Skarga na remont drogi w Brzegach. "Dlaczego nie ma żadnej informacji?" - podhale24.pl
Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Jabłonka
Rain
17°
Wiatr: 2.952 km/h Wilgotność: 100 %
Rain
17°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 88 %
Rain
17°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 99 %
Rain
18°
Wiatr: 1.512 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
14°
Wiatr: 3.456 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
74 %
Nowy Targ
70 %
Zakopane
64 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 37 | 74 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 35 | 70 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
20.06.2023, 08:49 | czytano: 2765

Skarga na remont drogi w Brzegach. "Dlaczego nie ma żadnej informacji?"

Nasz czytelnik skarży się na remont drogi w Brzegach. Narzeka na brak informacji ze strony gminy oraz chaos komunikacyjny wśród busów.

Fot. Monika Para-Miśkowiec
Fot. Monika Para-Miśkowiec
W Brzegach w gminie Bukowina Tatrzańska trwa remont drogi gminnej. W Jurgowie oraz od strony Bukowiny Tatrzańskiej są znaki informujące o zamknięciu drogi przez Brzegi w godzinach od 7.30 do 19.00. Więcej o remoncie pisaliśmy tutaj:

”Zamknięta droga przez Brzegi. Sołtys mówi, co z kanalizacją


Oto list, który przysłał do nas czytelnik portalu Podhale24:

„Remont ruszył już dawno, wiele dni temu zerwano starą nawierzchnię, wożono żwir (także na drogę w stronę przysiółka Rynias), pracował tam ciężki sprzęt , a obecnie droga jest całkowicie zamknięta dla ruchu.
(...) Nie wiadomo też jak długo ten remont potrwa, a gmina Bukowina Tatrzańska ma obowiązek przecież informować o takich rzeczach.

Wczoraj (15 czerwca – red.) kierowcy busów powiatowych jeździli jak szaleni - nie mogąc się wyrobić z czasem. Jest to linia Czarna Góra - Zakopane przez Brzegi, Jurgów. W tej chwili pasażerowie muszą ustawiać się do wsiadania na zupełnie innych przystankach - dlaczego nie ma w tej kwestii żadnej informacji? Także wczoraj bus relacji Zakopane - Czarna Góra odjechał z półgodzinnym opóźnieniem i dopiero po interwencji jednej z pasażerek. Bus z godz. 16.25 odjechał o 16.52, co ciekawe, za nim podstawił się drugi bus na Brzegi z godz. 16.55. Także w tym samym czasie niemalże startowały dwa busy. Oczywiście - zero informacji, a jedynie znaki zakazu wjazdu ustawione są prawidłowo na Bukowinie, nie ma żadnej wzmianki na stronie Urzędu Gminy Bukowina Tatrzańska.

Coś jest naprawdę nie halo z tym urzędem, bo widzę, że o remontach w innych gminach informacje wpływają na bieżąco i to się chwali, tak powinno być, a tu taki chaos. (...) Dlaczego nie ma żadnej, ale to żadnej informacji w tak ważnej sprawie?” - pyta czytelnik. 

mp/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas