Środa, 02 grudzień 2020, Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-6°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 3
Clear
-7°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-4°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 82
Clouds
-6°
Wiatr: 9.792 km/h Wilgotność: 89
Clear
-11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Bardzo zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.07.2020, 20:12 | czytano: 9662

Wypadek motocyklowy (zdjęcia)

Po godzinie 19 na ulicy Kościeliskiej w Zakopanem doszło do wypadku z udziałem motocyklisty.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista nie zapanował nad pojazdem, zjechał z drogi i przewrócił się. Został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
piraci drogowi przepisy mają za nic20:58, 1 lipca 2020
NIE DZIWI MNIE TO WCALE . JU KILKA RAZY PISAŁEM I OSTRZEGAŁEM ,ŻE NA KOŚCIELISKIEJ URZĄDZANE SĄ WYŚCIGI, Niestety moje ostrzeżenia bagatelizuje policja . Wyścigi zaczynają się od przejścia podziemnego w kierunku Skibówek. Nie tylko motocykle , ale i samochody zmodernizowane ze spojlerami i bez tłumików . To zaczyna być uciążliwe dla mieszkańców , a jest bez reakcji ze strony służb policyjnych . Myśę o założeniu kilku progów zwalniających , one by ostudziły trochę zapędy piratów . Dziś szalał kierowca czarnego samochodu z żółtymi felgami , który nawet wysepki omijał na drugim pasie wyprzedzając kolumnę przepisowo jadących pojazdów , ale to już widziałem na zakopiance w okolicach Białego Dunajca .Szaleniec.
miastowy20:15, 1 lipca 2020
Sucha droga, 50km/h i jeszcze się wywrócił?? :P
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij