Poniedziałek, 09 grudzień 2019, Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
07.06.2019, 16:28 | czytano: 1584

Na weekend wraca ruch dwukierunkowy na moście w Białym Dunajcu

zdj. Piotr Korczak

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie, dziś (piątek, 7 czerwca), o godz. 17.00 zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy (bez sygnalizacji świetlnej) na zakopiance w Białym Dunajcu.

- W poniedziałek 10 czerwca godz. 7:00 zostanie wznowiony ruch wahadłowy (z sygnalizacją świetlną) tak jak na obecnym etapie - informuje GDDKiA.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Ted11:06, 10 czerwca 2019
Jaka jest termin całkowitego ukończenia prac na tym moście i chodnikach ?
Maciek15:08, 9 czerwca 2019
*** ktorzy sa odpowiedzialni za to wszystko, powinni zostac pociagnieci do odpowiedzialnosci karnej. To jest cyrk co tam sie dzieje. A pracownicy robia co chca, nikt ich nie nadzoruje. 5 pracownikow faktycznie cos robi, a 20 sie przyglada, pali papierosy,ucina sobie pogawedki. Chory, absurdalny kraj!
oko08:41, 8 czerwca 2019
Kto jest odpowiedzialny za budowę tego mostu? Mam pytanie: długo jeszcze będziemy się męczyć? Sześć lat wahadło, właśnie pobiliście rekord świata, BRAWO!!!
firma uduś08:05, 8 czerwca 2019
Co to za dziadowska firma wykonuje te prace ? Piękna pogoda - widno od 4 rano do 21 , a tu robotnicy o 17 już spakowani do domu , gdy tyle pojazdów tą drogą przejeżdża i musi godzinami stać w korku pod sygnalizatorem ? Odpowiedzialnego dezorganizatora tych prac to powinno się ***, bo te roboty i ta firma to nie nadaje się nawet do remontu ścieżki rowerowej , a nie drogi krajowej o takim natężeniu ruchu . Chyba chodzi im o to by kierowcy zbzikowali przy okazji tego remontu . Gdyby była tam poprawna organizacja pracy i przynajmniej 12 godzin intensywnej pracy na dobę to remont byłby zakończony w co najmniej o miesiąc krótszym okresie .Ponadto wielu kierowców przejeżdża już na czerwonym świetle i powoduje dalsze komplikacje na drodze . Istny armagedon przygotowała ta GDDKiA z Krakowa - firma uduś .Kto angażuje dziś takie firmy do takich poważnych zadań? Te prace winny być wykonane wówczas gdy budowano most , bo była możliwa taka organizacja pracy , a nie wtedy ,gdy most już wybudowano. Najpierw jedną stronę , a potem drugą stronę i wahadło byłoby obecnie nie potrzebne .
kacper23:44, 7 czerwca 2019
dziadostwo jak było tak jest ten most będą robić jeszcze 20 lat,śmiechu warte
Mecenas20:15, 7 czerwca 2019
teraz jechałem 19.30 i sygnalizacja nadal jest. Krótki odcinek ale nadal wahadło
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij