Czwartek, 27 luty 2020, Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 55
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
08.03.2019, 12:43 | czytano: 7222

Nowotarski jarmark w Canal+Discovery (zdjęcia)

W najbliższą niedzielę, 10 marca, o godzinie 12.30 w Canal+Discovery zobaczyć będzie można odcinek emitowanego od stycznia cyklu „Bazary Europy”, poświęcony nowotarskiemu jarmarkowi.

6 grudnia targ odwiedziła ekipa telewizyjna, realizująca serial o europejskich targowiskach. Filmowcy - pod dowództwem Bernadetty Bieszczanin - wzięli przed kamerę kupców i producentów, kręcili targowe atrakcje, sami również uczestniczyli w targowych, organizowanych w dniu św. Mikołaja zabawach.

Maria Konarowska, która przeprowadzała wywiady, nie uniknęła porwania do góralskiego tańca i - trzeba przyznać - radziła w nim sobie znakomicie. „Marysię” zresztą wielu kupców i gości jarmarku doskonale kojarzyło. I nie dziwota, to właśnie młoda aktorka prowadzi program „Galileo” w TV4, brała udział w TVN-owskim „Azja Express”, znana jest z ról w popularnych serialach, jak choćby „Kopciuszek”, „Pierwsza miłość”, „Na Wspólnej”, „Plebania”, „Pittbul”, „Komisarz Alex”, „Prawo Agaty” czy „Ojciec Mateusz”. Prywatnie jest córką znanej aktorki Joanny Szczepkowskiej.

Praca filmowców na nowotarskim jarmarku trwała do późnego popołudnia, jej efekty zobaczyć będzie można w najbliższą niedzielę. Jeśli przegapicie premierę, powtórki będą w poniedziałek o godzinie 22.20 i we wtorek o 9.30

Tekst i zdjęcia: Piotr Dobosz, Spółka Nowa Targowica
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Miastowy18:54, 10 marca 2019
Żaden Bangladesz - trzeba być wyjątkowym frustratem, żeby nazywać tak najpiękniejszy polski jarmark, którym - słusznie zresztą - interesuje się nawet telewizja.

Promocja tego miejsca powinna być jeszcze większa, niż do tej pory.
BTC12:38, 10 marca 2019
@Jadźka

Gdyby nie dzialania ze strony miasta tego jarmaczku nigdy by nie bylo.
Radek motocyklista z 27 letnim stażem10:19, 10 marca 2019
Fajna ta Maryska , jo by jom tyz wytancowoł
Jadźka16:38, 9 marca 2019
@aqq Złośliwiec. Jarmark jest piękny. Bangladesz to był na Berekach. Spółka Nowa Targowica, wybudowała piekna targowicę/, którą podziwia wielu pzryjedznych, turystów i oby dalej się tak działo. Byle miasto nie wtrącało się, to będzie dobrze,
aqq11:41, 9 marca 2019
Bangladesz w eterze :D
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij