"To był kunszt nieograniczonej wyobraźni i projektowania" - mówi o 12. edycji Polki Folki, Aneta Larysa Knap - podhale24.pl
Wtorek, 05 marca
Imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 4.932 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 3.888 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 3.816 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 88 %
Jakość powietrza
80 %
Nowy Targ
124 %
Zakopane
108 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 40 | 80 %
Zakopane
Umiarkowana
PM 10: 62 | 124 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 54 | 108 %
14.11.2023, 10:50 | czytano: 3287

"To był kunszt nieograniczonej wyobraźni i projektowania" - mówi o 12. edycji Polki Folki, Aneta Larysa Knap

Ośmiu projektantów, którzy pokazali swoje kreacje pod Tatrami połączył jeden motyw. - W tym roku tematyka czerwonych korali, które miały na celu połączenie regionów - zaznacza Aneta Larysa Knap, organizatorka największego pokazu mody folkowej - Polki Folki, oraz projektantka.

zdj. Marcin Szkodziński
zdj. Marcin Szkodziński
Pół roku trwały przygotowania do 12. edycji Polki Folki, która odbyła się w piątek wieczorem 10 listopada w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA. - W tym roku była tematyka czerwonych korali, które miały na celu połączenie regionów. Mieliśmy gości z wszystkich regionów Polski, ale także było dużo gości zagranicznych, co jest genialną domeną tego wydarzenia. Mamy międzynarodowe wydarzenie u podnóża Tatr - zaznacza Aneta Larysa Knap.

Ośmiu projektantów zaprezentowało swoje kreacje. - Przepiękne, wytworne, niezwykle eleganckie. To był kunszt projektowania i nieograniczonej wyobraźni - podsumowuje pokaz Larysa Knap.

Wśród prezentowanych kreacji na ostatnim pokazie mogliśmy zobaczyć stroje Folk Design autorstwa Anety Larysy Knap. - Miałam ogromną radość przy tworzeniu tej kolekcji. Sprawiało mi przyjemność, że mogłam wrócić do kolorów. Poprzednia kolekcja była bardzo wygaszona i wyciszona ze względu też trochę na czas covidowy, ale przede wszystkim na inspirację Giewontem na tle księżyca, gdzie takie było założenie odgórnie całej kolekcji - zaznacza Aneta.

12. edycja Polki Folki, to jednak nie koniec. - Plan jest taki, że za rok widzimy się znowu - zaprasza Larysa Knap na kolejne pokazy mody inspirowanej folkiem.

ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas