Działki rolne Trybsz - podhale24.pl
Rabka Zdrój
Clouds
1°C
Clouds
1°C
Clouds
3°C
Clouds
4°C
Snow
2°C
Snow
1°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Kartka z kalendarza
Reklama
Dodano wczoraj, 23.02.2026, 09:04 | Numer ogłoszenia: 1128981

Działki rolne Trybsz

Do sprzedania działki rolne w Trybszu, \"porozrzucane\", niestanowiące jednej powierzchni, o szerokościach od 6-11m, niektóre z dojazdem drogą polną, o łącznej powierzchni 1,8402, brak możliwości zabudowy. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY CZĘŚCI DZIAŁEK W CENIE PO 7zł/mkw.
Agent prowadzący Anna
506 366 376

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura!
Studio ArtDom Nieruchomości
34-400 Nowy Targ
al.Kopernika 12/19
nr licencji pośrednika 9427

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, nie jest wiążąca i ma charakter informacyjny.

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty zestawiono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność
Reklama
Informacja
Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.
Wyślij wiadomość
Reklama
Reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
luty
24
Wtorek
Imieniny:Macieja, Bogusza, Jaśminy
Kliknij po więcej