Ogromne korki w Zakopanem. Powodem zamknięta jedna z ulic (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 04 lutego
Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Gilberta
Szczawnica
Snow
-7°
Wiatr: 18.324 km/h Wilgotność: 91 %
Snow
-7°
Wiatr: 17.496 km/h Wilgotność: 94 %
Snow
-6°
Wiatr: 16.848 km/h Wilgotność: 91 %
Snow
-6°
Wiatr: 14.688 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-3°
Wiatr: 21.348 km/h Wilgotność: 94 %
Snow
-7°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 91 %
Jakość powietrza
30 %
Nowy Targ
2 %
Zakopane
14 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 1 | 2 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
25.01.2023, 15:52 | czytano: 2876

Ogromne korki w Zakopanem. Powodem zamknięta jedna z ulic (zdjęcia)

Ul. Szkolna w Zakopanem została zamknięta ze względu na prowadzone prace ziemne związane z siecią gazową. Kierowcy oburzeni terminem jaki wybrano na prowadzenie prac.

Fot. Marcin Szkodziński
Fot. Marcin Szkodziński
Ulica Szkolna stanowiła alternatywną drogę dla ul. Nowotarskiej, która w sezonie bardzo często się korkuje. Z objazdu korzystali głównie miejscowi, którzy znają przejazdy bocznymi drogami. Teraz przejazd skrótem jest niemożliwy ze względu na prace ziemne prowadzone przez spółkę gazową.

To jest jakiś absurd - oburza się kierowca z Zakopanego. - Żeby wybrać najwyższy sezon na ta takie prace? - pyta.

Kierowcy, aby skrócić czas wjazdu do Zakopanego bardzo często przejeżdżają ul. Tatary i dalej ul. Szkolną, aby uniknąć stania w korkach. Przez zamknięcie jednej z ulic, kierowcy próbują wydostać się na ul. Nowotarską przez ul. Kamieniec i Michała Małaszyńskiego, które stanęły w korkach.

Kierowcy oburzeni są nie tylko terminem prowadzonych prac, ale także brakiem wcześniejszych informacji o zamknięciu ulicy dla ruchu.

ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
turysta08:28, 26 stycznia 2023
Tyle wszyscy narzekają na to całe Zakopane jak to drogo, ile to w korkach trzeba stać, paragony grozy które nie są straszne przen jedzeniem ale po zjedzeniu posiłku mrożą krew w żyłach klientów bo jednak za drogo, czego następstwem jest skorzystanie z płatnej toalety tak bardzo drogiej jednak tańszej niż nad morzem. Ludzie zastanówcie sie czego chcecie.
sen08:05, 26 stycznia 2023
Tatary i Szkolna są za wąskie na obwodnicę. 20 km/h to zupełna fikcja. Piesi muszą wskakiwać w zaspy żeby ich samochód nie potrącił choć to strefa zamieszkania. Jeden dzień spokoju na Szkolnej, proponuję częściej zamykać.
Osiol17:30, 25 stycznia 2023
Brak toalet parkingów, wody, straż czychajaca na mandat tymczasowe dworce, hmmm czym tu jeszcze utrudnić i obrzydzic to miejsce, może parę darmowych porad
Ja proponuję dać podwyżki komu się da i zadłużyć miasto na trzy pokolenia
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas