Wtorek, 27 październik 2020, Imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
Szczawnica i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
14°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 70
Clouds
10°
Wiatr: 9.18 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
04.09.2020, 12:42 | czytano: 3558

Rabkoland znów otwarty

zdj. mat. prasowy

Park rozrywki w Rabce-Zdroju został dwa tygodnie temu zamknięty, gdy Ministerstwo Zdrowia objęło powiat nowotarski "czerwoną strefą". W związku z wprowadzonymi dziś zmianani w kwestii obostrzeń, a wynikającymi ze zmniejszoną liczbą przypadków zakażenia koronawirusem - powiat przestal widnieć na liście miejsc zagrożonych i Rabkoland od soboty ponownie zostanie otwarty.

Park będzie czynny co najmniej przez wszystkie wrześniowe weekendy - zapowiada Piotr Wiecha.

- W najbliższą sobotę, 5 września, nareszcie będziemy mogli otworzyć Rabkoland. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie, które okazali nam wszyscy: dziennikarze, goście, pracownicy. Jesteśmy zachwyceni tym, że pogoda dopisuje, dzięki temu zapowiada się weekend pełen gwaru i zabawy - dodaje właściciel parku rozrywki.

Obostrzenia sanitarne w Rabkolandzie będą takie, jak przez cały sezon 2020. Pracownicy noszą obowiązkowe maski lub przyłbice, co kilka metrów znajduje się stacja do dezynfekcji rąk. Także wszystkie karuzele i inne atrakcje są dokładnie czyszczone środkami dezynfekującymi. Obowiązek noszenia maseczek dla gości pozostaje jedynie w pomieszczeniach zamkniętych, jak sklepik z pamiątkami czy Muzeum Orderu Uśmiechu.

- Mamy nadzieję, że goście będą mogli bawić się u nas jeszcze przez kilka kolejnych weekendów, aż do połowy października. Choć planowaliśmy działać tylko we wrześniu, liczymy na to, że pogoda dopisze, a dodatkowe weekendy pozwolą nam utrzymać całoroczne miejsca pracy - mówi Wiecha. Dodaje, że zorganizowanie pracy parku rozrywki w jeden dzień to bardzo trudne zadanie, ale "Park jest przez cały czas gotowy na otwarcie, co kilka dni uruchamialiśmy wszystkie atrakcje, utrzymując je w pełnej gotowości. Najtrudniejsza była ponowna rekrutacja, jednak większość załogi ucieszyła się, że może wrócić do pracy".

Rabkoland będzie otwarty w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00. Dzieci do 90 cm wzrostu wchodzą za darmo.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
wake up13:34, 4 września 2020
Powodzenia, trzymam kciuki ! Szczerze
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij