podhale24.pl - Podhalański Portal Informacyjny
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Zakopane
Rain
16°
Wiatr: 8.28 km/h Wilgotność: 80 %
Rain
16°
Wiatr: 9.684 km/h Wilgotność: 79 %
Rain
16°
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
17°
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
21°
Wiatr: 9.432 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
19°
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 87 %
Jakość powietrza
68 %
Nowy Targ
54 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 27 | 54 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %

Regulamin korzystania z usługi ogłoszeń drobnych dostępnej na stronach Podhalańskiego Portalu Informacyjnego podhale24.pl

 1. Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl świadczący przedmiotową usługe wydawany jest przez Grupa Medio Spółka z o. o., z siedzibą w Nowym Targu, ul. Krzywa 9 wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000341541, NIP 735-28-00-536
 2. W zakresie ochrony danych osobowych działając w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO informujemy że Administratorem Danych Osobowych pozyskanych w związku z korzystaniem z ogłoszeń drobnych Podhalańskiego Portalu Informacyjnego Podhale24.pl jest Grupa Medio Sp. z.o. z siedzibą w Nowym Targu ul. Krzywa 9
  Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowch i związnaych z realizacją usługi. Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analityka internetowa, dopasowanie strony oraz analiza ruchu na stronie. Odbiorcami danych poza wydawcą jest m.in. Google Analytics.
  Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Regulamin niniejszy określa warunki zamieszczania ogłoszeń bezpłatnych ogłoszeń drobnych oraz ogłoszeń premium
 4. Ogłoszenia dodaje się samodzielnie, za pomocą formularza zamieszczonego na stronie ogłoszeń Podhalańskiego Portalu Informacyjnego podhale24.pl - wyrażając jednocześnie zgodę na publikację w internecie wprowadzonych danych na stronach wydawnictwa Grupa Medio Sp. z o.o. oraz jej partnerów.
 5. Treść ogłoszenia zawierać może 5000 znaków oraz od 1 do 5 zdjęć o rozmiarze ma. 200Kb każde. Wszystkie wymagane pola muszą zostać uzupełnione, a dodanie ogłoszenia oznacza akceptacje niniejszego regulaminu oraz zgodę na wykorzystanie przez wydawcę Podhalańskiego Portalu Informacyjnego podhale24.pl podanego adresu e-mail zgodnie z zapisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną do obsługi związanej z dodanym ogłoszeniem, porzesyłania informacji handlowych oraz do celów marketingowych.
 6. Ogłoszenie zostaje aktywowane po akceptacji administratora a potwierdzenie zostaje przesłane na podany adres email
 7. Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl zastrzega sobie możliwość nie publikowania ogłoszeń, w szczególności wielokrotnie dodawanych ogłoszeń tej samej lub podobnej treści, oraz do usuwania zdjęć załączonych do ogłoszeń szczególności zawierających treści reklamowe.
 8. Ogłoszenia naruszające prawo, nawołujące do zachowań niezgodnych z prawem i przyjętymi normami obyczajowymi oraz naruszające normy moralno-etyczne nie będą publikowane.
 9. Ogłoszenia emitowane są przez okres 7
 10. Do czasu wygaśnięcia ogłoszenie nie ma możliwości publikacji kolejnego ogłoszeni o tej samej treści
 11. Ogłoszenia w formie podstawowej publikowane są bezpłatnie, z jednym zdjęciem, w kolejności wynikającej z momentu dodania.
 12. Istnieje możliwość "podbicia" swojego ogłoszenia tak, by trafiło ono ponownie na szczyt listy ogłoszeń dzięki usłudze TOP w cenie 1 zł brutto lub TOP SMS w cenie 1,23zł brutto.
 13. Istnieje możliwość wyróżnienia ogłoszenia dzięki usłudze PREMIUM w cenie 9,90 zł brutto lub PREMIUM SMS w cenie 11,07 zł brutto. Ogłoszenia wyróżnione zawierać mogą do 5 zdjęć, a samo ogłoszenie z momentem wykupienia usługi wyróżnione jest tłem oraz pozycjonowane na szczycie listy, w pozycji zależnej od kolejnych wykupionych ogłoszeń typu premium.

Usługa TOP i TOP SMS

Usługi pozwala przenieść aktywne już ogłoszenie ponownie na szczyt listy, tak jakby było od nowa dodane. Aby skorzystać z usługi należy kliknąć zakładkę Usługa TOP lub TOP SMS i posługując się numerem swojego ogłoszenia wypełnić formularz i wnieść opłatę.

Usługa PREMIUM i PREMIUM SMS

Aby skorzystać z usługi ogłoszeń premium na Podhalańskim Portalu Informacyjnym podhale24.pl należy za pomocą formularza dodać ogłoszenie, dokładnie tak jak dodaje się każde inne ogłoszenia w naszym portalu.
O aktywacji ogłoszenia w portalu zostaniesz poinformowany mailem, w którym znajdziesz też numer ogłoszenia. Aby promować swoje ogłoszenie możesz kliknąć link zawarty w tej wiadomości, lub zrobić to ze strony ogłoszeń na podhale24.pl posługując się numerem swojego ogłoszenia przysłanym w wiadomości.

W ramach usługi PREMIUM na okres 72, a w ramach usługi PREMIUM SMS na okres 48 godzin ogłoszenie podświetlone zostaje żółtym tłem i utrzymane w sekcji ogłoszeń PREMIUM, czyli nad ogłoszeniami zwykłymi a poniżej sekcji PREMIUM PLUS. O dokładnym miejscu decyduje ilość ogłoszeń typu PREMIUM i PREMIUM PLUS wykupionych później przez innych użytkowników. W momencie wykupienia usługi Twoje ogłoszenie znajdzie się na miejscu pierwszym w sekcji, i z każdym dodanym później ogłoszeniem premium będzie przesuwać się w dół.
Po wykupionym okresie promocji ogłoszenie wraca na listę ogłoszeń a standardowy 7-dniowy termin publikacji zostaje wydłużony o czas trwania usługi. Aby skorzystać z usługi należy kliknąć zakładkę Usługa PREMIUM lub PREMIUM SMS i posługując się numerem swojego ogłoszenia wypełnić formularz i wnieść opłatę.

Nowość! Usługa PREMIUM PLUS

Dzięki usłudze PREMIUM PLUS twoje ogłoszenie zostanie na okres 72 godzin podświetlone pomarańczowym kolorem i utrzymane w sekcji ogłoszeń PREMIUM PLUS na szczycie listy ogłoszeń w danym dziale. O dokładnym miejscu decyduje ilość ogłoszeń typu PREMIUM PLUS wykupionych później przez innych użytkowników. W momencie wykupienia usługi Twoje ogłoszenie znajdzie się na miejscu pierwszym w sekcji, i z każdym dodanym później ogłoszeniem premium będzie przesuwać się w dół, ale pozostając w sekcji ogłoszeń PREMIUM PLUS.
Po wykupionym okresie promocji ogłoszenie wraca na listę ogłoszeń a standardowy 7-dniowy termin publikacji zostaje wydłużony o czas trwania usługi. Aby skorzystać z usługi należy kliknąć zakładkę Usługa PREMIUM PLUSi posługując się numerem swojego ogłoszenia wypełnić formularz i wnieść opłatę.

Usługa PROMO

Dzięki usłudze PROMO ogłoszenie wyświetlane jest dodatkowo w części redakcyjnej Podhalańskiego Portalu Informacyjnego podhale24.pl - pod artykułami oraz w prawej kolumnie reklamowej w różnych działach. Jednocześnie w tych miejscach emitowanych jest wiele ogłoszeń w losowej kolejności, rotujących automatycznie lub przesuwanych ręcznie przez Czytelnika.
Usługa PROMO kosztuje 39,00 zł brutto i trwa 72 godziny od momentu aktywacji.
Aby skorzystać z usługi należy kliknąć zakładkę Usługa PROMO.

Opłaty

Usługa TOP jest odpłatna. Koszt wykupienia usługi to 1 zł brutto. Opłatę wnosi się za pośrednictwem payu.pl.
Usługa TOP SMS jest odpłatna. Koszt wykupienia usługi to 1,23 zł brutto. Opłatę wnosi się przez wysłanie sms.
Usługa PREMIUM jest odpłatna. Koszt wykupienia usługi to 9,90 zł brutto. Opłatę wnosi się za pośrednictwem payu.pl.
Usługa PREMIUM SMS jest odpłatna. Koszt wykupienia usługi to 11,07 zł brutto. Opłatę wnosi się przez wysłanie sms.
Usługa PREMIUM PLUS jest odpłatna. Koszt wykupienia usługi to 29 zł brutto. Opłatę wnosi się za pośrednictwem payu.pl.
Usługa PROMO jest odpłatna. Koszt wykupienia usługi to 39,00 zł brutto. Opłatę wnosi się za pośrednictwem payu.pl

reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas