Czwartek, 28 maj 2020, Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Nowy Targ i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 76
Clouds
11°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 76
Clouds
13°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 76
Clouds
15°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 72
Rain
12°
Wiatr: 8.676 km/h Wilgotność: 90
Clouds
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
22.09.2019, 15:42 | czytano: 9201

Wypadek w Ratułowie

zdj. Jakub Wojtyczek

W niedzielne popołudnie doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów. Wypadek w Ratułowie wygląda na bardzo poważny w skutkach.

Z relacji świadków wynika, iż kierujący motocyklem mężczyzna wyjechał z bocznej drogi wprost w jadący samochód. Siła uderzenia była duża. Starszy pan jadący jednośladem wylądował na masce samochodu, z której spadł po przejechaniu kilkudziesięciu metrów.

Motocyklistę zabrano karetką do szpitala, nie wiadomo w jakim jest stanie, ale miejsce wypadku wygląda tragicznie. Na jezdni pozostały ślady krwi.

Droga w Ratułowie została zablokowana. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Drugie zgłoszenie o kolizji nadeszło z Maniów, gdzie motocyklista - prawdopodobnie nie opanował pojazdu i przewrócił się na drodze. Kierujący nie odniósł poważniejszych obrażeń.

s/ zdj. Jakub Wojtyczek
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
zygf23:15, 22 września 2019
najlepsze zabezpieczenie głowy wśród motocyklistów na Podhalu to magiczna kaszkietka dająca +50 do doskonałego kierowania
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij