Nowa inwestycja mieszkaniowa w Nowym Targu www.gliniki.pl - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Czarny Dunajec
Rain
15°
Wiatr: 8.28 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
15°
Wiatr: 9.072 km/h Wilgotność: 80 %
Rain
15°
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 72 %
Rain
16°
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
22°
Wiatr: 9.432 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
19°
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 87 %
Jakość powietrza
68 %
Nowy Targ
54 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 27 | 54 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Dodano 13 tygodni temu, 22.02.2024, 16:54 | Numer ogłoszenia: 1068904

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Nowym Targu www.gliniki.pl

Osiedle Mieszkalne Gliniki to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Nowego Targu, oferujące mieszkańcom doskonałą lokalizację i wygodę dostępu do kluczowych punktów miasta. To idealna propozycja dla tych, którzy pragną łączyć urok górskiego otoczenia z bliskością centrum życia społecznego. Ta nowa inwestycja wyróżnia się znakomitym położeniem oraz nowoczesnym i funkcjonalnym designem, osiedle zostało bowiem zaprojektowana z myślą o potrzebach jego przyszłych mieszkańców. Bliskość szkół, sklepów, ośrodków życia kulturalnego oraz sportowego a także bezpośredni dostęp do ścieżek rowerowych znajdujących się w sąsiedztwie sprawia że codzienne życie może stać się łatwiejsze i bardziej komfortowe. Atutem osiedla jest także możliwość szybkiego dostęp mieszkańców do rozwiniętej komunikacji publicznej ? pobliski dworzec autobusowy oraz kolejowy sprawiają że podróżowanie może stać się prostsze i bardziej dostępne.

Architektura osiedla Glinki cechuje się spójnością estetyczną jaką tworzy nowoczesny i praktyczny design z otaczającymi go walorami przyrody. W ofercie inwestycji Glinki dostępne są mieszkania o zróżnicowanym rozkładzie i metrażu ? od kompaktowych apartamentów idealnych dla singli i młodych par, po przestronne mieszkania stworzone z myślą o rodzinach. Każde mieszkanie będzie miało własny balkon natomiast parterowe jednostki mieszkalne tarasy z zielonymi ogródkami ? tak aby mieszkańcy mogli stworzyć prywatne miejsce do relaksu także na świeżym powietrzu.

Dla wygody mieszkańców, inwestor zapewnił również takie udogodnienia jak garaż podziemny, wyposażenie budynku w windę oraz możliwość dostępu do komórek lokatorskich. Budynek zaopatrzony będzie w ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej które jest nie tylko ekologicznym i efektywnym rozwiązaniem ale też zapewnia racjonalne koszty eksploatacyjne. Mieszkańcy będą więc mogli cieszyć się komfortem cieplnym i ekonomicznym, jednocześnie dbając o środowisko

Więcej informacji pod numerem telefonu: 785-800-900

www.gliniki.pl
Reklama
informacja
Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.
Reklama
Wyślij wiadomość
Reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas