?2 g. Nadal nie wiadomo, na jakiej podstawie wartość została wpisana do raportu. Przez lata Maciej Lasek i Jerzy Miller uciekali od tego pytania. Nie wykonali również postanowienia sądu, który nakazał im odpowiedzieć na te pytania.
Inne kłamstwo Jerzego Millera:
- Nie było więzień CIA w Polsce, a jeżeli ktoś ma na to dowody, to niech je przedstawi.

Człowiek, który koleguje się z ludźmi pokroju Jerzego Millera (co sugeruje ta fotka) nie zasługuje na żadne podziękowania.

Precz z komuną!
gość10:57, 28 grudnia 2018
Dziękujemy Panie Wójcie za pomoc i za porady, które Pan doradził, doradzał w naszej sprawie... myślę że nie jednej osobie, rodzinie Pan pomógł.
Mirka23:54, 27 grudnia 2018
Ojo, joj!
ol21:25, 22 grudnia 2018
Fajny sweterek miał wójt Jan 10 lat temu.
Baca16:43, 22 grudnia 2018
Wesołych Świąt panie Sołtysie z Rogoźnika. Ja się już uśmiechnąłem szeroko, jak przeczytałem laurkę. Czy można zaprenumerować Pana wpisy?
Lepsze niż kabaret, poważnie.
12314:07, 22 grudnia 2018
Panie Sołtysie - myślę że takie podziękowania to raczej osobiście, będzie zdecydowanie z większą kulturą, szacunkiem i klasą.
ela02:36, 22 grudnia 2018
Rewelacyjne zdjęcie
Kazimierz Zubek Sołtys Rogoźnika19:43, 21 grudnia 2018
Panie Wójcie Stanisławie.
W imieniu mieszkańców Rogoźnika pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu za wszelkie wsparcie i wielką pomoc przy realizowanych inwestycjach w naszej miejscowości.
Niech w Twoim życiu nastanie teraz czas odpoczynku , spokoju, radości,
beztroski i spełnienia swoich marzeń.
Życząc samych pogodnych i radosnych chwil, pozostaję z wyrazami szacunku
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij