Tour de Konstytucja w Nowym Targu - podhale24.pl
Środa, 07 grudnia
Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 6.876 km/h Wilgotność: 80 %
Snow
-0°
Wiatr: 7.992 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 6.984 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 6.984 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 80 %
Jakość powietrza
16 %
Nowy Targ
10 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4
07.08.2022, 19:33 | czytano: 3641

Tour de Konstytucja w Nowym Targu

NOWY TARG. W środę 17 sierpnia na Rynku zorganizowany zostanie tzw. "Przystanek na żądanie" w ramach akcji Tour de Konstytucja.

Wśród gości będzie sędzia Anna Głowacka, Danuta Przywara z zarządu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, Robert Hojda jest z fundacji Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych, a także adwokat Kinga Dagmara Siadlak.

Organizator spotkania, czyli Fundacja Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych za cele stawia sobie: "przybliżenie społeczeństwu doniosłości ustawy zasadniczej; propagowanie wiedzy o prawach i wolnościach obywatelskich; propagowanie wiedzy o powiązaniu praw i wolności zagwarantowanych w Konstytucji z Kartą Praw Podstawowych UE; promocję aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianie idei wolontariatu".

opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Ewka08:03, 17 sierpnia 2022
Do ol. Nie mogłam się powstrzymać. Jaki protest!? Przeczytaj najpierw program. Cóż z ciebie za Polak i patriota, jeżeli jeżysz się na słowo Konstytucja? Powinieneś iść, bo to wiedza ponadpartyjna.
ol12:14, 12 sierpnia 2022
Wstyd,dla kogo ten protest? Nie dla Polaków ale dla kasty,Berlina i Putina.Mamy już was dość,protestujcie do wyborów aż nam tak zbrzydniejecie,że nawet totalni was nie wybiorą.Do roboty a nie na ulice.
Andzejowski23:13, 8 sierpnia 2022
Szkoda Polski, jak się czyta takich "utalentowanych" jak nijaki Podatnik albo PAL. Powtarzaja te kacze myśli albo zbyszka "zera", i to jet ich pomysł na przyszłość ich i ich dzieci. Miłość do Putina i Orbana, a europa be. Ale poczekaj jeden z drugim, jak te pachołki sterowane przez agentów Putina, przejmą naprawdę sądy i będziesz miał sprawę z pisiorem. Co, może nieprawda z tymi pachołkami. A komu to niby najbardziej zależy, że Polska nie była w kręgu europejskim... Mam jeszcze jedno skromne pytanie, ile ksiązek wydano na temat powiązań Maciarewicza lun Rydzyka z ludźmi kremla,a ile było wytoczonych przez tych panów procesów, ba złożonych pozwów... Bawcie się dalej, ale ludzi młodych mi naprawdę szkoda. Taki to kraj...
PAL14:58, 8 sierpnia 2022
PO co nam konstytucja i skoro trybunał mamy w Karlsruhe ?
Ewka08:05, 8 sierpnia 2022
Szkoda tylko, że na to spotkanie nie przyjdą Polacy, którym to jest najbardziej potrzebna wiedza. Szczególnie ci, którzy uważają, że szerzenie wiedzy o POLSKIEJ Konstytucji i prawach z niej wynikających dla polskich obywateli jest jakimś działaniem dla jakiś obcych. Propaganda i zohydzenie słowa Konstytucja przez kogo i w jakim celu? Preambuła "pomni gorzkich doświadczeń z czasów, gdy podstawowe wolności i prawa człowieka były w naszej Ojczyźnie łamane,

pragnąc na zawsze zagwarantować prawa obywatelskie, a działaniu instytucji publicznych zapewnić rzetelność i sprawność".
Osiol20:05, 7 sierpnia 2022
O konstytucji powinno się dyskutować po czwartej....i z atestowaną maską na pysku
I z tą maską o wolności opowiadac
Podatnik19:51, 7 sierpnia 2022
Proponuję aby sami popracowali w ramach wolontariatu ale dla Polski a nie UE pod rządami naszych przyjaciół z Berlina i Moskwy.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas