Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Rabka Zdrój i okolice
Rain
17°
Wiatr: 9.108 km/h Wilgotność: 96
Rain
17°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 97
Rain
14°
Wiatr: 8.136 km/h Wilgotność: 96
Rain
15°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 96
Clouds
15°
Wiatr: 6.408 km/h Wilgotność: 89
Rain
16°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 97
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
01.05.2020, 15:47 | czytano: 10247

Pierwszy dzień spływu - chętnych jak na lekarstwo (zdjęcia)

zdj. pieniny24

Niewielu chętnych czekało dziś na spływ przełomem Dunajca. Pierwszy dzień tegorocznego sezonu największej pienińskiej atrakcji pokrzyżował nie tylko koronawirus, ale także pogoda. Od rana padało, choć z przerwami.

Aby spływ był atrakcją bezpieczną, na łodzi może znajdować się tylko sześcioro turystów. Wszyscy płynący tratwą mają mieć założone maseczki i muszą odkazić ręce. Ponadto trasa spływu zosała dzień wcześniej dokładnie sprawdzona.

Od 4 maja w ramach odmrażania gospodarki można już będzie wynajmować pokoje - to na pewno spowoduje przebudzenie turystyki w regionie.

JD pieniny24
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Kani19:11, 3 maja 2020
Od 4 maja, a turystow juz od 3 dni pelno. I nagle wszyscy to astmatycy
oli10:59, 2 maja 2020
No i dobrze,zawsze jakaś stówka wpadnie.Pomału i do przodu,dwiema łyżkami nie musimy od razu jeść.
wiesia20:20, 1 maja 2020
jak widac po zdjeciach to turysci na łodziach bez masek siedza !! juz widac jak to dalej bedzie z tym zakrywaniem nosa i ust!
Jaworek20:20, 1 maja 2020
A co ma rower wspólnego z pomysłem min, zdrowia i jego chorych rozporządzeń.
pozdrowienia19:13, 1 maja 2020
Do turystka. Dobrze żeś nie widział drogi z Krościenka do Szczawnicy. Można urwać zawieszenie w aucie, tak ma być do października.
Flisak17:31, 1 maja 2020
Przed wyborami lansować się umiała szydło.
Po wyborach żadnego polityka pis nie uswiadczy.
Nawet dziesiecioraczki nie pomogą
turystka17:25, 1 maja 2020
Spływ został otwarty oficjalnie a turystów było niewielu przy takiej pogodzie. Myśląc o wypadzie do Szczawnicy oglądając widoki z kamer miejskich ze zdziwieniem zauważyłam, że obok restauracji Nad Grajcarkiem wypożyczalnia S. miała wystawione rowery i wypożyczała rowery z przyczepką kilku osobom, a przecież nadal obowiązuje zakaz otwierania wypożyczali rowerów nie tylko miejskich. Ci desperaci muszą mieć parcie na kasę z konsekwencją narażenia się na wysoką grzywnę. Nie rozumiem takiego zachowania i naocznie przekonałam się jak w dobie pandemii ludzie są nieodpowiedzialni nie tylko w temacie wypożyczania rowerów.
hugo16:18, 1 maja 2020
I dobrze że leje i pogoda turystom nie dopisuje. Mam nadzieję że lało będzie cały czas i to będzie kara dla przyjezdnych, a tych co im wynajmują może dosięgnie kara finansowa. A flisacy, cóż sami zachęcają spływem, aby turyści się zjeżdżali. Dla mnie to wszystko i wznowiona działalność hotelowa od poniedziałku za wcześnie. Można jeszcze było chwilę zaczekać. Covid też zbiera żniwo nie tylko grypa i rak.
B.16:16, 1 maja 2020
Życzę wszystkim flisakom mino wszystko dobrego sezonu! Żeby wszystko wróciło do normy! Mam tez nadzieję,że społeczeństwo otworzy oczy i przestanie się dawać zastraszać.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij