działka budowlana w Grywałdzie - podhale24.pl
Niedziela, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Nowy Targ
Rain
12°
Wiatr: 6.336 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
11°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
12°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
15°
Wiatr: 6.84 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
12°
Wiatr: 7.848 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
2 %
Nowy Targ
12 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 1 | 2 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Dodano 5 dni temu, 19.09.2023, 18:23 | Numer ogłoszenia: 1027087

działka budowlana w Grywałdzie

Piękna działka budowlana w Grywałdzie, gmina Krościenka nad Dunajcem.

Piękna działka o powierzchni 1200 m.kw.. Działka ma wymiary 68 metrów długości i 21 metrów szerokości ( wymiary podane w przybliżeniu). Parcela lekko nachylona na wschód, z dobrą ekspozycją na strony świata. Nieruchomość usytuowana w bardzo cichej okolicy. Parcela posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona jest w nim symbolem MN2 ( teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej).
1) Przeznaczenie podstawowe:
a) budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne,
2) Przeznaczenie dopuszczalne:
a) obiekty usług podstawowych,
b) obiekty usług turystycznych,
c) obiekty infrastruktury technicznej,
Działka położona jest w miejscowości Grywałd, gmina Krościenko nad Dunajcem. Grywałd to wieś z której mamy blisko do wielu atrakcji turystycznych i rekreacyjnych m.im.: Velo Czorsztyn, Zamek w Niedzicy i Czorsztynie, Jezioro Czorsztyńskie, Spływ Przełomem Dunajca. Mamy również blisko do popularnych miejscowości takich jak Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem oraz Kluszkowce.

Działka idealna dla rodziny z dziećmi jak również dla starszych osób, którym marzy się dom w cichej i spokojnej okolicy. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na prezentację nieruchomości!!!
Zapraszam do obejrzenia filmu: https://youtu.be/k0evVK_f-60

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Reklama
informacja
Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.
Reklama
Wyślij wiadomość
Reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas