Policjanci ratowali desperata. "Pomoc przyszła na czas" - podhale24.pl
Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba
Czarny Dunajec
Clouds
13°
Wiatr: 4.932 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 32 %
Clouds
13°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
14°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
11°
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
20 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
21.06.2024, 12:03 | czytano: 2650

Policjanci ratowali desperata. "Pomoc przyszła na czas"

Policjanci z Zakopanego uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na swoje życie. Dzięki determinacji i natychmiastowej reakcji mundurowych, po sprawdzeniu kilkudziesięciu hoteli i pensjonatów, udało się zapobiec tragedii. 44-latek trafił do zakopiańskiego szpitala. Tym, razem pomoc przyszła na czas.

zdj. ilustracyjne/ Podhale24
zdj. ilustracyjne/ Podhale24
- Wczoraj wieczorem około 21.50 do oficera dyżurnego zakopiańskiej komendy Policji dotarła informacja o mężczyźnie z województwa śląskiego, który najprawdopodobniej jest w silnym kryzysie emocjonalnym i możliwe, że chce targnąć się na własne życie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna może przebywać w jednym z zakopiańskich hoteli lub pensjonatów. Z uwagi na ilość obiektów noclegowych na terenie Zakopanego do działań poszukiwawczych oficer dyżurny zaangażował wszystkich policjantów. W kolejnych minutach prowadzonych działań policjanci uzyskiwali coraz więcej informacji. Udało się ustalić dokładny rysopis mężczyzny, model i numer rejestracyjny samochodu, którym miał przyjechać do Zakopanego oraz aktualny numer telefonu komórkowego. Mimo, że próby połączenia się z desperatem nie przynosiły żadnego rezultatu, zdołano zawęzić obszar poszukiwań. Po sprawdzeniu kilkudziesięciu adresów na jednym z parkingów hotelowych policjanci odnaleźli zaparkowany poszukiwany samochód. Pomimo trudności jakie policjanci napotkali w recepcji hotelu, zdołali potwierdzić, że w to właśnie w tym hotelu zameldowany jest poszukiwany mężczyzna oraz w którym pokoju mieszka - relacjonuje asp. sztab. Roman Wieczorek.

W pokoju policjanci znaleźli nieprzytomnego mężczyznę i podjęli działania ratujące życie. Po chwili do hotelu dotarli ratownicy medyczni, którzy odwieźli mężczyznę do zakopiańskiego szpitala.

- Dzisiaj rano ze szpitala nadeszła dobra wiadomość. Pomoc przyszła na czas - podsumowuje rzecznik zakopiańskiej Policji.

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
gral16:54, 21 czerwca 2024
Rzadko chwale, ale tym razem trzeba, Brawo Policja.
0
jam to16:05, 21 czerwca 2024
Mnie ciekawią te trudnosci, na jakie interweniujący policjanci natrafili w recepcji tego hotelu.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas