podhale24.pl - Podhalański Portal Informacyjny
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Czarny Dunajec
Clouds
15°
Wiatr: 9.324 km/h Wilgotność: 71 %
Rain
16°
Wiatr: 9.72 km/h Wilgotność: 80 %
Rain
16°
Wiatr: 8.388 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
17°
Wiatr: 8.748 km/h Wilgotność: 64 %
Clouds
21°
Wiatr: 7.128 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
19°
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 86 %
Jakość powietrza
78 %
Nowy Targ
68 %
Zakopane
50 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 39 | 78 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 25 | 50 %

Masz pytanie dotyczące ogłoszeń drobnych na podhale24.pl? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

infolinia: 801-00-20-28
tel. 18 52 11 355
e-mail: bok@podhale24.pl

Poniżej odpowiadamy na kilka najczęściej zadawanych pytań.

Ile kosztuje zamieszczenie ogłoszenia na podhale24.pl?

Podstawowa wersja ogłoszeń wraz z jednym zdjęciem publikowane są bez żadnych opłat.
Istnieje możliwość zakupu jednej z naszych dodatkowych usług aby na przykład wyróżnić swój anons, ale decyzja o skorzystaniu z oferty jest dobrowolna i zależy tylko od woli klienta.

Jak dodać ogłoszenie PREMIUM?

Wszystkie ogłoszenie dodawane są za pomocą tego samego formularza. Wypełniamy wszelkie wymagane pola, dodajemy tekst i zdjęcia i wybieramy kategorie w której ogłoszenie ma się ukazać. Klikamy "dodaj ogłoszenie" i czekamy na aktywowanie ogłoszenia przez administratora strony. Aktywacja potwierdzona zostaje mailem. Wtedy dopiero można skorzystać z jednej z usług dodatkowych, na przykład usługi PREMIUM – wystarczy kliknąć w link podany w mailu z potwierdzeniem aktywacji lub skorzystać z formularza posługując się numerem ogłoszenia.

Jak długo ukazuje się ogłoszenie w ramach usługi TOP

Czas publikacji ogłoszenia wydłuża się o kolejne 7 dni. Usługa TOP pozwala na jednorazowe podbicie ogłoszenia, tak że pojawia się ono na szczycie listy. Ogłoszenie przesuwa się potem na dół listy ogłoszeń w miarę dodawania nowych ogłoszeń i kolejnych ogłoszeń z wykupioną usługą TOP.

Czy mogę zapłacić gotówką?

Niestety nie. Opłaty pobierane są we współpracy z serwisem platnosci.pl – dużą i poważną firmą która w sposób profesjonalny i co najważniejsze bezpieczny dla klienta prowadzi transakcje w naszym imieniu. Płatności dokonać można przelewem lub kartą płatniczą.

Dlaczego moje ogłoszenie nie zostało dodane?

System porównuje wszystkie nowo dodawane ogłoszenia z tymi które są już publikowane, i jeśli ogłoszenie o takiej samej lub podobnej treści jest aktualnie publikowane, to nowe ogłoszenie zostanie odrzucone. Informacje o tym fakcie przesyłamy mailem.
Wszystko po to, by ogłoszenia na łamach podhale24.pl były publikowane w przejrzysty i komfortowy sposób. Czytelnicy skarżyli się, że wiele ogłoszeń publikowanych jest wielokrotnie co utrudnia ich przeglądanie i zniechęca do korzystania z naszego serwisu, stąd takie nasze działanie.
Aby ogłoszenie wróciło na szczyt listy, tak jak by było od nowa dodane można skorzystać w usługi TOP.

Kiedy wygaśnie moje ogłoszenie i kiedy będę mógł dodać je ponownie?

Ogłoszenie przyjmowane są do publikacji na pełnych siedem dni. Jeśli ogłoszenie dodano o 14.00 we środę, to będzie ono publikowane go kolejnej środy do 13.59. Należy pamiętać że wykupienie usług płatnych przedłuża okres emisji o kolejne siedem dni.

Nie mogę dodzwonić się do Biura Obsługi Klienta, dlaczego?

Jesteśmy prężną, ale jednak małą firmą i zdarza się że w natłoku zajęć nie możemy odebrać telefonu w danej chwili. Prosimy wtedy o e-mail lub o chwilę cierpliwości, na pewno oddzwonimy do Ciebie na numer który nam się wyświetlił.

reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas