Środa, 22 styczeń 2020, Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Jabłonka i okolice
Mist
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Mist
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Mist
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Clear
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 64
Mist
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Mist
-4°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dobra
21.08.2019, 13:39 | czytano: 15468

Pilna pomoc dla Judytki z Dzianisza

Archiwum prywatne

Potrzebne są pieniądze dla 2-letniej Judytki Szlachty z Dzianisza na terapię komórkami macierzystymi w Bangkoku. Do końca zbiórki zostały niecałe dwa tygodnia, a do pory udało się uzbierać 10% potrzebnej kwoty. Brakuje jeszcze 137 tys. zł.

- Z winy lekarzy nasza córeczka dzisiaj jest niepełnosprawna - mówi matka dziewczynki. - Gdy się urodziła, pępowina okręciła jej maleńką szyję jak sznur, dusiła ją! Mimo to lekarze powiedzieli, że z Judytką wszystko dobrze. To było nasze pierwsze dziecko, uwierzyłam. Dopiero potem okazało się, jak tragiczne skutki przyniesie zaniedbanie lekarzy.

Dziewczynka żyje, ma 2 latka, ale ma padaczkę, niedotlenienie okołoporodowe, zaburzenia rozwojowe, spastykę czterokończynową. - Na naszej drodze spotkaliśmy rodziców innych dzieci, chorych jak Judytka. To właśnie od nich dowiedzieliśmy się o terapii komórkami macierzystymi w Bangkoku, postanowiliśmy też spróbować, bo efekty są niesamowite! W Tajlandii w ciągu 23 dni Judytka będzie miała aż 8 podań komórek (żywych, nie mrożonych, jak to ma miejsce w Polsce), będzie też intensywnie rehabilitowana. Będzie, jeśli tylko zdołamy zebrać ogromną kwotę i opłacić terapię. Bardzo prosimy o pomoc, leczenie w Bangkoku to nasza ostatnia deska ratunku. Ostatnia szansa naszej córeczk - dodaje.

Jak pomóc? Poniżej linki do strony fundacji Się Pomaga i do licytacji na Facebooku prowadzonej na rzecz Judytki:

https://www.facebook.com/groups/948275278861219/

https://www.siepomaga.pl/judyta-szlachta

r/ materiały prasowe
najnowsze informacje
komentarze
Kate109:41, 24 sierpnia 2019
Skoro Pan nie ostrzega przed nimi to lepiej wziąść się do roboty a nie pisać tutaj głupot!
Kasia09:33, 24 sierpnia 2019
Z całym szacunkiem dla Pana Mombasa Asad ale jeżeli Pan nie poznał tej dziewczynki jakim prawiem twierdzi Pan ze są to oszuści. Jeżeli nie chce Pan pomoc to lepiej siedzieć cicho i nie wypisywać bezpodstawnych POMÓWIEŃ!! i nie życzę Panu żeby kiedyś ktoś z Pańskiej rodziny potrzebował pomocy bo nie tylko dobro powraca !!
Anonim21:03, 23 sierpnia 2019
To nie są oszuści !!! Moi znajomi!
Mombasa Asad14:10, 22 sierpnia 2019
@ Tato i Koleżanko Justynki nikogo nie posądzam/oskarżam o oszustwo, ani nikogo nie wytykam palcem. Po prostu ostrzegam, nie przed Wami, a przed wszelkimi zbiórkami. Nie znam Was więc z automatu włacza mi się ostrożność. Wiem jak działają fundacje i już raz niestety dałem się naciągnąć - niby wszystko fajnie, a po jakimś czasie czytam, że to był oszust podszywający się pod rodzinę z drugiego krańca Polski.
Obserwator08:12, 22 sierpnia 2019
Czy szpital zapłacił za błędy lekarzy? Czy lekarze zostali pociągnięci do odpowiedzialności?
Koleżanka22:24, 21 sierpnia 2019
do Mombasa Asad
Wstyd za takich ludzi. Normalnie nie wierzę w to co napisałeś/łaś. Mam nadzieję, że Ciebie nigdy nic takiego w życiu nie spotka.
Tata Judytki21:31, 21 sierpnia 2019
Nie wiem czy wiesz jak działają fundację ale musisz mieć wszystko udokumentowane. A jak dajej nie wierzysz zapoznamy Cię z naszą córeczką, która tak dzielnie walczy o swoje życie i zdrowie.

Pozdrawiam,
Mombasa Asad14:25, 21 sierpnia 2019
Żeby tylko nie było jak z tym gościem od #niebojsieszarosci czy jakoś to tam leciało. Oszust za każdym płotem. To z lewej to z prawej. Także od razu ostrzegam.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij