Środa, 22 września 2021, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 98 %
11.07.2021, 10:22 | czytano: 1514

Czysty i ekologiczny Nowy Targ, czyli dziecięce wizje Miasta (zdjęcia)

zdj. Zbigniew Krauzowicz

NOWY TARG. W Urzędzie oficjalnie podsumowano konkurs pn. "Walczymy z niską emisją" skierowany do uczniów szkół podstawowych. Konkurs miał za zadanie promować korzystanie z alternatywnych rozwiązań komunikacyjnych.

Decyzją komisji konkursowej I miejsce zdobyła Anna Słaboń, II - Wiktoria Bochyńska-Bargieł, a III - Emilia Kwak. Dwie nagrody dodatkowe przyznano Aleksandrze Szeja i Anastazji Wojeńskiej. Każdy uczestnik otrzymał upominek oraz pamiątkowy dyplom.

Prace można oglądać w holu budynku Urzędu Miasta Nowy Targ.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu pn. „Kompleksowa integracja systemu niskoemisyjnego transportu miejskiego na terenie Miasta Nowy Targ oraz Gmin Nowy Targ i Szaflary współfinansowanego przez Regionalny Program Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

UM Nowy Targ, opr. s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
spostrzegawczy15:07, 12 lipca 2021
A czy dzieci na rysunkach uwzględniły kotłownię na miał węglowy? Te uśmiechy burmistrza w tym wypadku są nie na miejscu. Tutaj raczej trzeba siąść i płakać.
Od Stegowej i Watychy nawet dzieci15:22, 11 lipca 2021
mają większą wyobraźnię
Krzyś10:47, 11 lipca 2021
Tak panie burmistrzu. Rysunkiem w smog, który według radnych pana partii był, jest i będzie. Człowiek, który gaz zastępuje w miejskich obiektach opałem na miał węglowy nie powinien się wypowiadać na temat ekologii. No ale u Watychy wszystko jest na odwrót
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij