Piątek, 22 styczeń 2021, Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 84
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.06.2020, 11:42 | czytano: 4337

Podhale Tour wystartowało (zdjęcia)

Fot. Jakub Wojtyczek

Rano ze Spytkowic wystartował Górski Maraton Rowerowy Podhale Tour. Przed kolarzami 300 kilometrów trasy.

Trasa, która pierwotnie miała prowadzić wokół Gorców i dookoła Tatr, w związku z pandemią została zmieniona i biegnie polskimi drogami m.in. przez przełęcze Krowiarki, Kocierska, Knurowska.

Dla najlepszych zawodników i drużyn, są przygotowane okazałe puchary, a dekoracja z udziałem organizatorów i władz samorządowych odbędzie się ok. 18:00. Organizatorem maratonu jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice.

oprac. r/ zdj. Jakub Wojtyczek
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Spytkowianka10:33, 22 czerwca 2020
@Spyt. a jaki masz problem z tym, że ktoś promuje Spytkowice i sport? Korzystać z drogi mają prawo wszyscy - a że czasem trzeba zwolnić prowadząc samochód, bo ktoś jedzie na rowerze, no cóż - to nie tor wyścigowy, tylko droga publiczna. Jak masz z tym kłopot, zacznij poruszać się piechotą - wtedy rowerzyści będą musieli wyprzedzać Ciebie.
Jóźwa Butrym21:45, 20 czerwca 2020
@Spyt. po co ten płacz?
lb17:15, 20 czerwca 2020
@Spyt - moze robili to, zeby tacy tolerancyjni i zapewne traktujacy z szacunkiem kolarzy na drodze jak ty, nie mijali ich na centymetry, spychali z drogi i byc moze doporowadzali do nastepnego nieszczecia jakich ostatnio niestety wiele. jak w tych Spytkowicach jezdza publiczna droga ciagniki po 10khm, rozrzucajac gnój po jezdzni, blotem chlapiac z opon etc to nikt sie nie burzy, prawda? wtedy przepedzenie ciagnika z jezdni nie jest sprawa zycia i smierci.

troszeczke tylko wyrozumialosci, te kilka sekund potrzebne na prawidlowe wyprzedzenie nie zbawi swiata.
Spyt.16:25, 20 czerwca 2020
Ja się pytam kto pozwolił jechac im w grupach zajmując całą szerokość pasa ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij