"Czerwone Korale & Future Fashion". Prezentujemy oficjalny spot zapowiadający 12. edycją Polki Folki Największego Pokazu Mody Folk w Polsce (zdjecia i teledysk) - podhale24.pl
Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 2.376 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 7.128 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 6.372 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
36 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 18 | 36 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
10.10.2023, 17:29 | czytano: 4801

"Czerwone Korale & Future Fashion". Prezentujemy oficjalny spot zapowiadający 12. edycją Polki Folki Największego Pokazu Mody Folk w Polsce (zdjecia i teledysk)

Pod koniec września w Chicago, podczas festiwalu Góral Mania odbyła się oficjalna premiera najnowszej kolekcji mody Folk Design Anety Larysy Knap pt. "Czerwone Korale", w której pochodząca z Nowego Targu projektantka zawarła symbol Małopolski, który łączy wszystkie regiony.

zdj. materiał prasowy
zdj. materiał prasowy
Do kolekcji powstała specjalnie zaprojektowana biżuteria z motywami ludowymi oraz nakrycia głowy w postaci ręcznie robionych wianków marki ANUI.

Partnerem wyjazdu do USA był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

10 listopada w Zakopanem w hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa odbędzie się kolejna barwna edycja Polki Folki - "na kryształowym wybiegu".

- Co to oznacza? Że szykuje się fenomenalny wybieg, który będzie inspirowany kamieniem naturalnym w nawiązaniu do gór i Podhala, a jego elementy będą wykonane z prawdziwego kryształu górskiego. Na wydarzeniu będzie można zobaczyć czerwone korale i nie tylko. Kolekcje ubrań z elementami folk a także futurystyczną modę. Wokół wybiegu pojawią się prace malarskie "Polska Wieś "polskiej malarki prosto z Paryża. Event ma charakter otwarty - mówią Aneta Larysa Knap i Edyta Gąsior z Fundacji Made In Podhale.Piosenkę pt. "Korale" do spotu reklamującego wydarzenie Polki Folki XII użyczyli jej autorzy: Basia Giewont oraz Korneliusz Flisiak.


mat. prasowy, opr. s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
jako22:02, 10 października 2023
E bodej ta
jako22:01, 10 października 2023
E bodej ta
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas