Grzegorz Niezgoda ogłosił swój start w wyborach samorządowych - podhale24.pl
Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Nowy Targ
Clouds
26°
Wiatr: 10.872 km/h Wilgotność: 40 %
Clouds
26°
Wiatr: 10.944 km/h Wilgotność: 41 %
Clouds
27°
Wiatr: 10.08 km/h Wilgotność: 42 %
Clouds
28°
Wiatr: 9.684 km/h Wilgotność: 39 %
Clouds
27°
Wiatr: 6.804 km/h Wilgotność: 45 %
Clouds
26°
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 40 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
34 %
Zakopane
72 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 36 | 72 %
17.01.2024, 17:47 | czytano: 5851

Grzegorz Niezgoda ogłosił swój start w wyborach samorządowych

SZCZAWNICA. Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Niezgody oficjalnie przedstawił swoich kandydatów na burmistrza oraz radnych.

zdj. Grzegorz Niezgoda /FB
zdj. Grzegorz Niezgoda /FB
Kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Niezgody na burmistrza będzie obecny włodarz Szczawnicy, lider komitetu. Do Rady Miasta w poszczególnych okręgach startować będą: Bożena Solecka, Dariusz Rekowski, Grażyna Bartusiak Surowiec, Agnieszka Ciesielka, Roman Zachwieja, Marek Urban, Jacek Gębala, Adrian Slimak, Anna Gębala, Jacek Śliwiński, Wiesław Warzecha, Maciej Czaja, Krzysztof Kubik, Kazimierz Zachwieja oraz Jan Salamon.

- Najbliższe tygodnie poświęcimy na rzetelne przygotowanie naszej kampanii wyborczej, wspólnego programu wyborczego, materiałów wyborczych oraz spotkań z mieszkańcami. Może ciekawą i interesującą propozycją dla Państwa, a do zaakceptowania przez pozostałe komitety wyborcze i ich kandydatów byłyby wspólne debaty w poszczególnych rejonach Miasta i Gminy Szczawnica - proponuje Grzegorz Niezgoda.


Zwracając się do mieszkańców gminy Szczawnica, zaapelował: "zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie naszych działań w nadchodzącej samorządowej kampanii wyborczej, o Waszą życzliwość i pomoc w tym, aby ta kampania była dobrym okresem w dyskusji nad przyszłością Szczawnicy, Szlachtowej i Jaworek. Chcielibyśmy aby nasza kampania była również z Waszym udziałem - z udziałem zarówno tych którzy aktywnie uczestniczyli w dotychczasowych wyborach jak i tych którzy po raz pierwszy będą brali w nich udział".

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 7 kwietnia, druga 21 kwietnia.

opr. s/
Ankieta
Ankieta zakończona

Jak oceniasz rządy burmistrza Grzegorza Niezgody?

 • 52%
  Bardzo dobrze
 • 10%
  Bobrze
 • 13%
  Źle
 • 15%
  Bardzo źle
 • 10%
  Nie mam zdania
Oddanych głosów: 237
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Jegomość Zgoda22:17, 17 lutego 2024
Miszkaniec pokazał wam wszystkim co znaczy logiczne myślenie. Ja od siebie dodam że jak nazwa wskazuje wybory będą na Burmistrza Miasta Szczawnica a nie na Burmistrza przedsiębiorców i drobnych handlarzy. Burmistrz powinien dbać o większość mieszkańców a nie gromadkę pseudo przedsiębiorców. A jak któremuś nie pasuje to co piszę niech pokaże ile to jeden z drugim wniósł podatku do kasy miasta. Słychać tylko narzekanie, a wy jako przedsiębiorcy co zrobiliście? Nabijacie własne kabzy i myślicie że tacy jesteście cwani. A wy co dla siebie zrobiliście? Założyliście jakieś stowarzyszenie które coś wnosi dla większości mieszkańców? Nie? No to może wspieracie swoimi dochodami jakieś lokalne talenty? Nic z tych rzeczy? To może przekazujecie rok w rok 1,5 procent podatku na jakiś szczytny cel związany z lokalną społecznością? Myślę że nikt nie potrzebuje odpowiedzi bo każdy ją zna. Burmistrza można nie lubić bo też przecież nie taka jego rola ale każdy kto jest ze Szczawnicy widzi że wszyscy Burmistrzowie po 89 roku do kupy nie zrobili tyle co obecny. A po komentarzach widać tę zawiść i złość że komuś się w życiu udało, coś osiągnął i próbuje coś zmieniać. Nie jest dla nikogo tajemnicą że 50 procent tych co teraz najgłośniej krzyczą to byli kolesie Burmistrza. Potakiwali mu na każdym kroku, mając nadzieję że w UM zapanuje kumoterstwo, ale jak widać nic nie wyszło z planów przekabacenia Burmistrza więc teraz jest bee. Mam taką cichą nadzieję że kontrkandydat zrezygnuje z wszystkich biznesów i dzierżaw prowadzonych obecnie z UM by przyszli wyborcy mogli się przekonać co do jego zamiarów. Niech wygra najlepszy. Pozdrawiam serdecznie.
0
Sąsiadka08:11, 22 stycznia 2024
Człowiek który nie szanuje ludzi nie powinien być burmistrzem
0
Ja11:36, 20 stycznia 2024
Zmień my to wreszcie. Proszę
0
Miłośniczka miasta18:46, 18 stycznia 2024
Ludzie, może już dość Niezgody!
Niby zrobił coś ale to z tego co były plany z przed lat i inwestycje z Uni.
A nic nie robi dla gości żeby przyjeżdżając do Szczawnicy , mieli cokolwiek wieczorem, poza sezonem .
Pozatym popiera tylko wielkie inwestycje , apartamenty , dworki a małe pensjonaty , noclegi po sezonie świeca pustkami .
Tragedia kasa dla bogatych a ten co ma mniej niech wymiera...
Panie Niezgoda pan poronień wrócić może do trenowania juniorów, bo podobno tym pan się zajmował przed bycia włodarzem.
0
#obsewujący miasto.16:41, 18 stycznia 2024
Pomysły i wizje to ma niejeden, tylko co z tego wynika? Miasto praktycznie nie ma swoich terenów,na których można by coś zrobić. Miejscowe biznesmeny za ciency aby w coś zainwestować, no i gdzie? Wszystkie nieruchomości są w rękach prywatnych i to tylko od właścicieli zależy czy coś będą robić czy nie, jeżeli mają pomysł i kasę. Dworek Gościnny niewykorzystany, szkoda takiego obiektu, ale to nie własność miasta. Ze strony miasta jeśli chodzi o imprezy kulturowe słabo. Sylwester,lato pienińskie, redyk oraz pomniejsze niskiej jakości imprezy, to za mało zwłaszcza w okresie letnim.A gdzie miejscowy folklor i tradycja góralska, dlaczego miasto musi się posiłkować zespołami regionalnymi z zewnątrz? Można by wymieniać jeszcze sporo wymieniać.
0
King of the Spisz15:07, 18 stycznia 2024
Wygra ten który najbardziej przekona do budowy obwodnicy róbcie screeny tego komentarza
0
wyśnion14:22, 18 stycznia 2024
OOOO ul Słoneczna ma dwoje kandydatów p Agnieszkę i p Kazka to bardzo dobrze że p Agnieszka nie będzie kandydować z wyżnej Szczawnicy bo co o niej wie gdy się nie jest jej mieszkańcem niech se już tam zostanie i sie nie wraco hej!
0
obsewujący miasto.12:21, 18 stycznia 2024
Tą ekipę trzeba koniecznie wymienić na ludzi z pomysłem i inicjatywą działania ,a nie uczestnictwa.Szczawnica stacza się na dno pod względem wyglądu pomimo ,że ma piękne położenie i wyjątkową przyrodę.Sam mam wiele nowych pomysłów na jej rozwóji stanie sie prawdziwą atrakcją turystyczną dla gości i godnym podziwu miejscem dla mieszkańców ale nie pcham się do rady .Rozwój Szczawnicy jest konieczny bo bardzo sie ona zagęszcza co sprawia że staje się mało atrakcujna.Tylko nowe pomysły i nowi włodarze są w stanie zrobić oś wielkiego i dobrego dla mojego i naszego miasta.
0
wójt Kozioł10:32, 18 stycznia 2024
#rozczarowany wyborca. Bo w Szczawnicy nikt myślący do rady się nie pcha. Niestety przy każdych wyborach jest układ wzajemnej adoracji oraz chęć wątpliwego dowartościowania się większości kandydatów. Dlatego to są listy grozy z kandydatami z ich brakiem kompetencji, światopoglądu, wiedzy i wykształcenia. To samo odnosi się do innych komitetów wyborczych.
0
miszkaniec08:16, 18 stycznia 2024
do @Wyborvca, a Ty tak na poważnie ? czy się urwałeś z choinki ? Można nie lubić obecnego burmistrza (bo nie ma takiego obowiązku) ale pisanie, że nic nie zrobił przez tyle lat ty chyba jakaś delikatnie mówiąc pomyłka. Pokarz mi drugiego takiego, który chociaż w jednej piątej zrobił tyle co ten. Też chciałbym zmiany władzy bo obecny pan powinien iść już odpocząć, znowu cudownie w roku wyborczym zaczął się kłaniać zwykłym ludziom na ulicy, odpowiadać "dzień dobry" i nawet uśmiechać, ale na pewno nie można powiedzieć, że nic przez te swoje kadencje nie zrobił.
Szkoda tylko, że nie ma żadnego porządnego kontrkandydata bo jak dla mnie pan Szewczyk to zwykły populista, który nie ma bladego pojęcia o pracy w samorządzie i niestety procedurach panujących w urzędach. A jego specjalista od wizerunku, Znyk, to może mu (Szewczykowi) tylko zaszkodzić wśród mieszkańców a nie pomóc w wygraniu wyborów.
0
rozczarowany wyborca22:19, 17 stycznia 2024
No cóż, proponowani zwłaszcza męscy kandydaci,że tak określę, niezbyt wysokich lotów.
0
Ha ha ha21:42, 17 stycznia 2024
Raaatuuunnkuuu
0
lewy łącznik , albo wahadłowy20:28, 17 stycznia 2024
Jakże by nie, skoro nigdy w życiu poza politykowaniem i kopaniem gały nic się nie robiło . Gdzie szukać lepszej fuchy dla siebie ?
0
Kloss19:41, 17 stycznia 2024
Najwyższy czas na zmianę to całkowicie nowych ludzi
0
Wyborca19:35, 17 stycznia 2024
Panie Grzeg. Weź Pan wstydu oszczędź coś zrobił przez tyle lat ???
0
I nic nie robi19:28, 17 stycznia 2024
Szedł Grześ przez wieś, worek piasku niesie....
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas