Sprzedaż nieruchomości - podhale24.pl
Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Nowy Targ
Clouds
16°
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
12°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
15°
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
11°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 77 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
28 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
Dodano wczoraj, 17.06.2024, 10:54 | Numer ogłoszenia: 1079636

Sprzedaż nieruchomości

Planujesz sprzedaż nieruchomości? Zrób to skutecznie!

Zastanawiasz się nad sprzedażą domu, działki lub mieszkania na Podhalu? Nosisz się z tym zamiarem od dawna, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Sprzedaż nieruchomości to w życiu każdej osoby ważny etap, który budzi duże emocje. Jako sprzedający będziesz miał różne przemyślenia. Możesz martwić się, czy wszystko się uda. Zastanawiać się, czy nie zostaniesz oszukany i czy wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Od czego zaczniesz? Wiadomo, to proste - kilka fotek i \"wrzucenie\" ogłoszenia do internetu. Teraz pójdzie już z górki. Oby tak było i tego życzymy każdemu sprzedającemu, ale proste i szybkie transakcje zdarzają się rzadko. Znacznie częściej trzeba po drodze rozwiązać dodatkowe problemy, które dla osoby sprzedającej pierwszy raz są bardzo wymagające. Komplikacje to w branży sprzedaży nieruchomości codzienność.

Dlatego warto oddać sprzedaż swojej własności do podhalańskiego biura sprzedaży nieruchomości Topdom Nieruchomości z siedzibą w Nowym Targu przy ulicy Szaflarskiej 42. W Topdom Nieruchomości zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i mamy znakomitą opinię na podhalańskim rynku. Co powoduje zadowolenie klientów? Profesjonalna postawa oraz indywidualne podejście do sprzedawanych nieruchomości. Rozumiemy, że każdy sprzedający ma inne potrzeby, a każda nieruchomość ma swoją historię. Strategię sprzedaży dopasowujemy indywidualnie. Zdobyte doświadczenie pozwala nam odpowiednio zająć się domami, mieszkaniami i działkami klientów.

Zajmiemy się każdą nieruchomością. Pomagamy rozwiązać wszystkie problemy i skutecznie doprowadzić do sprzedaży.

Nieruchomość ma kilku właścicieli, którym trudno się ze sobą dogadać? Nie ma problemu, przejmiemy rolę łącznika i razem doprowadzimy do sprzedaży bez wnikania w sprawy prywatne.
Życie pisze różne scenariusze jak rozwody, kłótnie w rodzinie i między wspólnikami. Doświadczamy takich sytuacji na co dzień.

Przebywasz za granicą i w najbliższym czasie nie będzie Cię w Polsce. Możemy wszystkie formalności zorganizować zdalnie. Niezależnie czy mieszkasz w USA, Francji czy Anglii.

Sprzedajemy także nieruchomości z obciążeniami czy bez dróg dojazdowych. Lubimy wyzwania.

Co oferujemy?
- znalezienie kupca na Twoje dobra
- wspólne przejście przez wymagane formalności
- doprowadzimy do finalizacji transakcji u notariusza

Dlaczego Topdom Nieruchomości?
Jesteśmy skuteczny, bo nam zależy! Załatwiamy sprawy od A do Z, bez przeciągania i komplikacji.

Sprawdź, jak wygląda współpraca z nami. Zadzwoń pod numer 792-250-793 lub napisz na maila kontakt@topowebiuro.pl. Wolisz porozmawiać na żywo? Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Szaflarskiej 42 w Nowym Targu.
Reklama
informacja
Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.
Reklama
Wyślij wiadomość
Reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas