Czwartek, 29 lipiec 2021, Imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze
Nowy Targ i okolice
Clouds
24°
Wiatr: 7.668 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
24°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 54 %
Clouds
25°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
25°
Wiatr: 8.82 km/h Wilgotność: 60 %
Clouds
27°
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
24°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 65 %
01.07.2020, 20:12 | czytano: 10125

Wypadek motocyklowy (zdjęcia)

Po godzinie 19 na ulicy Kościeliskiej w Zakopanem doszło do wypadku z udziałem motocyklisty.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista nie zapanował nad pojazdem, zjechał z drogi i przewrócił się. Został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
piraci drogowi przepisy mają za nic20:58, 1 lipca 2020
NIE DZIWI MNIE TO WCALE . JU KILKA RAZY PISAŁEM I OSTRZEGAŁEM ,ŻE NA KOŚCIELISKIEJ URZĄDZANE SĄ WYŚCIGI, Niestety moje ostrzeżenia bagatelizuje policja . Wyścigi zaczynają się od przejścia podziemnego w kierunku Skibówek. Nie tylko motocykle , ale i samochody zmodernizowane ze spojlerami i bez tłumików . To zaczyna być uciążliwe dla mieszkańców , a jest bez reakcji ze strony służb policyjnych . Myśę o założeniu kilku progów zwalniających , one by ostudziły trochę zapędy piratów . Dziś szalał kierowca czarnego samochodu z żółtymi felgami , który nawet wysepki omijał na drugim pasie wyprzedzając kolumnę przepisowo jadących pojazdów , ale to już widziałem na zakopiance w okolicach Białego Dunajca .Szaleniec.
miastowy20:15, 1 lipca 2020
Sucha droga, 50km/h i jeszcze się wywrócił?? :P
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij