Poniedziałek, 25 maj 2020, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.07.2019, 17:15 | czytano: 4521

Rotacja pracowników w gminie Łapsze Niżne

Od początku lipca Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ma nowego kierownika. Został nim Hubert Łabuda. Z kolei Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej pozostaje bez kierownika.

Przypomnijmy, że ze stanowiska kierownika ZGKiM zrezygnował Wojciech Magiera. Z kolei po odejściu Marii Łopaty bez szefa pozostaje GOPS. Parę miesięcy wcześniej w urzędzie gminy zwolniło się stanowisko ds. obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego.

Na ostatniej sesji Rady Gminy Łapsze Niżne jedna z radnych zapytała wprost wójta Jakuba Jamroza, czy gmina boryka się z epidemią zwolnień.

– Nowym kierownikiem ZGKiM został pan Hubert Łabuda. Jeżeli chodzi o kwestie GOPS-u, to czeka nas przeprowadzenie konkursu. Natomiast na stanowisko zarządzania kryzysowego konkurs, co prawda, wyłonił pracownika. Było jedno podanie, ale pracownik nie podpisał umowy z nami – poinformował wójt.

– Z tego, co się orientujemy, pracownik był dwa dni i odszedł – skwitowała radna.

– Pani radna, prowokuje pani, żebym cokolwiek opowiedział o tym temacie. Nie usłyszy pani ode mnie żadnych niuansów w tej kwestii, ale nie jest tak, jak pani mówi – odpowiedział jej wójt.

ao/
najnowsze informacje
komentarze
A gdzie inni którzy odeszli ....22:47, 18 lipca 2019
Przecież o wiele więcej osób zrezygnowało w samym tym roku a już nie wspomnieć o latach wcześniejszych ......
sfrustrowany08:26, 18 lipca 2019
Spisok..... Wojtek to tylko Tobie się wydaje ,że Wójt taki grzeczny,że pozwolił pracownikom na wszystko tak naprawdę widać na każdym kroku jego niekompetencję --przecież jest to Twój brat.Teraz tam pracuje cała rodzina i pół Kacwina zobaczymy jak ten Urząd teraz będzie funkcjonował z taką obsadą.........
Miłosław17:26, 13 lipca 2019
Czytaliście co Wójt pisze na swoim fejsie??? Ale brednie, sam na własne uszy słyszałem jak się pytał znajomych czy czytali komentarze na jego temat na Podhalu...... A na profilu mówi że nie czyta...... Hahahaha
PINOKIO Z Kacwina a nos już w Niedzicy :)
wkurzony15:23, 13 lipca 2019
Wójt ot taki mądry,takie ludzkie panisko,temu doradzi,drugiemu obieca tego pochwali,trzeciego zgnoi reasumując to wszystko to wydaje się że pozjadał wszystkie rozumy,a tak niestety nie..nie..jest.W Gminie kwitnie arogancja,chamstwo kolesiostwo się panoszy czyli brak kultury politycznej,ogłady,itp.Jeszcze kilka lat wstecz to był URZĄD a teraz co???? cyrk na kółkach mądrzy ludzie odchodzą a zatrudnia się *** za olbrzymią kasę .Złotówka w tej Gminie za tego właśnie Włodarza dostała biegunki i co dalej??????????????
Dziekujemy21:58, 12 lipca 2019
Nic tylko podziwiać tych co odeszli za odwagę. Znam tych ludzi i wszyscy pracowali o wiele dłużej jak wójt i to im więcej zawdzięczamy jak wojtowi. A to ze wójt sam se tu komentuje to norma - zawiodłam się na nim jak wielu innych . Przerosło go to stanowisko i tyle w temacie - a teraz strasznie szuka winnych
Mieszkaniec gminy14:02, 12 lipca 2019
Sami swoi dokładnie jest tak jak mówisz.Pan wójt i radni nic nie robią dzieci w Łapszach i Łapszance sami sobie robią i montują boiska żeby mieli gdzie grać i spędzać czas.Wstyd żeby dzieci nie miały normalnego boiska.Ale cóż się dziwić kiedy nawet szkoły chce się zamykać.Przecież najlepiej tak.Szok.Po co utrzymywać szkoły i robić coś dla innych wsi w Gminie przecież najważniejsze to mieć ścieżki rowerowe po których się jeździć nie da.Naprawdę warto się zastanowić nad swoim postępowaniem.
13:10, 12 lipca 2019
spisok:
Ładnie to tak pisać o koledze z ławki......nie wypada.......
Miej chodź tyle przyzwoitości Kuba......
Mieszkaniec11:36, 12 lipca 2019
Dobrze, że jeszcze mamy obiektywne media lokalne, które potrafią informować bez koloryzowania rzeczywistości.
spisok11:00, 12 lipca 2019
Prawda jest taka, że Wójt jest zbyt grzeczny i za dużo pozwolił pracownikom, a tym się w głowie poprzewracało. Jedni się zwalniają bo są ważniejsi niż sam Wójt, inni mają problemy z prawem jeszcze inni się obrażają bo chcieli być kierownikami. Najwyższy czas pozbyć się leni i nierobów! Ostatnie artykuły i nagonka na Gminę Łapsze Niżne coś mi przypomina... Czyżby jakiś obrażony maczał w tym palce? :)
abc20:57, 11 lipca 2019
coś jest na rzeczy!
smród tu czuć!
oj robi się ciekawie.
sami swoi20:55, 11 lipca 2019
Wójt nic z radnymi nie robią. Gdzie boisko w Lapszach Wyznych. Sami sobie chłopaki inwestują w boisko. To samo w Łapszance. A radny śpi. Obiecanki cacanki. Wszędzie tylko cięcia.
L19:43, 11 lipca 2019
W Urzędzie miasta w Nowym Targu by się taka przydała, bo co poniektórzy siedzący na stołkach w ogóle nie powinni zajmować takich kierowniczych stanowisk przez swoją arogncję i butę. niby pod krawatem a zadufanie i chamstwo, uważanie mieszkańca za oszusta i zło to norma!
lio17:20, 11 lipca 2019
co to w tej gminie sie dzieje kilka lat wstecz wzor do nasladowania czyżby młodego wójta przerosło stanowisko czy jest tak zadufany w sobie że widzi tylko drzazge u innych a w swoim oku belki nie widzi?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij