Sobota, 28 listopad 2020, Imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-3°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 97
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 90
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
14.06.2019, 17:00 | czytano: 9459

"Studentki wyraziły skruchę i zapewniły, że nie chciały nikogo obrazić"

Arch. Podhale24.pl

NOWY TARG. Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa reaguje na oburzenie radnych powiatowych, którzy skrytykowali przebrania nowotarskich studentów podczas majowych juwenaliów.

Przypomnijmy, iż w trakcie oficjalnego otwarcia, na scenie pojawiły się studentki przebrane za zakonnice, które miały na sobie kuse sukienki, ostry makijaż i koronkowe rajstopy, a jeden z żaków przebrał się za papieża i trzymał w ręce krzyż z rolek papieru. Wywołało to oburzenie wśród radnych powiatowych, które chcą się wycofać ze współorganizowania studenckiej imprezy w przyszłym roku. Padły zarzuty o profanację symboli religijnych i obrazę uczuć katolików. Pisaliśmy o tym obszernie wczoraj w artykule pt. "Studenci PPWSZ oskarżeni o obrażanie uczuć religijnych katolików".

Po publikacji artykułu oświadczenie w tej sprawie wydały władze uczelni. Czytamy w nim:

"Władze Uczelni oświadczają, że zostały podjęte kroki dyscyplinarne wobec osób nieodpowiednio ubranych podczas ostatnich Juwenaliów w oparciu o Regulamin Studiów i Statut PPWSZ. Studentki wyraziły skruchę zapewniły, że nie chciały nikogo obrazić i zgodziły się, że ich ubiór mógł mieć negatywny wydźwięk. Uczelnia informuje także, że wśród przebranych studentów były osoby spoza Uczelni" - brzmi oświadczenie, pod którym podpisali się prorektor dr Teresa Mucha i prorektor dr Krzysztof Trochimiuk.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Obywatel12:24, 17 czerwca 2019
Dajcie spokój tym studentom , zajmijcie się duchownymi którzy swoim postępowaniem znieważają kościół i naszą religię.....
Student Z Krakowa18:25, 16 czerwca 2019
O co wam chodzi przecież juwenalia są . Nie byliście chyba w życiu w Krakowie podczas juwenalia , tam pełno papieży i zakonnic goni i nikomu to nie przeszkadza . Po prostu Trzeba mieć dystans i nie obrażać się na to ze młodzież dobrze się bawi.
A poza tym super kreatywne stroje .
Lolek17:58, 16 czerwca 2019
@Ber

Naoglądałeś się TVN i wydaje Ci się, że to problem tylko w kościele. Otóż nie. Znacznie większy odsetek jest w szkołach i wśród tak ostatnio promowanych homoseksualistów.
Zejdź na ziemię :)
romek17:50, 16 czerwca 2019
Nie rozumiem dlaczego w ostatnim czasie wszyscy wolni i wyzwoleni parodiują kościół katolicki. Dlaczego nie przebieracie się za Rabinów czy Mahometa? No odważni za rok pokażcie swoją wolność słowa?
śmieszny kraj15:48, 16 czerwca 2019
A dla mnie to są śmieszne ale te przebierańce "prawdziwe". Tutaj chociaż przebierańce ze zdjęcia nie wyciągają rąk po pieniądze, ani nie wciskają ludziom durnot.
Swat14:12, 16 czerwca 2019
Ta z lewej to chyba siostra tego z prawej
"13:39, 16 czerwca 2019
Zaczynam dostrzegać coraz większą różnicę pomiędzy normalnymi młodymi Polakami a pisowcami...
Ber10:33, 16 czerwca 2019
DO nie ślepy
Jesteś przykładem polskiego katolika.
Ber10:29, 16 czerwca 2019
Prdofilia wśród kleru to jest dopiero bagno które rani moje uczucia religijne tylko że sprawcy składają winę na ofiary .
Sekta polską rządzi
Piekne BLONDYNKI00:56, 16 czerwca 2019
Zakonnice nie są złe ...całego balaganu narobił ten Pajac .

Zapowiedział że sie odwoła .
dziabson21:44, 15 czerwca 2019
Do Nie ślepy:
Fundusz kościelny kosztuje podatników ok.160 mln zł rocznie.
A poza tym kościół może kupować nieruchomości od państwa nawet za 1% wartości rynkowej. W internecie znajdziesz więcej przykładów.
Co do muzułmanów to nikt się za nich nie przebiera, są prześladowani w dużo bardziej drastyczne sposoby: pobicia itd. o żydach to nawet nie wspomnę...
nowotarżanka19:40, 15 czerwca 2019
Coś pięknego: w statecznym, konserwatywnym Nowym Targu taka sytuacja! I to w 40 rocznicę pielgrzymki JPII do stolicy Podhala. I jak z tym żyć? :)

Wiem, że są ludzie o różnej wrażliwości... ale doprawdy nie rozumiem reakcji oburzonych radnych, czy tu komentujących. Czy Wy już do reszty straciliście poczucie humoru? Wg mnie (a jestem praktykującą katoliczką) ośmieszacie siebie i nas (innych katolików) przy okazji.

Ale z drugiej strony może to dobrze, że tak reagujecie:). Ludzie, zwłaszcza młodzi, zobaczą ile w tym przesady, zadęcia, smuty, hipokryzji i radykalizmu. Tak, mówcie wszystkim, że to przestępstwo obrazy uczuć religijnych, opowiadajcie się dalej za karami dyscyplinarnymi dla studentów. Postulujcie wprowadzenie kary bezwzględnego więzienia (bez zawieszenia) za takie "występy"! Takie zachowanie na pewno spotka się ze zrozumieniem młodych:), którzy będą walić drzwiami i oknami do kościołów.
@nie ślepy15:59, 15 czerwca 2019
Twoje argumenty jak komuchów , gdy Amerykanie ich pytali, kiedy w Rosji uporają się z glodem. Komuchy zawsze odpowiadały "a u was to biją Murzynów" Tacy jak ty, w swej komuszej mentalnosci, zwasze zadaja pytanie czemy nie przebierzecie się za Żydow czy Muzulmanow.
Do nie ślepy14:55, 15 czerwca 2019
Kim była matka twojego Jezusa? i reszta apostołów?
Prawdemówiący.13:09, 15 czerwca 2019
Tylko ten się obraża kto się CHCE obrazić.
xyz12:59, 15 czerwca 2019
Naprawdę słodkie id***.Odebrać dyplomy niech nie stanowią inteligencji narodu skoro udają że nie wiedzą o co chodzi
nie ślepy12:56, 15 czerwca 2019
@ k i inni lewacy: jesteście wielkimi bohaterami? a może jakieś muzułmańskie przebrania, albo żydowskie... nie mają brania w Europie...co bohaterzy?

@dziabson: w którym to kościele są te twoje pieniądze? oświeć mnie!
xxx11:15, 15 czerwca 2019
fajne te studentki, dajcie im spokój :D
Poddaję pod rozwagę: emigracja10:32, 15 czerwca 2019
Dobra lekcja dla studentów. W Polsce rządzi zabobon i bigoteria. Premier, prezes i Beaty pląsają w religijnej ekstazie w Toruniu, więc każdy polityczny karierowicz podąża ich śladem pod rękę z plebanem. Kończyć studia i zmykać na zachód, tam wolność jednostki i wyrozumiały stosunek wobec jej poglądów czy postaw, tzw. liberalizm jest normą, u nas objawem dekadentyzmu i zepsucia. Pomijając terminologię, zastanawia tylko dlaczego taka duża część społeczeństwa polskiego zamiast cieszyć się wolnością pozwala sobie zakładać kaganiec wypaczonych świeckich i religijnych idei? Jak można nie pragnąć nieskrępowanej wolności, zamiast niej godzić się na rządy jawnych hipokrytów i dewotów? Niezrozumiałe... ale i z tego można wysnuć ważne wnioski.
ala09:54, 15 czerwca 2019
Młodzież pokazała, że olewa ten polsko - rydzykowski Kosciół. I słusznie. Biskupi chronili pedofilów. Znamy ich nazwiska i nie ponoszą za to żadnych konsekwencji.W niedziele wyborcza miał byc w całej Polsce odczytany list biskupow, w ktorym się mieli kajać i przepraszać. Tylko odczytano to w kosciele NSPJ. O czym my mówimy?? Przebrana za zakonnicę studentka was gorszy , a grzechy koscielnych hierarchów nie??? Panie Kurańda, nich Pan się lepiej przyjrzy sobie, czy zawsze Pan postępuje moralnie i nienaganne. Też mi coś - święte oburzenie na pokaz. Kochani studenci , nie przejmiujcie się . Bawcie się dobrze. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, wspaniałych wakacji i obyście zawsze otaczali się mądrymi ludźmi. Myślę , że i JP II- który kochał młodzież nad wszystko i Papież Franciszek, ktory jest wesołym, normalnym człowiekim uśmiechnęliby się do tych studentów i podobałaby im się ta zabawa, ale sęk w tym, że tu w Nowym Targu wielu oficjeli jest bardziej papieskich niz sam papież.
k09:37, 15 czerwca 2019
W całej Europie przebranie papierza i zakonnicy podczas karnawału i innych maskarad ma największe branie. Kostiumy wyporzyczane są nawet kilka na kilka tygodni wyprzedzając imprezy . I nikt nikogo o nic nie oskarża. SZOK. W jakim kierunku zmierza ten kraj że ludzie o takich schematach..........mogą publicznie piętnować innych?
Janek09:36, 15 czerwca 2019
@ tokisa. CHA, CHA, CHA, ALEŻ MNIE UBAWIŁAŚ ?ŁEŚ. W Krakowie to dopiero były imprezy.Nie opowiadaj ćmoj boj . Niejednokrotnie przebieralismy się za zakonniczki, mnichów papieży i wszystkich świętych i oburzenia nie było , bo to Kraków. Ciekawe jaką Ty uczelnię kończyłaś/łeś
Zaszczepiony Przeciwko Obietnicom Bez Pokrycia09:29, 15 czerwca 2019
@wyborca
Masz 100% racji. I jeszcze trzeba w KK (kodeksie karnym nie kosciele katolickim) wprowadzić dodatkowy paragraf o brzmieniu np. Kto sie przebiera za ksiedza lub zakonnicę w celach rozrywkowych odlega karze bezwzglednaego więzienia od roku do lat pieciu.
W przypadku, kiedy stroj żartownisia sprawia wrażenie stroju wyższych hierarchów KK (koscioła katolickiego) kara minimalna wynosi lat 3.
A w przypadku przebieranek uznanych za naśladowanie stroju papieża zarządza się karę 5 do 10 lat w kolonii karnej, przepadek mienia na rzecz najblizszej parafi, publiczną chłostę i obowiazkek wysluchania radnego K. Amen
Wykładowca08:36, 15 czerwca 2019
Musze to jako wykładowca napisać :
Studentki I Pan Studencie przebierańcy , o których tak niepotrzebnie głośno - jesteśmy zWami , nie dajcie sobie wmówić ze zrobiliście coś złego , wogole szcun ze byliście na imprezie i ze chciało wam się ...
Byliście pod dobra opieka , jak widać na zdjęciu, przecież
Dajcie Młodym Ludziom spokój..,
Papież by się uśmiał... ale z nas dorosłych
etyk08:23, 15 czerwca 2019
Myśleli, myśleli i wymyślili. Brrrr, co to za bolszewickie relatywizowanie rzeczywistości i szukanie winnych wszędzie tam, gdzie ich nie ma. Przecież wcześniej, dużo wcześniej, gdy ruszył pochód z Kokoszkowa do Rynku, wszyscy wykładowcy, z rektorem na czele nie zwrócili uwagi swoim podopiecznym, że coś jest w tym wszystkim niestosownego. Nie zwrócili także uwagi, na to, że w życiu są jakieś granice, których się nie przekracza nawet, gdy posiada się status studenta podczas juwenaliów. Zresztą wcale nie chodzi o stroje i gesty same w sobie. Chodzi wyłącznie o brak reakcji i przyzwolenie na publiczne profanowanie symboli religijnych, a to zmienia kaliber głupiego występku w nieprzyzwoite publiczne zdziczenie. W dodatku, gdy ma on miejsce w asyście najważniejszych osób w mieście... cóż hulaj dusza, nie ma piekła!
maverick08:19, 15 czerwca 2019
To że tak się przebrały pokazuje tylko, że to jest temat którym młodzież w Polsce dziś żyje, to ich najbardziej zajmuje, niestety. Dlaczego w innych krajach młodzież nie zajmuje się tym tematem, nie przeżywają tam tak spraw kościelnych, tylko na analogicznych imprezach przebierają się za ufoludków i kosmitów, względnie za jakichś bohaterów filmów i kreskówek?
Dan07:22, 15 czerwca 2019
@Montesa 300rr
Wiem że to trudne, ale pisz raczej papieŻ, nie papieRZ bo oskarżyciele i obrońcy religii gotowi pomyśleć że obrażasz Jego Świątobliwość oraz przygotować i dla ciebie stosik. A tak serio to skąd pomysł że student przebrany za papieża ma jakikolwiek związek z JPII poza samą funkcją, no i przede wszystkim skąd założenie że celem było wyśmianie, czy obrażenie kogokolwiek? Widzimy na zdjęciach że idzie z asystą otwierając pochód przebierańców, jako osoba ważna i dostojna, nie jako błazen. Na Podhalu powinien był się przebrać za Janosika, albo w ostateczności za burmistrza bo wiadomo że podhalański lud bogobojny, nie wie co to świeckość państwa, zresztą państwa ani jego praw nie szanuje, ale kościół zawsze i bezwarunkowo, zaś juwenalia dla nich znaczą tyle samo co i saturnalia - czyli nic. Że lud wierny tylko na pokaz, to jak już jest okazja to jeden z drugim będą się prześcigać w swoim radykalizmie religijnym żeby zapunktować u proboszcza. Oj znamy na pęczki takich katolików, którzy pierwsi kamień by rzucili, choć za uszami grubo, oj grubo...
juhas stasek06:19, 15 czerwca 2019
mam jedno pytanie-a czy ten pajac przebrany za Papieża tez wyraził skruchę?No i czy to też student tej "super uczelni"?Najlepiej nie komentować tych"wyczynów" bo to jest żenada!
Niech żyje PPWSZ02:52, 15 czerwca 2019
Bardzo ładnie z ich strony młodzi mogą popełniać błędy .
e201:13, 15 czerwca 2019
O czym my wogóle dyskutujemy? Za śmieszne stroje, które nikomu krzywdy nie czynią? Panowie Radni weźcie się za prawdziwe zło w KK; za pedofilię, za rozpustę,za bogactwo księży i ich biznesy i inne ukrywane sprawki - to jest całe zło , a nie to, że parę fajnych dziewczyn pokazało się w strojach na wzór zakonnych- i to Was bulwersuje?A krzywda dzieci na Was nie robi wrażenia? Na Podhalu też o tym głośno w mediach i to szanownych radnych nie bulwersuje? Co za straszna hipokryzja i zakłamanie! Pamiętajcie o tym przy wyborach, kogo Wy wybraliście?
Zaszczepiony Przeciwko Obietnicom Bez Pokrycia00:51, 15 czerwca 2019
Te ciemnogrodzkie sotnie hipokrytów, którzy swoim zachowaniem codziennie profanują chrześciaństwo, rzucily się na młodych ludzi jak sępy . Tyle tylko, że zakonnica ani ksiądz, a nawet sam papież, nie są symbolami religijnymi, tylko jego urzędnikami więc nie można mowic w pezypadku przebieranek o profanacji.Tylko 25%głowek może gadać takie brednie.
Jak tak dalwej pójdzie, to wg radnych bedzie można przebierac się tylko za siebie ( i bez kusych spódniczek).
Wyborca23:28, 14 czerwca 2019
Dziękuje Panu Radnemu Krzysztofowi Kurandzie , że tak zdecydowanie zareagował na tą niegodziwość. Uważam, że nie wystarczą przeprosiny i skrucha. Domagam się powołania Komisji Śledczej na czele z Panem Radnym Kurańdą. Należy przeprowadzić szczegółowe śledztwo, a winnych przekazać do Prokuratury. Niech posiedzą za swoje czyny długie lata w więzieniu o ostrym rygorze. Nie może być pobłażliwości ! Uważam, że należy przeanalizować dokumentację fotograficzną z poprzednich juwenalii (co najmniej 30 lat wstecz). Komisja śledcza winna również przeanalizować w podobny (surowy) sposób juwenalia w całej Małopolsce, a może i w całym kraju. Cieszę się ,że Nowy Targ będzie teraz znany w Polsce !!! Ostatni raz to było, gdy jedna z Radnych Miasta Nowy Targ interweniowała w sprawie nielegalnego seksu w jakuzzi miejskiego basenu i pływających tam plemników.
???23:01, 14 czerwca 2019
jak to się mówi "zanim coś powiesz , pomyśl". Ale .. jak widać na załączonych zdjęciach i w wypowiedziach...niektórym to nawet pasowało. jednakże tam gdzie odbiorców jest wielu należy pomyśleć, czy to aby właśnie to wartościowe co powinni zobaczyć.
Montesa 300rr22:31, 14 czerwca 2019
Studenci...śmieszne...banda...(nie będę pisał bo i tak tekst zablokują)jak widzę to foto z papierzem i przypomne sobie ostatnie obchody na rynku z tytułu 40-sto lecia pielgrzymki do Nowego Targu...to jest mi wstyd czując sie nowotarżanem...brak poszanowania Osoby Jana Pawła ll ...ile trzeba mieć siana w globusie aby taką scenke pokazać...na miejscu ksiedza to wypisał bym z parafii...i zlecił egzorcyzmy bo to ludzie opętani...a na miejscu dziekana wypad z uczelni...
Znawca Kobiet22:28, 14 czerwca 2019
Piękne Panie zapraaszają , jestem zachwycony urodą blondynek , szkoda że takie g....e
NIE DRĘ SZAT22:22, 14 czerwca 2019
Cni Panowie i Cne Panie
"Jakie mamy młodzieży
CHOWANIE ? Takie
Jak Rzeczypospolitej
SZANOWANIE" !!!!!!!!!!!!!

Cóż są winni młodzi ŻACY ?
ŻREJĄ starzy się Polacy !!!!
No i tego właśnie nie wiem-
KTO PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM ?
KTO ZBUDUJE TU SZAFOTY ?
BULLĘ WYDA NA NIEMOTY ?

Ej "obrońcy" czci ? honoru ?
Brak poczucia Wam humoru !
Mnie to wale nie obraża
Nie dotyka nie przeraża
Nie przejmuje się tym wcale
Wręcz to wzmacnia moja wiarę

A CO JEZUS NA PIASKU RYSOWAŁ ?
ŻE ŻYCIE JEJ URATOWAŁ ?????
KOGO PIĘTNOWAĆ KOMU ??
ROZEJDŹCIE SIĘ DO DOMU !

BO JAN PAWEŁ NUMER
DWA POCZUCIE
HUMORU MIAŁ
I MA
Qwerrt22:15, 14 czerwca 2019
Powinni ich wy@@@@@ćwiczenia na zbity łeb to odechciałoby się im obrażanie innych.Jak tacy mocni to niech sprubują sobie robić żarty z islamu.
dziabson22:00, 14 czerwca 2019
Do Nie ślepy:
Nie życzę sobie, żeby moje pieniądze z podatków szły na kościół. Niech kościół utrzymują wierni to zobaczymy ilu w Polsce jest katolików.
Studentka21:57, 14 czerwca 2019
Może najpierw drodzy ujadacze internetowi zapytajcie zainteresowanych o jakie kroki dyscyplinarne i ?karę? chodzi, zamiast pluć jadem na wszystkich po kolei.
Panowie radni natomiast niech zajmą się czymś ważniejszym dla odmiany.
Peace
Rip21:40, 14 czerwca 2019
Tak zakonnice zawsze wszystko winne. A Papież skruchy nie okazał.
Anna21:20, 14 czerwca 2019
Kroki dyscyplinarne !? Zgadzam się @33 za dużo kościoła w tym mieście...
jan_hemoroid21:19, 14 czerwca 2019
Za rok będą przez nagłośnienie sprawy same papieze i zakonnice a wy se dalej nie będziecie zyczyć hagaha. Młodzi bawcie się!!!
nie wierzę w tą skruchę20:20, 14 czerwca 2019
Wierzy ktoś w tę bajeczkę . Dawno za dobrych czasów szło się za to na miesiąc do prac społecznych / to minimum/ przy sprzątaniu miasta i teraz szybko należy do tego wrócić . Niech smrody zanim coś spaprają dwa razy pomyślą , a ja w taką skruchę nie wirzę , myślę ,że i wielu nowotarżan także .
BOSS20:09, 14 czerwca 2019
Do nie ślepy. Nie lękaj się, sponsorów jest już więcej niż myślisz. Niech tylko otworzą konto.
.19:55, 14 czerwca 2019
Tak sobie myślę. Czy juwenalia nie są impreza gdzie studenci mogą się dobrze bawić i pozwolić sobie na trochę luzzzu jak na tym zdjęciu? Czego się tu doszukiwać? Za co karać? Wydaje mi się,że jeśli ktoś jest człowiekiem wierzącym, to powinien się skupić na swoim "zbawieniu" a nie na tym w co się ktoś ubrał. A już szczególnie ludzie którzy zostli wybrani przez społeczeństwo na swoje stanowiska powinni się skupić na sprawach ważnych, zamiast na "nieodpowiednio" przegranych studentach. Słabe, bardzo słabe PS nie jestem i nie byłem studentem, zanim zaczniecie hejtowac ????
To nie jest demokracja19:09, 14 czerwca 2019
Osoby które wydały to krzywdzące oświadczenie tego dnia razem z zakonnicami na jednej scenie stali, robili sobie zdjęcia, uśmiechnięci i zadowoleni. Mówię o prorektor i jej mężu. Ludzie ja rozumiem ze presja bo ludzie gadają, trzeba im gęby zatkać i napisać coś s stylu ze niby skrucha , ale miejcie jaja i trochę uczciwości w sobie. Waszym obowiązkiem jest bronić tych młodych ludzi. P. Trochimiuk prorektor do spraw studenta - pod czym zes się pan podpisał ? Wstyd
tokisa19:05, 14 czerwca 2019
Jaka szkoła tacy studenci. Ot szkoła zawodowa. Nie tak się bawiliśmy w Krakowie.
nie ślepy18:58, 14 czerwca 2019
Nie życzę sobie, żeby moje pieniądze z podatków szły na ***! Na drugi rok niech się starają o dotacje z rolnictwa do swojej imprezy i robią sobie ją w stajni!

Naruszenie regulaminu. Moderator.
Sasiadka18:20, 14 czerwca 2019
No świetnie. P Trochimiuk i P Mucha właśnie udowodniliście nam wszystkim , ze studenta na PPWSZ się nie szanuje. Za to rektor , sadzać po dzisiejszym oświadczeniu jakie wydał - dalej bezkarny. Brawo Wy. Bawcie się dobrze.
adek18:10, 14 czerwca 2019
z igły widły.... nie ma poważnych problemów ?
Skała17:53, 14 czerwca 2019
Są jednak starsze osoby potrafiące uśmiechnąć się do dobrej zabawy. Proszę popatrzeć na kobietę z lewej strony zdjęcia. Tymczasem kościółkowi hipokryci robią z igły widły i udają mądrych...niestety nie są. Zrażają tylko ludzi do siebie i do instytucji której rzekomo bronią. A studentki wcale nie musiały okazywać skruchy. Nie było powodu.
3317:32, 14 czerwca 2019
Szkoda, że zgodziły się na przeprosiny. Kolejny raz kościół dyktuje zasady w tym mieście.
obcy student17:19, 14 czerwca 2019
Zobaczycie za rok. To będzie parada.
ja17:16, 14 czerwca 2019
ja je mogę rozgrzeszyć jak trzeba .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij