Czwartek, 23 września 2021, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Zakopane i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 16.416 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
15°
Wiatr: 18.864 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
15°
Wiatr: 16.524 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
15°
Wiatr: 15.912 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
16°
Wiatr: 8.676 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 69 %
03.08.2021, 11:03 | czytano: 5308

Tłumy turystów chcą jechać do Morskiego Oka. Gigantyczne kolejki

Kolejka sięga momentami Chramcówek. Fot. Piotr Korczak

Jedna z największych atrakcji Tatr - Morskie Oko - przezywa oblężenie. Kolejka do busów przy dworców PKP w Zakopanem, które jadą na Palenicę Białczańską, liczy momentami 200 metrów. Stoi w niej kilkaset osób.

Przypomnijmy, iż od wczoraj wjazd na Palenicę Białczańską czy Łysą Polanę bez e-biletu zakupionego za pośrednictwem strony tpn.pl/zwiedzaj/e-bilety jest niemożliwy. E-bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Chętnych jest jednak więcej. Już w poniedziałek Tatrzański Park Narodowy informował, że najbliższe wolne bilety są na środę.r/
najnowsze informacje
komentarze
Obserwator11:14, 4 sierpnia 2021
Powtórzę i być może kolejny raz nie opublikujecie, ale kto zaszczepiony to ma pierwszeństwo w leczeniu ,kto nie niech płaci lub czeka w kolejce. Nie rozumiem dlaczego dziwicie się, że w sezonie tłumy ceprów w Zakopanem? Nowy Targ nie lepszy pod względem zakorkowania miasta. Poczekamy jak otworzą się szkoły i wtedy kolejna fala epidemii i choćby jak czarować rzeczywistości nie zaczaruje się.
taki jeden06:52, 4 sierpnia 2021
Jak dla mnie masochizm level expert.
wstyd na calą Polskę20:52, 3 sierpnia 2021
Ale dziadostwo. Biedni turyści. Spędzą połowe pobytu stojąc w korkach, a drugą połowe stojąc w kolejkach.
A gdzie są władze tego miasta, którym przecież powinno zależeć na rozwiązaniu tego problemu i na dobrym wizerunku Zakopanego?
góralski biznes18:04, 3 sierpnia 2021
I niech ktoś powie że Zakopane nie odrobi strat lockdownu w jeden sezon letni.
ela14:43, 3 sierpnia 2021
I do tego jeszcze ci busiarze tacy niemili, aroganccy i wulgarni... bardzo się zraziłam do transportu publicznego. ale tak będę przyjeżdżać
Życie14:27, 3 sierpnia 2021
Do logiczny.
Zgadzam się z tobą. Co ciekawe, że najwięcej zachorowań jest w Małopolsce, ale dziwnym trafem nie na Podhalu, gdzie jest taki ścisk ludzi. Coś tu nie gra, tym bardziej że świrus D podobno jest bardziej zaraźliwy i wylęga się od 2 do 4 dni, to na Podhalu trupy powinny pokotem leżeć.
Maryla14:03, 3 sierpnia 2021
Wakacje marzeń:))) super wypoczynek w tłumie. Współczuję mieszkańcom Zakopanego, że muszą znosić ten najazd.
Kwicoł13:40, 3 sierpnia 2021
Pyzdra, prowda godos... Jo Twój śwagier, tys tak godom...
Pyzdra12:27, 3 sierpnia 2021
Co Wam powiem, to Wam powiem, ale Wam powiem: Zakopane ściąga do siebie największe januszostwo wsród turystów. PrzejSC Krupówki, napić się chrzczonego piwa, dać się oszukac na oscypki z krowiego mleka maczane w herbacie, żeby wyglądały na wędzone, no i oczywiście WYJECHAĆ, bo o własnych siłach się chodzić nie chce, na Gubalowke lub Kasprowy, to ich w zupełności urządza. Jak to dobrze ze w Mieście tego januszostwa nie ma, a turyści są turystami z prawdziwego zdarzenia i chcą urlop spędzić aktywnie, na szlakach czy ścieżkach, szukając jednoczesnie autentycznej, a nie chinsko-bazarowej goralszczyzny.
Oktober12:20, 3 sierpnia 2021
Wariactwo... Żeby obejrzeć jakieś bajorko... Gdzie tu dychnąć w spokoju i bez ludzisków? Aaaaa... Może nad Morskim Okiem, ale w październiku...
fan politycznej propagandy11:29, 3 sierpnia 2021
to jest piękne kiedy robi się k***ę z logiki.
dwa miesiące, o wirusie cisza... nikt nie choruje, jest git...

mam nadzieję, że od września, ludzie nie dadzą sobie włożyć ZNOWU foliowego worka na głowę!!!

cieszcie się życiem!
logiczny11:29, 3 sierpnia 2021
Tu nie ma wirusa, Tu nie ma wirusa
nie ma telewizji wiec i transmisji wirusa nie ma... wyszczepmy sie ! poprzez wyrzucenie z domu telewizorow, radia! Wylaczmy eter wlaczmy myslenie!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij