Poniedziałek, 20 maj 2019, Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Nowy Targ i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.03.2019, 09:52 | czytano: 2774

Stłuczka na wjeździe do Zakopanego. Samochód wjechał na przejście dla pieszych

Fot. Piotr Korczak

Na ulicy Kasprowicza zderzyły się dwa samochody osobowe.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło przed przejściem dla pieszych. Gdy jeden z samochodów zatrzymał się przed pasami, drugi najechał na niego z tyłu, spychając go na przejście dla pieszych. Pech chciał, przez pasy przechodziła kobieta. Na szczęście odniosła ona lekkie obrażenia. Kierowca samochodu, który spowodował wypadek, został ukarany mandatem.

pk/
najnowsze informacje
komentarze
Lanek18:43, 14 marca 2019
Na pewno to łobuz nr- KTT.
Olo14:26, 14 marca 2019
Kierowcy co z wami? Nie mogę już o tym słuchać i patrzeć na to strach wychodzić gdzie kolwiek jeżdżą jak cajmery jak można nie zachowć ostrożności zbliżając się do pasów a coraz bardziej widzę takie przypadki jeden przepuszcza pieszego a drugi kierowca go potrąca to jest chore tacy ludzie nie powinni prowadzić samochodu
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij