Znowu wieje i to mocno (zdjęcia) - podhale24.pl
Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 11.988 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
Wiatr: 14.04 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 12.78 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 64 %
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
Wiatr: 6.84 km/h Wilgotność: 69 %
Jakość powietrza
32 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
03.04.2024, 12:52 | czytano: 3571

Znowu wieje i to mocno (zdjęcia)

W Kościelisku i w Zakopanem strażacy musieli usunąć drzewa, które stwarzały zagrożenie. wiatr ponownie przybiera na sile. Wiatr powalił również drzewa m.in. przy ulicach Słonecznej i Targowej w Nowym Targu, a także zerwał fragment dachu w Dębnie Podhalańskim.

fot. Marcin Szkodziński
fot. Marcin Szkodziński
Przy ul. Pitoniówka w Kościelisku strażacy usunęli drzewo stojące między drogą, a parkingiem. Drzewo było zgniłe przy pniu i kołysało się pod wpływem wiejącego wiatru. Strażacy, aby uniknąć uszkodzeń pojazdów stojących w pobliżu do posłużyli się pojazdem Manitou. Z kosza zamontowanego na wysięgniku drzewo było obcinane od góry po kawałku.

Kolejna interwencja strażaków była w Zakopanem. Na osiedlu Huty na Olczy strażacy usunęli drzewo, które pochyliło się nad zabudowaniami na skutek silnych podmuchów wiatru.e/r
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas