Zakończyła się modernizacja Górnej Równi Krupowej w Zakopanem - podhale24.pl
Niedziela, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Szczawnica
Clouds
Wiatr: 7.452 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 7.272 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
Wiatr: 6.732 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
10°
Wiatr: 11.628 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 70 %
Jakość powietrza
92 %
Nowy Targ
40 %
Zakopane
52 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 46 | 92 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 26 | 52 %
18.09.2019, 19:52 | czytano: 3562

Zakończyła się modernizacja Górnej Równi Krupowej w Zakopanem

Powstały nowe alejki, ławki i oświetlenie. Teraz przyszedł czas na ostatni element - budowę terenu rekreacyjnego. Urząd Miasta Zakopane podpisał już umowę z wykonawcą.

Fot. Piotr Korczak
Fot. Piotr Korczak
Plac zabaw na Dolnej Równi Krupowej cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców, ale i turystów. Na wiosnę przyszłego roku gotowana będzie przestrzeń dla dzieci także na Górnej Równi.

Na zaprojektowanym terenie rekreacyjnym każdy znajdzie coś dla siebie - i ci mali, i co duzi. Powstanie plac zabaw ze sztuczną nawierzchnią, na którym znajdować się będą huśtawki, urządzenia sprawnościowe, tor przeszkód i linarium. Starsi skorzystać będą mogli z ogrodzonej i oświetlonej siłowni plenerowej oraz drążków do ćwiczeń.

Teren rekreacyjny kosztować będzie 1,5 mln. złotych.

pk/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
ano zobaczymy , ano pozyjemy ?08:57, 21 września 2019
Remontować , niszczyć i remontować , rewitalizować niszczyć i remontować! Bogate miasto i bezmyslni urzednicy . najlepiej wydawać cudze pieniadze i narażać kasę miejską na wydatki . Ruch w byznesie doskonały i oby żyło się dobrze /nie/Pewne dwie kadencje
zako-pion12:23, 19 września 2019
Nawiasem to masz racje i wyjąłeś mi to z ust, ale nie używaj mojego nicka , bo nie lubię tego , To samo miałem napisać
zzakute łby zakopiańskie12:20, 19 września 2019
Zakończył się remont górnej , A DOLNĄ RÓWNIĘ SIĘ JUŻ DEWASTUJE . KTOŚ POWIE ,ZE TO SZCZUCIE NA WŁADZĘ, ALE TAK JEST . PO CO BYŁO W TYM MIEJSCU GDZIE COROCZNIE INSTALUJĘ SIĘ NAMIOT I ORGANIZUJE SIĘ RÓŻNEGO RODZAJU IMPREZY ZAKŁADAĆ PIĘKNY TRAWNIK ? Mało tego , do tego miejsca nie ma nawet dojazdu dla ciężkich pojazdów? Po jednym festiwalu zostało na tym miejscu pobojowisko , bo padały nawalne deszcze i zostały zajeżdżone trawnik , zwichrowane krawężniki i zajeżdżone traktorami alejki rowerowe i chodniki m. Ciekawe , kto i na czyj koszt naprawi te szkody , które można było przewidzieć ,że będą . Wystarczyło do tego stałego miejsca zrobić twardy dojazd, teren nie obsiewać trawnikiem , a wybrukować kostką i po bólu głowy , ale do tego trzeba mieć głowę trzeźwo myślącą , a nie zakuty łeb . Taki to mają jedynie zakopiańscy rycerze "zakute- łby". A ogólnie to pięknie zrobiono te remonty i za duże pieniądze podatników .
X10:44, 19 września 2019
Wybory idą
Zakopion10:40, 19 września 2019
A teraz czas na "sylwestra marzeń" spokojnie się wpuści tiry itd
A na wiosnę rewitalizacja , plac zabaw ,rekreacja do jesieni.
poźniej następna imprezka wymarzona i następna rewitalizacja.
Itd, itd,....
Cała naprzód Panie Dorula , Pani Gąsienica Nowak już nie mogę się doczekać waszych pląsów na scenie marzeń jak cała Polska na was patrzy.
Aha i na PŚ w skokach musowo usiądźcie obok Prezydenta RP i napomkniecie skromnie jacy prawi to wy jesteście.
Dobrego samopoczucia życzę i spokojnie możecie sobie podać rękę z panem Majchrem.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas