Prace w kuźnickim dworcu przeniosły się pod ziemię (zdjęcia) - podhale24.pl
Czwartek, 29 lutego
Imieniny:
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 2.124 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.464 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 1.26 km/h Wilgotność: 94 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
09.02.2024, 20:14 | czytano: 2526

Prace w kuźnickim dworcu przeniosły się pod ziemię (zdjęcia)

ZAKOPANE. Mimo zimy, w Kuźnicach trwają prace budowlane. Układana jest kostka brukowa, a infrastruktura czeka na instalację.

zdj. Marcin Szkodziński
zdj. Marcin Szkodziński
W Kuźnicach budowany jest podziemny dworzec autobusowy. Zima sprawiła, że pracownicy budowy prace wykonują pod betonową płytą. Układana jest kostka brukowa i wykonywana elewacja. Przywieziono także infrastrukturę, która czeka na montaż.

Budowa nowego dworca w Kuźnicach miała na celu oddanie placu spacerowiczom i schowanie komunikacji poniżej gruntu. Prace przy oddani dworca cały czas przeciągają się. Z ostatnich zapewnień zakopiańskiego magistratu wiemy, że budowa ma zakończyć się przed sezonem letnim 2024 roku.

ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
m18:31, 11 lutego 2024
Wiadukt jak na Zakopiance.
przyroda12:11, 11 lutego 2024
Piękny pomnik głupoty, buty, arogancji i chciwości.
Jasiu09:38, 11 lutego 2024
Jak można było pozwolić na wlanie takiej ilości betonu praktycznie już na teren TPNu?? Koszmary przerost treści nad formą, koszmarnie to wygląda? Czy my na prawdę potrzebowaliśmy tam takiego dworca w Tatrach?? To co było było wystarczające, jedyna zmiana jaka można było zrobić to pozbyć się śmierdzących busów i zostawić wyłącznie transport elektryczny i konie. Ale tutaj trzeba było zrobić taki dworzec że moze już będą bezpośrednie odjazdy do Krakowa?
marnotrawstwo czasu i pieniędzy21:20, 9 lutego 2024
Z góry można przewidzieć jaka będzie jakość tych prac wykonywanych w tych warunkach. Za chwilę jeszcze prace się nie skończą już trzeba będzie wykonywać kapitalny remont. Pytanie kto za to zapłaci ? Oczywiście podatni.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas