Nowy Targ i Brama w Gorce na BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2023 (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
32 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
02.04.2023, 14:13 | czytano: 5295

Nowy Targ i Brama w Gorce na BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2023 (zdjęcia)

Na PGE Narodowym w Warszawie trwa BIKE EXPO - wystawa najnowszych modeli rowerów i akcesoriów, dla każdego rowerzysty - od amatora po profesjonalistę. Swoje stoisko ma również i miasto, i gmina Nowy Targ.

zdj. UM Nowy Targ
zdj. UM Nowy Targ
Na specjalnie przygotowanych torach można przetestować i porównać rowery szosowe, MTB oraz elektryczne. To jedyny taki wielki test rowerowy w Europie. Jest także m. in. miasteczko Tour de Pologne.

Wspólne stoisko przygotowało Miasto Nowy Targ, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu, Gmina Nowy Targ, Tatra Cycling Events oraz Centrum Przyrodniczo-Edukacyjne Brama w Gorce.


Wśród gości na stoisku pojawił się także aktor Piotr Cyrwus.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Monia14:14, 3 kwietnia 2023
A tam czepiacie się. Bardzo dobrze że Łapsa zaprzyjaźnił się ze swoim przełożonym Szymczykiem i wspólnie miło spędzają czas w stolicy przy promocji miasta. Tych dwóch Panów bardzo do siebie pasuje i razem się uzupełniają. Woleli byście sczochraną wysłać do stolicy?
Czytelni10:27, 3 kwietnia 2023
Tylko sport a kto będzie pracowal
Wyborca z dawnego 2107:42, 3 kwietnia 2023
Kedno mnie zastanawia. Ten antypromocyjny baner miasta z nieczytelnym napisem w kolorze rzadkiej kupy i dworcem symbolem nieudolności i bezradności Watychy. Kolejny budynek wyremontowany ale bez pomysłu na to co dalej. Z zamykaną poczekalnią jakby na złość pasażerom. Już nie wspomnę o tym, że przez pół roku po remoncie był zamknięty, a wypożyczalni rowerów i kawiarni nie ma tam już drugi rok. Najlepsze lonie na drodze namalowane na odwrót. No bo u niego wszystko jest na odwrót. Porażka Watychy, która zamiast zachęcać odstrasza.
Niepokorny01:57, 3 kwietnia 2023
Pierwsza kadencja naszej Watachy zupełnie bezpłodna, ale to można zrzucić to na bark doświadczenia, niestety druga kadencja to popis obłudy kłamstwa arogancji i działania na szkodę Miasta i wciąż obietnice niespełnione.
Czy stać nas na kolejne pięć lat obietnic ???
Proszę sobie tylko wyobrazić kolejne pięć lat ze świadomością że jest to ostatnia kadencja, więc hulaj dusza. To dopiero będzie festiwal szastania publicznymi pieniędzmi, prowadzenia idiotycznych inwestycji i ciągłego zadłużenia Miasta, ale jak to zwykle bywa, niech się martwi nowy Burmistrz Kto ich wówczas powstrzyma ???
Jedno co pewne to Pani Joanna będzie bawić się do upadłego.

Przyłączam się do opinii Góralki podającej za przykład sąsiednie samorządy.
Ja pozwolę sobie jeszcze dodać Czarny Dunajec
- uzyskanie praw Miejskich, oraz wspaniałe inwestycje.
Czerwienne
- aspiracje do Powiatu.
Ochotnica
- również nieustanne inwestycje pozyskiwanie różnego rodzaju środków zewnętrznych i dofinansowań.
I tak można mnożyć.
Obecnie nasze Miasto to jeden wielki upadek. Kiedyś mówiło się że jedziemy do Miasta i wtedy każdy wiedział o jako Miasto chodzi, dzisiaj mówiąc to każdy pyta, do jakiego Miasta.
Niestety za przyczyną Watachy Miasto nasze jest upadłe, jak te
rzeźby Upadłych Aniołów które mają je zdoboć.
Gratuluję dobrego pomysłu !!!
Upadłe Anioły i odlatujące Pegazy !!!


Czy ktoś jest w stanie podać choć jedną pozytywną, bezproblematyczną inwestycje za czasów Watachy ???
NOWOTARŻANIE OBUDŹCIE SIĘ.
Jurek21:51, 2 kwietnia 2023
Tak jak ktoś już napisał, kompromitacja z Łapsa i Szymczykiem w stolicy. To już naprawdę nie ma kogo wysyłać że ich wysyłają. Ręce mi opadają, takiej promocji lepiej wg nie robić..
Góralka20:40, 2 kwietnia 2023
Watycha zapomniał jak robił na złość Glonkowi za czasów radnego !!?? Teraz jak może się promować to podpina się pod Bramę w Gorcach ? Fałszywe zachowanie ! Stoisko bardzo przeciętne, powinno być zaaranżowane drewnem tak jak szlak, elementami przyrody, edukacji i walorami regionu (taka porada za darmo).....poliestrowa folkowa tkanina , kilka rollupow, nie przykuwa uwagi .....
szambo lot19:53, 2 kwietnia 2023
A tych z orawy co z Nowego Targu szambo w rezerwacie sobie robi nie bylo?
Bolek19:27, 2 kwietnia 2023
ad gorce
Miasto płaci za wspólny wyjazd z Bramą w Gorce bo uwielbia wycinać drzewa a w Waksmundzie trochę ich poszło. A tak na marginesie marna ta miejska promocja. Niech już lepiej krówki /.../ Watychy rozdają pod Biedronką. Ach zapomniałem że to raz na cztery lata. Przed wyborami
Wenus19:25, 2 kwietnia 2023
Żałosne bo akurat miasto nie ma praktycznie żadnych materiałów promocyjnych oprócz Arkadiusza kibica. No ale to chyba bardziej antypromocja
BBBB18:38, 2 kwietnia 2023
tam powinni pojechać BRACIA
Michał17:41, 2 kwietnia 2023
Watycha to ma strasznego pecha do tych pracowników. Jeden lepszy od drugiego, sport nie ma prawa do rzęs funkcjonować w tym mieście.
Kibic7116:35, 2 kwietnia 2023
Wiem jedno, Lapsa z Zaręba i N rozwali hokej w tym mieście i powinni ponieść konsekwencje! Jak długo mamy czekać co jeszcze musi się wydarzyć?
Świadek koronny16:05, 2 kwietnia 2023
Księża nie wzięli ani sołtysa ze W s i Waksmund.
Rysiu16:03, 2 kwietnia 2023
Lapsa i Szymczyk wyczuwają zmianę władzy, więc o stołki poleca a taka robótka przy bramie w Gorce będzie jak znalazł. Jakie miasto taka reprezentacja. Dziwne że Pan Szafraniec się zgodził z nimi jechać.
Działamy razem16:02, 2 kwietnia 2023
Brawo Miasto i gmina Nowy Targ, tylko wspólne działanie i we współpracy z przedsiębiorcami ma sens, i trzeba się ruszyć żeby był efekt, a boże zlituj sie pseudospecjaliści kryjący się pod anonimowymi nickami niech hejtują dalej, psy szczekają karawana jedzie dalej
gorce15:52, 2 kwietnia 2023
Ktoś odpowie mi na pytanie dlaczego miasto Nowy Targ, promuje bramę w zniszczenia. Okropne to, nie powinno się łączyć interesów prywatnych, jeszcze takich z pseudo promocją miasta.
Opop15:21, 2 kwietnia 2023
Sz. i Ł. miejscy antysportowcy. Ale w Nowym Targu wśród rządzących wszystko jest na odwrót.
Z Pcimia15:01, 2 kwietnia 2023
Słowa pewnego urzędnika z NT BRZMIAŁY tak :
Luzik i relaksik
Teraz widać jego owoce pracy dla gminy NT
Edek14:32, 2 kwietnia 2023
Dzieje się..
Maciej14:32, 2 kwietnia 2023
No to już nie było kogo wysłać że Lapsa i Szymczyk muszą nas kompromitować w stolicy..
Z wypożyczalni rowerów14:31, 2 kwietnia 2023
Brama Gorce to już nie Waksmund? Prezes dobrze robi dla mieszkańców wsi czy dla siebie .
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas