Sobota, 25 maj 2019, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
20°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
22°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
21°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 43
Clouds
22°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
20°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
25.12.2018, 13:40 | czytano: 5313

Nowy hotel w Szczawnicy

Fot. Materiały prasowe hotelu

Przed świętami w uzdrowisku otwarto czterogwiazdkowy hotel Szczawnica Park Resort & Spa.

Należy on do grupy hotelowej, która już od wielu lat działa na szczawnickim rynku. W jej skład wchodzą m.in. trzygwiazdkowy Hotel Batory oraz trzy obiekty apartamentowe: Park, Eko i Tęcza. Jest to pierwszy hotel tej klasy w Pieninach, który zapewni miejsca w 110 pokojach.

Na hotelowych gości czeka m.in. strefa spa & wellness i basen.r/ materiały prasowe
najnowsze informacje
komentarze
trauma13:59, 29 grudnia 2018
w Szczawnicy miejsca pracy może i są.... ale w obecnych czasach jest "pora" pracowników nie pracodawców, (tylko daletego, że wymagają cudów, ale oferują marne pensje)! Dziś młodi pracownicy się szanują i to bardzo dobrze.
kogitator21:17, 28 grudnia 2018
@ Szczawniczanin:
Przecież nie ma bezrobocia, więc dlaczego pracownicy nie pójdą do innej pracy, zostawiając chciwca właściciela z jego minimalną stawką? Ilekroć poruszany jest temat olbrzymiego bezrobocia, to zaraz na forach zabierają głos całe tabuny besserwisserów, którzy wszystkich zakrzykują twierdząc autorytatywnie że bezrobocia na Podhalu nie ma, więc jak to w końcu jest z tą pracą u nas?
Szczawniczanin11:46, 28 grudnia 2018
Bo w Szczawnicy jest zmowa miedzy "hotelarzami" , że Ci ze znajomością języków obcych na recepcji i Ci co mają myć gary zarabiają tyle samo tzn. minimum gwarantowane . Pracować trzeba po 12 godz / nie odmawia się właścicielowi/. To jest właśnie nasz zaścianek. Jednakowoż jest u "hrabiów" , w nowych hotelach , czy byłych sanatoriach branżowych. Kodeks pracy to fikcja . . . . .
minka14:06, 27 grudnia 2018
Fajnie, tylko nikt tam nie chce pracować.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij