Czwartek, 22 październik 2020, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Rabka Zdrój i okolice
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clear
13°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 77
Clear
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
12.09.2020, 21:24 | czytano: 10787

Wieczorny wypadek w Poroninie (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

Do wypadku doszło na zakopiance, na wysokości stacji Lotos w Poroninie. Jak ustaliliśmy na miejscu, samochód osobowy zderzył się z motocykle crossowym.

Na motocyklu jechały dwie osoby. Jedna z nich ma zostać zabrana do szpitala prze pogotowie. Na miejscu jest policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego. Zakopianka w miejscu wypadku jest nieprzejezdna, a strażacy kierują na objazdy.

r/pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Wrrr23:08, 12 września 2020
Najpierw trzeba nauczyć motocyklistów przestrzegania zasad , jazdy na włączony h światłach, nie wyprzedzaniu i nie jechanie 200km/h nie był Pan świadkiem nie pisać bzdur!!!!!
Stop ka?21:36, 12 września 2020
W Chochołowie koło sklepu SPAR i w Poroninie obok stacji LOTOS jest taki znak nakazu którego nikt nie respektuje. Każdy jedzie jakby prawo jazdy kupił za masło i jednocześnie był ślepy.Proszę policję o to by nauczyła tych pseudo-kierowców poprawnej jazdy!!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij