Piątek, 03 kwiecień 2020, Imieniny: Ryszarda, Antoniego, Pankracego
Czarny Dunajec i okolice
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 40
Clear
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
06.01.2020, 17:25 | czytano: 2446

Orszak Trzech Króli w Rabce-Zdroju (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj

Doroczny Orszak Trzech Króli w Rabce-Zdroju przeszedł spod kościoła św. Teresy do amfiteatru.

Orszakowi przewodniczyła Orkiestra Dęta OSP w Rabce-Zdroju, która przez całą drogę grała kolędy i pastorałki. Uczestnicy orszaku zostali wyposażeni przez organizatorów w korony, niektórzy nieśli flagi, część rabczan ubrała na tę okazję regionalne stroje.

W amfiteatrze orkiestra dała koncert, gość specjalny, którym w tym roku był zespół góralski Młode Podhale działający przy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej, przedstawił góralskie jasełka.

r/ zdj. Piotr Kuczaj
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij