Nowy Targ: korki we wszystkich kierunkach - podhale24.pl
Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Rabka Zdrój
Clouds
-1°
Wiatr: 20.448 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
-1°
Wiatr: 22.896 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
-0°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
-0°
Wiatr: 18.612 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
-0°
Wiatr: 10.008 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
-1°
Wiatr: 16.092 km/h Wilgotność: 73 %
Jakość powietrza
46 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
24 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
30.08.2021, 12:10 | czytano: 13011

Nowy Targ: korki we wszystkich kierunkach

Na poniedziałkowy ruch samochodowy w Mieście nałożył się ruch turystyczny, bo część gości wyruszyła dziś w drogę powrotną do domów. Cegiełkę dołożył do tego remont na Alejach Tysiąclecia i korki gotowe.

Skrzyżowanie Alei Tysiąclecia i ul. Szaflarskiej. Fot. Michał Adamowski
Skrzyżowanie Alei Tysiąclecia i ul. Szaflarskiej. Fot. Michał Adamowski
Obecnie przejazd przez Nowy Targ to koszmar. Korkuje się większość głównych ulic, szczególnie przelotowych. Stoi zakopianka w kierunku Klikuszowej, korkują się Aleje, Ludźmierska, rejon ronda Jana Pawła II, ronda Ofiar Katynia, Rynek i Szaflarska.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Anka19:38, 30 sierpnia 2021
Znaczną część zatorów na nowotarskich skrzyżowaniach powodują "kierowcy", którzy pchają się na to skrzyżowanie nie mając możliwości jego opuszczenia przed zmianą barwy nadawanej na sygnalizatorze. To jest oczywiście wykroczenie. Wykroczenie NOTORYCZNIE w Nowym Targu popełniane, na które nasza policja W OGÓLE nie reaguje.
Leon19:24, 30 sierpnia 2021
Przegwizdane będzie zaś przejechać przez Nowy Targ, moim zdaniem powinni najpierwej na dole zrobić remont, niech się zdecydują na na dwa ronda, albo na dwa skrzyżowania z sygnalizacją, bo kto widział żeby zrobić rondo i światła tak blisko siebie ( rondo Ofiar Katynia i światła za 300 metrów na Waksmundzkiej) w jedną stronę korek kilometrowy a z drugiej strony pusto i tak samo dalej
Rufio14:45, 30 sierpnia 2021
panie partyzant, najpierw trzeba by zacząć pisać po polsku. A później pomyśleć dlaczego nie ma kumatych ludzi na odpowiednich stanowiskach -bo dzisiaj aby być na stanowisku, trzeba być w odpowiedniej partii. Wtedy zarabia się odpowiednio a kwalifikacji mieć nie trzeba. A jak masz tylko kwalifikacje, to zaproponują ci w urzędzie taką stawkę, że lepiej szukać innej roboty. I w efekcie mamy państwo z dykty zarządzane przez pisiewiczów.
Nie tylko w "drogach". W Min Spr. Zagranicznych zmienili wymogi tak aby można było pracować bez znajomości języka obcego, konkursy na stanowiska w urzędach znieśli, slużbę cywilną skasowali. Można by długo wyliczać - od ministerstw po urzędy lokalne. Jakich wybraliście , takie macie państwo.
lb14:03, 30 sierpnia 2021
dzbany zapatrzeni w te nawigacje, pchają się przez Bór itd a potem nie dość ze stoją dłuzej niz na zakopiance, to blokują miasto. ten naród po prostu musi kombinować, musi :(
swoją droga - objechalem dzis rano do krk i nazad w zasadzie bez korkow zupelnie (nie liczac krk rzecz jasna) - da sie? da sie. choc moze dobrze ze turysty nie myslą, bo jakby mysleli to mogloby sie nie dac ;))))
Łortograf14:01, 30 sierpnia 2021
Te, partyzant, naucz się pisać po polsku, bo nic z tego nie kumam...
El barbero de Sevilla13:57, 30 sierpnia 2021
Główną przyczyną korków na skrzyżowaniach są bezmyślni kierujący
Partyzant13:09, 30 sierpnia 2021
Przycuonę i poczekam na komentarze kumatych architektów dróg i inżynierów od natężenia ruchu drogowego:) Skoro macie receptę na to wszystko, to dlaczego nie aplikujecie na takie stanowiska, tylko wylewacie swoje domysły, domniemania, zdanie ja forum publicznych, gdzie nikogo to nie obchodzi i nic nie wniesie.
Pozdeawiam
Gaweł12:58, 30 sierpnia 2021
Osoba która zarządziła remont na skrzyżowaniu Szaflarskiej a Alei powinna dożywotnio stać z lizakiem i kierować ruchem gdzieś w Bieszczadach.

Kto przy zdrowych zmysłach powoduje taki paraliż komunikacyjny?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas