Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Jabłonka i okolice
Clouds
24°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 56
Clouds
24°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 56
Clouds
25°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 56
Clouds
27°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 51
Clouds
23°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 69
Clouds
23°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 56
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.06.2019, 20:00 | czytano: 6452

31-latek pod kołami samochodu. Dostał mandat za brak ostrożności

Arch. Podhale24.pl

Do wypadku doszło późnym popołudniem na zakopiance w rejonie Zbójeckiej Góry między Rabką-Zdrojem, a Skomielną Białą.

Samochód potrącił pieszego. Z ustaleń policji wynika, że 31-letni mężczyzna wtargnął pod nadjeżdżający pojazd. Został zabrany do szpitala, ale nie odniósł poważnych obrażeń.

Za nie zachowanie ostrożności został ukarany mandatem.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Basia15:26, 8 czerwca 2019
Wojtku, dawniej gdy ktoś był mniej bystry, to w ogóle się nie wypowiadał, ponieważ bał się iż wszyscy zobaczą, że jest g..., i mógłby się narazić na ośmieszenie ...co po wyglądzie również widać, gdy jest ktoś niechlujny... dziś nie tylko takie osoby próbują przekrzykiwać, co w ogóle nie widzą, że w danej sytuacji się ośmieszają i to jest przerażające.... . On mógł wejść, wtargnąć, wbiec, tańczyć, podskoki robić, wybierz sobie.... jednak przepisy mówią wyraźnie, jakakolwiek "forma" wejścia na jezdnię w miejscu do tego nie przeznaczonym jest wykroczeniem. Ja jestem osobiście przerażona, że takie osoby jak Ty mają prawo jazdy, bo są ewidentnie zagrożeniem dla reszty.
viola12:05, 8 czerwca 2019
Dobrze, ze nic sie nie stało. I że dostał ten mandat. To bedzie nauczka na przyszłość.
Wojtek22:50, 7 czerwca 2019
do Basia chyba ty nierozumiesz tekstu bo nigdzie nie jest napisane że przechodził przez jezdnię tylko wtargną
Basia12:14, 7 czerwca 2019
-do Wojtek Widzę, że nie rozumiesz textu, to było na zakopiance, w miejscu gdzie nie ma pasów, a pierwsze słyszę, że można sobie przechodzić przez jezdnię, gdzie ich nie ma! Policja może zawsze upomnieć lub wystawić mandat. Tak więc wina w tym wypadku pieszego, co innego na pasach, winny będzie zawsze kierowca, bo ma zachować szczególną ostrożność. Takie przepisy i dotyczą wszystkich. Tak więc, żadna kamerka nie była potrzebna.
Darek10:12, 7 czerwca 2019
Dokładnie nie którzy pieszy na chama wchodzą na przejście bo myślą że jak są na pasach to kierowca przefrunie, policja powinna co z niektórymi zrobić porządek np pieszy zbliżający się do pasów powinien podnieść rękę że będzie przechodził a nie że wyskakuje nie wiadomo skąd słuchawki w uszach i głupkowato się uśmiecha!!!!!!
Wojtek09:06, 7 czerwca 2019
na szczęście kierowca musiał mieć rejestrator jazdy bo tak by się nie wytłumaczył
normal08:45, 7 czerwca 2019
No nareszcie ktoś ukarał pieszego. Nie żebym się czepiał bo nie dotyczy to wszystkich ale jest wielu zwłaszcza tych z słuchawkami w uszach lub kapturze na głowie którzy chodzą jak święte krowy i myślą że są niezniszczalni albo maja po kilka żyć.
Boczek00:22, 7 czerwca 2019
Ludzie już tego nie wytrzymują wszystko drożeje , wcale im sie nie dziwie , zobaczcie po ile były parówki w zeszłym roku a po ie są teraz ...a mortadela jak poszła .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij