Poniedziałek, 06 kwiecień 2020, Imieniny: Izoldy, Celestyny, Ady
Nowy Targ i okolice
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
13°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 35
Clear
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

ogłoszenia

Ogłoszenie (numer: 888527)

Dodano 7 tygodni temu, 14.02.2020 06:39
Burmistrz Miasta Zakopane informuje, iż osoby które na podstawie art. 4 Ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkalne w prawo własności tych gruntów otrzymały Zaświadczenie o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności i nie uiściły jednorazowej opłaty za w/w przekształcenie, powinny do 31 marca każdego roku okresu przewidzianego w w/w ustawie tj. 20 letnim wpłacić roczną opłatę z tytułu przekształcenia. Wysokość opłaty rocznej została podana w Zaświadczeniu.

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij