Czytelnik pyta: "Co to się stało pod blokiem 64 na Podtatrzańskiej w Nowym Targu?" - podhale24.pl
Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 11.988 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
Wiatr: 14.04 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
Wiatr: 15.372 km/h Wilgotność: 64 %
Clouds
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 64 %
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
Wiatr: 6.84 km/h Wilgotność: 69 %
Jakość powietrza
32 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
30.10.2022, 18:20 | czytano: 13929

Czytelnik pyta: "Co to się stało pod blokiem 64 na Podtatrzańskiej w Nowym Targu?"

"W piątek przyjechała ekipa remontować chodnik. Sam remont się przyda, bo chodzik jest nierówny, ale czas tej akcji nie za bardzo pasuje"- zauważa nasz Czytelnik.

zdj. Czytelnika Podhale24
zdj. Czytelnika Podhale24
"W poniedziałek robotnicy pewnie nie przyjdą, bo pobiorą urlopy, we wtorek święto, w środę może przyjdą. Tym sposobem zamiast trzech dni remontu, wykopy będą siedzieć przez tydzień. Zostawili koparki, i palety z kostkami na parkingu i zajęli go w połowie. Gdzie ludzie będą parkować? Mieszkańcy z wózkami i rowerami przez niezabezpieczone krawężniki mają przechodzi przez ten czas? Niby nic, ale jednak dla starszej osoby to trochę wyzwanie" - napisał.

W galerii poniżej wykonane przez Czytelnika zdjęcia.

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Cyc Malina09:48, 2 listopada 2022
@f/x
"Odśnieżyć pozamiatać wam sie nie chce przed klatką ,wielkie państwo."

Już widzę jak w swojej wspaniałomyślności wynajmujesz firmę sprzątającą i idziesz za nich robić a im płacisz za wykonaną robotę. Człowieku jeżeli na blokach płacimy za taką usługę to niby czemu mam iść i robić za kogoś jego robotę. Twoim zdanie mam zaprosić dozorce/dozorczynię na kawkę i ciasteczko, a w miedzy czasie z uśmiechem iść robić za niego robotę. Gdybym miał własny dom to jak byłoby mnie stać to wynająłbym firmę do takiej roboty, a jeżeli nie to sam idę robić i żadnego problemu nie ma, ciężko coś ci w tym zrozumieć czy jak bo już nie wiem jak to bardziej w łopatologiczny sposób wytłumaczyć.
Co do kostki i kładzenia w nocy to większej głupoty nie słyszałem, ciekawe jak taki pomysłodawca by się czuł w nocy jakby mu maszyną do cięcia kostki/krawężników brzęczeli o np. 2 w nocy.
do ~Artista21:47, 31 października 2022
W których krajach robią w 48h? Raczej w żadnym w europie - za dużo youtuba i tyle.
Tak z ciekawości miałeś kiedyś łopatę w rękach? Pewnie nie, bo jak twierdzisz, że chodnik będziesz nocą robił... już widzę ten lamet mieszkańców bloków, że spać nie mogą bo chodnik nocą robią... inna sprawa kto za te godziny nocne będzie płacił?! Gdzie znajdziesz pracowników w budowlance co będą pracować w nocy?! Mało wiesz o życiu w budowlance, pozdro
obserwator21:02, 31 października 2022
Ludzie czy wy w tych blokach nie macie tam naprawde co robić? Bo w głowach się wam poprzewracało....
f/x19:50, 31 października 2022
Do artis i tym podobnych- kto ma zapłacic za prace wykonywane nocą ? może jeszcze w niedziele i swieta. Duraki- to są tacy sami ludzie jak ty ,maja swoje życie rodziny oni tez chcą odpocząć
Odśnieżyć pozamiatać wam sie nie chce przed klatką ,wielkie państwo. Gdybyście mieli własne domy to by wam zarosły .......Lewusy
Florek13:50, 31 października 2022
@Kasiniok
U nas w NT też przydałoby się sprzątaczki nauczyć jak się sprząta klatki schodowe. Nasz np była zamiatana raz w maju, drugi raz w lipcu i jakiś tydzień temu trzeci raz. Myta nie była wcale pewnie od roku.
W zeszłym roku w zimie zapytałem panią kiedy umyje klatkę, to powiedziała, że teraz nie, bo ludzie noszą śnieg i nie ma sensu. Na wiosnę znowu zapytałem, to powiedziała, że jak zejdzie śnieg i pozamiatają chodniki, żeby nie nosić piasku. Potem w lecie mi powiedziała, żebym się interesował, bo ona tu sprząta i mi nic do tego.
@Blokowy dobrze, że kładą. Dobrze, że ich spółdzielnia wezwała. Rano przyszło czerech, teraz zostało dwóch, a za chwilę i ci dwaj pewnie znikną. Wszyscy mieli mieć dziś wolne, ale po artykule zostali wezwani. A nie byłoby kłopotu, jakby robotę zaczęli na początku tygodnia, a nie przed długim weekendem.
Blokowy11:27, 31 października 2022
do wszystkich narzekaczy!!
Dziś tj 31,10,2022 chłopy przyszły i robią!!!
ale jaja kładą kostkę i będzie równo może potem położą też asfalt - nową, równą warstwę.
Do Artista07:45, 31 października 2022
Do Artysta. Człowieku,nie można w nocy bo wtedy by ten sam albo inny mieszkaniec napisał list, że co to się od..... Że w nocy robotnicy hałasują i spać nie można. U nas ze wszystkim tak jest. Jedni się wkurzają że nie robią w nocy a inni dlaczego robią w nocy. W tym dzikim kraju nie ma szans na dogodzenia wszystkim.
jyndrek07:36, 31 października 2022
Kij tam z wykopami. Robotnicy myśleli, że zrobią za jeden dzień, ale się przeciągnęło. No trudno. Ale te koparki i palety, to mogli zabrać na długi weekend i zwolnić parking. Ludzie powciskali się autami pomiędzy nie, i jak robotnicy przyjdą do roboty, to na pewno komuś auto zarysują.
Baca06:35, 31 października 2022
Blokusom nikt nie dogodzi ciagle narzekanie wynocha na wies....
Baca06:35, 31 października 2022
Blokusom nikt nie dogodzi ciagle narzekanie wynocha na wies....
Baca06:34, 31 października 2022
Blokusom nikt nie dogodzi ciagle narzekanie wynocha na wies....
Kasiniok06:23, 31 października 2022
Blokosie z zakopiańskiego TBS to nawet sprzątaczkę uczyli jak i kiedy ma im sprzątać klatkę schodową.
Artista23:12, 30 października 2022
Do pracownik i f/x i w ogólnych do innych. W innych krajach potrafią most zrobić w 48h albo go chociaż dobrze rozebrać. W Polsce chodnik będą robić tydzień, dwa, a się okaże że coś i c... 3miesiace. Do pracownik, nie wolałabyś zarobić 2x więcej robiąc w nocy i przez noc zrobić? Osoba b, wk.... się że robią w nocy a nie w dzień, osoba c, to ta co sprawiła że artykuł się pojawił. No kurde, pomijam tu pracownika bo to zależy od pracodawcy. Ale jeżeli jest taka możliwość to czemu tego nie zrobić przez 1-2 noce i mieć spokój czy lepiej robić miesiąc? Dlaczego pasy malują w nocy a dziury w drodze i nowe drogi robią w dzień? Ci co malują pasy dobrze wiedzą że jest mały ruch więc idealnie, ci drudzy XD. Pozdrowionka
żona pana Andrzeja22:23, 30 października 2022
Nie wierze. Łał...Rodziny z bloków na Podtatrzańskiej mają spieprzony tydzień.... To straszne!!!! My o tej porze byliśmy już po 7 miesiącach od zerwania asfaltu i chodników, wykopania rowu na ponad metr, i codziennym śpiewaniu hymnu POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO.... potem w grudniu spadł śnieg, a oni nam kładli kostkę i asfalt..... przed wigilią dzień skończyli. Na wiosnę poprawili. Don't Worry Be Happy....
miple22:16, 30 października 2022
"Piątek - zły początek."
Pracownik20:57, 30 października 2022
Wszystko wam nie pasuje
Asd20:46, 30 października 2022
@f/x komentarz trafiony w punkt!
Niestety nie wszyscy czytelnicy wiedzą jak wygląda życie. Dla przypomnienia dla niektorych, jak pracownik przesiedzi cały dzień to pracodawcą musi mu zapłacić umowną pensje...
Paeł19:28, 30 października 2022
Nic tym dziadom blokowym nie pasuje
f/x19:07, 30 października 2022
Poco zaczynali w piątek? Trzeba było dac im wolne juz od piątku a za wolne policzyc mieszkancom bloku.
Aas18:55, 30 października 2022
Nudzisz się gościu to weź i poukładane kostkę. Chyba to nie jest bardziej skomplikowane niż narzekanie.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas