Poniedziałek, 09 grudzień 2019, Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 95
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 95
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 95
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 95
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
07.02.2019, 11:21 | czytano: 4448

Propozycja uruchomienia trasy narciarskiej na Kowańcu

Arch. Podhale24.pl

NOWY TARG. Stowarzyszenie "teraz Gorce" zwróciło się do burmistrza Grzegorza Watychy o pomoc ze strony w miasta przy uruchomieniu trasy do narciarstwa biegowego na Kowańcu.

Stowarzyszenie poinformowało, że zebrało podpisy dziesięciu właścicieli działek, który wyrazili zgody na bezpłatne użyczenie gruntów pod trasę biegową w tym sezonie zimowym. Chodzi o teren niedaleko pętli autobusowej MZK. "Warunki śniegowe są sprzyjającego, dlatego chcielibyśmy dla mieszkańców, dzieci i turystów stworzyć tę trasę. Ze swojej strony deklarujemy pomoc przy jej utrzymaniu w czystości. Okoliczni mieszkańcy są zainteresowani rekreacyjnym uprawianiem biegów narciarskich, a miejsce jest dostępne dla każdego" - napisali w piśmie przekazanym burmistrzowi.

Miasto jest przychylne inicjatywie. - Rzeczywiście, wpłynęło takie pismo i będzie rozpatrzone. Musimy w pierwszej kolejności sprawdzić czy wszyscy właściciele działek się pod nim podpisali - wyjaśnia Grzegorz Watycha.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Zibi11:48, 11 lutego 2019
Co to za stowarzyszenie, bo nie mogę znaleźć w rejestrach? Formalne czy nieformalne?
jg08:23, 8 lutego 2019
Może się pospieszycie!!
kowańcanin22:44, 7 lutego 2019
pasowało by żeby tym ratrakiem przejechali waksmundzkimi polanami tak jak nartostrada dawniej szła bo teraz to pożal sie boże nawet nie oznakowana jest tak jak dawniej było przyjezdni na ski turach szlakiem zjeżdżają golgotą
ski17:59, 7 lutego 2019
Mam nadzieję że mowa o przyszłym sezonie narciarskim?
Biegacz15:00, 7 lutego 2019
Miasto jest przychylne inicjatywie. Myślę, że już w maju uda się uruchomić trasę...
manfred14:46, 7 lutego 2019
Rychło w czas
carol14:41, 7 lutego 2019
Troche logiki w mysleniu ludzie. Jest już po feriach,po sezonie i niestety juz połowa lutego. Ludzie ogarnijcie się z bezsensownym wydawaniem pieniędzy na nic. Dlaczego nikt nie wpadl na to gdy dzieciaki nudzily sie przez ferie w domu. Pozdrowienia .
m14:27, 7 lutego 2019
brawo!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij