Środa, 22 styczeń 2020, Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Jabłonka i okolice
Mist
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Mist
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Mist
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Clear
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 64
Mist
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Mist
-4°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dobra
03.06.2019, 13:16 | czytano: 4094

Policja poszukuje motocyklisty, który potrącił kobietę

Arch. Podhale24.pl

Do wypadku doszło w niedzielę pod wieczór na ulicy Poniatowskiego w Rabce-Zdroju.

- 57-letnia kobieta szła lewą stroną drogi, kiedy z naprzeciwka nadjechał motocykl typu cross i ją potrącił. Motocykl przewrócił się, a kierujący go podniósł i odjechał nie udzielając pomocy kobiecie. Trwają poszukiwania sprawcy - relacjonuje mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

57-latką zajęli się przechodnie, a następnie została przewieziona do szpitala. Na całe zdarzenie najechał drugi motocyklista, który widząc co się dzieje odjechał.

Komisariat Policji w Rabce-Zdrój prowadzi postępowanie w sprawie wypadku. W chwili zdarzenia kierowca ubrany był w czarny kombinezon i pomarańczowy kask. Motocykl był pomarańczowy i nie miał tablicy rejestracyjnej. Jeżeli ktoś posiada informacje na temat sprawcy proszony jest o kontakt z komisariatem pod numerem tel 18 2676220.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
PATELNA TO NIE TOR10:02, 4 czerwca 2019
Najdziwniejszy i najniebezpieczniejszy dla innych uczestników ruchu środek transportu na świecie!!! TAKICH DELIKWENTÓW TRZEBA TĘPIĆ!!!
oli09:50, 4 czerwca 2019
A może to ten sam co w wieku 12 lat jeżdził po Słonem jak wariat ,a matka cieszyła się jaki to on zdolny,że umie jeżdzić.Duża wina rodziców w wychowaniu swoich pociech,taka małpia miłość.
rab09:47, 4 czerwca 2019
Kolor pomarańczowy,to go szybko znajdą.Wystarczy trochę popytać po Słonem.A tak wogóle,to od czasu do czasu policja mogła by się przespacerować po Słonem.
Loco06:10, 4 czerwca 2019
@Rafał - Doprecyzuję: jasne że crossa nie da się zarejestrować, dlatego pytam jak bardzo nieodpowiedzialnym rodzicem trzeba być żeby dzieciakowi kupić taki motocykl i dopuścić do tego żeby bez uprawnień (rejestracji i ubezpieczenia) poruszał się po drogach, ścieżkach, wałach, itp. No i sam odpowiedziałeś na moje pytanie: taki motocykl kupuje się do jazdy po torze, nie po parku narodowym, czy drodze publicznej.
Radek motocyklista z 28 letnim stażem22:15, 3 czerwca 2019
Jak zabił sie Wojtek to ludzie gadali że bedzie spokój na drogach można bedzie spacerować spokojnie ...nie było długo tego spkoju i już kolejna osoba ucierpiała przez Pasjonate bez rozumu .
Maryla19:52, 3 czerwca 2019
"Turysta" ma rację. Tak jest w każdą pogodną niedzielę. Wczoraj trzech łebków pruło na Maciejową, a ludzie uciekali im z drogi. Gdzie jest straż leśna? Pora z tym skończyć. Udają bohaterów, a jak dojdzie do wypadku to robią w gacie i uciekają. Mam nadzieję, że złapią tego cwaniaczka i poniesie konsekwencje.
Rafał17:45, 3 czerwca 2019
Do Loco . To że nie udzielił pomocy to nie odpowiedzialne. Tylko jeżeli chcesz crossa zarejestrować to powodzenia . Cross jest fabrycznie bez homologacji czytaj bez prawa do rejestracji . Jeżeli enduro od crossa nie odróżniasz to albo nie pisz albo się zorientuj w temacie. A jak coś to tor Przykiec w Osielcu zaprasza
miszcze tfu16:49, 3 czerwca 2019
Wiadomo, czemu uciekli. Bo albo na podwójnym gazie, albo motory nie zarejestrowane (kto wie czy nie kradzione nawet), albo "panowie" nieletni. Oto najczęstsze "zalety" owych miszczufff kierownicy.
carol16:03, 3 czerwca 2019
Ostatnio była parada motocyklowa w tym mieście. Przeglądnąć zdjęcia i trochę pomyśleć.
Narciarka15:31, 3 czerwca 2019
Na Podhalu jest wielu takich rodziców.W sobotę dwóch ok 10 letnich chłopców jechało na motorach krosowych ulicami Białego Dunajca. Oczywiście bez kasków.
kiedyś motocyklista polny15:27, 3 czerwca 2019
Look , to ze nie udzielił pomocy to nnieładnie, nieetycznie ,niehonorowo, ukarać za to, ale to co piszesz resztę , to przemawia poprzednia epoka,komuna śmierdzi,
Rysio14:39, 3 czerwca 2019
Policja niech się wreszcie zajmie bandytami na motorach którzy rozjeżdżają skarpy pod lotniskiem nad Białym Dunajcem!Ta banda już nawet po nowej drodze dla rowerow i pieszych rajdy sobie uskutecznia!!!
baca14:37, 3 czerwca 2019
może dość patrzenia na crossowców jak nad Dunajcem rajdy urządzają żaden motocykl nie ma rejestracji oc a policja pytam się gdzie
turysta13:50, 3 czerwca 2019
Policjo z Rabki Zdrój - znajdziesz go co weekend na stokach Grzebienia, G. Królewskiej, Lubonia W. Na ścieżkach i lasach w okolicy Rabki Zdrój, na pewno nie jeden mieszkaniec czy turysta uciekał przed nim do rowu czy krzaków. Przed nim jaki i przed wieloma innymi takimi jak on, który czują sie królami szlaków i ścieżek. Zgłaszanie na Policje nic nie dawało, az doszło do nieszczęścia.
Loco13:27, 3 czerwca 2019
Gdyby policja raczyła egzekwować przepisy dotyczące obowiązku rejestracji i ubezpieczenia pojazdów silnikowych, byłoby pewnie łatwiej łotra namierzyć. Jedynie bezwzględna walka z tymi piratami może coś dać. Ludzie dorośli mogą mieć jakąś empatię i odpowiedzialność, ale często jeżdżą dzieci, bez żadnych uprawnień, wyobraźni, zasad ruchu. Pytam się jaki rodzic kupuje motocykl i pozwala na nim jeździć nieletniemu bez jakichkolwiek uprawnień do kierowania pojazdami, bez ubezpieczenia, bez rejestracji? Nieodpowiedzialny idiota...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij