Odnowiony teren wokół GOK w Poroninie (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 5.904 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 5.616 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 5.976 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
60 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 30 | 60 %
01.07.2021, 18:28 | czytano: 3507

Odnowiony teren wokół GOK w Poroninie (zdjęcia)

PORONIN. Dobiegają końca prace rewitalizacyjne terenu przy Gminnym Ośrodku Kultury. Pierwszym etapem był remont zabytkowego budynku Wańkówki i otoczenia. Ta część prac została zakończona i oddana do użytku.

zdj. Piotr Korczak
zdj. Piotr Korczak
- W tej chwili trwa rewitalizacja placu przy budynku przedszkola, budowana jest nowa scena plenerowa z zapleczem. Będą dwie garderoby, łazienki, pomieszczenia dla obsługi, a z tyłu przedszkola duży plac zabaw z wieloma urządzeniami i dużo zieleni - wymienia zastępca wójta Maciej Dziubas.

Dokonano także rekompozycji sadzawki i rekonstrukcji mostku. Wszystkie prace prowadzono pod nadzorem nowotarskiej delegatury Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

Pojawią się jeszcze stylowe lampy, kamienna kostka przedzielona pasami granitowymi. - Dosadzimy jeszcze drzewa i kosówkę. Całość planujemy oddać na koniec sierpnia tego roku, o ile będzie pogoda - dodaje wicewójt gminy Poronin.

s/ zdj. Piotr Korczak
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas