Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
09.09.2019, 12:00 | czytano: 3942

Narkotyki z Holandii w Zakopanem

Arch. Podhale24.pl

Zakopiańscy policjanci zabezpieczyli blisko 180 gramów narkotyków, które trafiły do Polski z Holandii.

Policjanci patrolujący Zakopane interweniowali na Krupówkach wobec agresywnych turystów. Kobieta i mężczyzna awanturowali się będąc pod dużym wpływem alkoholu. Po przybyciu turyści rzucili się na funkcjonariuszy. Ostatecznie para spędziła noc w policyjnym areszcie trzeźwiejąc.

Podczas zatrzymania policjanci ujawnili 10 gramów marihuany u 36-latka pochodzącego z województwa śląskiego. Dalsze działania policjantów z wydziału kryminalnego doprowadziły do ujawnienia kolejnych 170 gramów marihuany. Mężczyzna utrzymywał, że narkotyki przywiózł z Holandii gdzie mieszka i pracuje od dłuższego czasu. Po zebraniu materiału dowodowego 36-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Zakopanem, gdzie usłyszał zarzuty przemytu oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowano tymczasowy areszt. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Z pod Zakopanego10:50, 11 września 2019
Powinien z 10 lat posiedzieć to wiecej nie będzie naszej młodzieży tego świństwa sprowadzać
Róbta co chceta20:10, 9 września 2019
Zapomniał do jakiego kraju wraca?
Smok20:01, 9 września 2019
skoro pedalskie małżeństwa z za granicy mają być w PL honorwane to tak samo powinni wolność obywatelea honorować, że to co se tam kupi legalnie może sobie mieć przy sobie i tutaj..........
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij