Policjanci zatrzymali osoby poszukiwane listami gończymi - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Szczawnica
Clouds
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
Wiatr: 7.992 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 7.272 km/h Wilgotność: 86 %
Jakość powietrza
90 %
Nowy Targ
90 %
Zakopane
32 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 45 | 90 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 45 | 90 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
22.05.2023, 20:43 | czytano: 2373

Policjanci zatrzymali osoby poszukiwane listami gończymi

Tatrzańscy policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez organy ścigania na podstawie listu gończego. Pierwszy z poszukiwanych wpadł w Zakopanem w piątek popołudniu. 47-latek ukrywał się pod Tatrami przed wielkopolskimi policjantami. Był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Krotoszynie za niepłacenie alimentów.

Kolejny poszukiwany listem gończym zatrzymany został w Poroninie w sobotę późnym wieczorem przez tatrzańskich policjantów. 23-latka z powiatu tatrzańskiego czeka kilka lat więzienia za jazdę po alkoholu i inne przestępstwa.

Również w sobotę policjanci w centrum Zakopanego ujawnili 56-letnią kobietę, która poszukiwana była przez policjantów z Bochni w związku z zawiadomieniem o jej zaginięciu. Kobieta zaskoczona tym, że jest poszukiwana, złożyła na ręce policjantów oświadczenie, że nic jej nie jest i nie potrzebuje od nikogo pomocy.

Natomiast w niedzielę wieczorem na zakopiańskiej Olczy rozpoczęły się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 67-letniej kobiety. W poszukiwaniach uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Szczęśliwie tuż po północy kobietę odnaleziono i oddano pod opiekę bliskim.

Źródło: KPP Zakopane, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Hej, bedo jo ...06:10, 23 maja 2023
"Złapali, złapali, cornom łowce zbójcy"
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas