Za nami pierwszy dzień Jarmarku Podhalańskiego. Mateusz Ziółko i nowotarscy artyści gwiazdami wieczoru (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Rabka Zdrój
Clouds
13°
Wiatr: 6.336 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
11°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
12°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
15°
Wiatr: 6.84 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
13°
Wiatr: 7.848 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
2 %
Nowy Targ
12 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 1 | 2 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
12.08.2023, 10:53 | czytano: 5532

Za nami pierwszy dzień Jarmarku Podhalańskiego. Mateusz Ziółko i nowotarscy artyści gwiazdami wieczoru (zdjęcia)

NOWY TARG. Koncert pochodzącego z Orawy, ale znanego w całej Polsce wokalisty Mateusza Ziółko wraz artystami z Nowego Targu i Podhala, przy akompaniamencie Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, którzy wykonali największe światowe przeboje, był głównym punktem pierwszego dnia Jarmarku Podhalańskiego. Koncert został ciepło i owacyjnie przyjęty przez nowotarską publiczność.

Mateusz Ziółko. Fot. Szymon Pyzowski
Mateusz Ziółko. Fot. Szymon Pyzowski
Tegoroczny jarmark ma szczęście do pogody, bo zrobiły się upały, a dzięki pięknej pogodzie na Rynku zjawiły się tłumy. Przez Mateuszem Ziółko o jego gośćmi wystąpiła Fiś Banda, a na zakończenie podbabiogórski Potock. Koncerty bardzo się podobały.

Dziś kolejne gwiazdy - Dawid Kwiatkowski, a potem Varius Manx i Kasia Stankiewicz.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Gosia14:59, 14 sierpnia 2023
Mateusz i Ali najlepsi. Jestem pełna zachwytu.
Skarbnik09:59, 14 sierpnia 2023
Kumoterstwo i rodzinne interesy kwitną. Niech się bawią póki mogą
Daria16:13, 13 sierpnia 2023
Co to za nowotarscy artyści?
Tak jest09:10, 13 sierpnia 2023
To nie był koncert Ziółko i nowotarskich artystów, tylko nowotarskich artystów i Ziółko. Dla mnie nieporozumienie, za mało Mateusza, mógł to być tylko jego koncert, bo facet ma głos niesamowity
@@@17:02, 12 sierpnia 2023
Prawie nigdy nie napisalam o Jarmarku Podhalanskim żle chodzę na jarmarki i koncerty co rok ale wczoraj to juz bylo przegięcie przyszłam przed 21-wszą gdzie koncert mial zaczac sie o 21 a tu po 21-wszej na scene wychodza przedstawiciele i sponsorzy Podhala i ponad 40 minut strzelaja nawijkę same ochy i achy i podziekowania ludzie przyszli na koncert bo chyba o to w tym chodzilo a ci polityke na scenie uprawiaja powiem szczerze ze mi sie to bardzo nie podobało koncert opozniony i to dosc sporo a wcale ciepło nie bylo a wręcz zimno ludzie sie zaczeli rozchodzic ale co tam najwazniejsze zeby se miedzy soba uklony porobic a ty czlowieku stoj i czekaj jak zes przyszedł...koncert był niezły głosowo dobry choz moim zdaniem jakby Mateusz sam ten koncert spiewł myśle ze było by lepiej za długie przerwy miedzy piosenkami i nie potrzebna przemowa prowadzacego przed nimi myslał ze jest smieszny a wcale nie był ogólnie koncert w miare udany ale tak jak pisałąm sporo spózniony i za to minus dla organizatorów Ziółko ma glos jak dzwon dla niego wielkie BRAWO a co do innych nowotarskich artystów nie było zle było dobrze takie jest moje ogólne zdanie.. mam nadzieje ze dzisiaj bedzie sie w miare to płynnie i punktualnie odbywac bo podobno fanki Dawida juz od nocy czy rana koczuja pod scena ale zobaczymy jak bedzie oby bylo dobrze.
Ania15:13, 12 sierpnia 2023
Spodziewałam się wow a tu słabo
Zuza11:39, 12 sierpnia 2023
Za mało zdjęć Andrzeja i rodziny, jestem zasmucona
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas