Gala MMA w Nowym Targu już na początku czerwca - podhale24.pl
Poniedziałek, 02 października
Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Nowy Targ
Clouds
18°
Wiatr: 3.42 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
18°
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.808 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
19°
Wiatr: 2.232 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
18°
Wiatr: 0.324 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 76 %
Jakość powietrza
28 %
Nowy Targ
16 %
Zakopane
18 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
08.04.2022, 15:13 | czytano: 4595

Gala MMA w Nowym Targu już na początku czerwca

NOWY TARG. Rozmowy przedstawicieli federacji Babilon MMA z władzami Miasta odnośnie współorganizacji gali sportów walki właśnie zakończyły się podpisaniem stosownej umowy. 3 czerwca, czyli wcześniej niż planowano - w Miejskiej Hali Lodowej będzie można obejrzeć czołowych polskich zawodników w formule MMA i K1.

Przedstawiciele federacji Babilon MMA, Hoły Team i MCSiR w Nowym Targu
Przedstawiciele federacji Babilon MMA, Hoły Team i MCSiR w Nowym Targu
Na pytanie ilu zawodników z lokalnego klubu - współorganizatora gali - zaprezentuje się podczas czerwcowych pojedynków, prezes i trener Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Hoły Team odpowiada: - Trwają rozmowy i układanie karty walk. Wystąpi na pewno trzech naszych zawodników. Staramy się jeszcze o czwartego lub nawet piątego. Szukamy dla nich przeciwników - zdradza Wojciech Hoły w rozmowie z Podhale24.

Gala Babilon MMA w Nowym Targu będzie na żywo transmitowana przez telewizję Polsat na programach Super Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Fight Sport.

- Nie bez powodu chcemy zorganizować galę w Nowym Targu. Za sprawą Wojtka Hołego, jego klubu, zawodników na czele z Łukaszem Brzeskim, to miasto przestało być anonimowe w świecie polskiego MMA. Marcin Kalata, Kuba Słomka, to już znane postacie w naszej federacji. Chcemy dać szansę debiutu kolejnym zawodnikom z Podhala, takim jak bardzo utalentowany Adaś Muzyka czy Robert „Kropek” Cyrwus, który jako były strongman, śmiało może pójść drogą Mariusza Pudzianowskiego - tłumaczył podczas pierwszej w tej sprawie wizyty w Nowym Targu dyrektor sportowy i methmaker Babilon MMA - Artur Gwóźdź. - To doskonała promocja dla miasta, zwłaszcza że od strony sportowej jak i organizacyjnej gale Babilon stoją na najwyższym poziomie - podkreślał.

Cała produkcja to ok. 400 tys zł. Federacja zwróciła się do Nowego Targu o 1/4 tych środków, resztę pokryją stali sponsorzy. Samorząd zgodził się wesprzeć finansowo organizację wydarzenia. Na ten cel przeznaczono w budżecie 50 tysięcy. Kolejne 50 tys. zdobędzie NKSW. - Apelujemy do firm lokalnych o wsparcie tego wydarzenia, aby dozbierać całą kwotę - podsumowuje Wojciech Hoły.

Przy okazji informujemy, iż NKSW został wyróżniony Pucharem dla Najlepszej Drużyny, wyłonionej na podstawie największej ilości wygranych, podczas zorganizowanej w Krakowie - Ligi K1 "Battle of Warriors".


s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
lhotse16:14, 9 kwietnia 2022
na mordobicie to kasa się znalazła ale żeby tak wspomóc największą imprezę w tym mieście czyli Piknik Lotniczy to już kasy nie ma...co za dziadowskie miasto
Brawo17:17, 8 kwietnia 2022
Bardzo dobra wiadomość. Taka impreza to świetna promocja dla miasta. Wreszcie się będzie mówić o Nowym Targu nie tylko w kontekście smogu. Brawo!
Spocony Staszek17:09, 8 kwietnia 2022
Komu to potrzebne
Anka15:52, 8 kwietnia 2022
Watycha baw się za swoje. Dość wydawania naszych podatków na bzdety
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas