Sobota, 29 luty 2020, Imieniny:
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
-4°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-3°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-3°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Mist
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
-3°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-5°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
07.06.2016, 19:55 | czytano: 2212

Dziecięcy wyścig kolarski w ramach Nowy Targ Road Challenge (zdjęcia)

zdj. Krzysztof Garbacz

W minioną niedzielę obok Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu rozegrano zawody rowerowe dla dzieci klas 1-6.

Na starcie zjawiło się 99 małych zawodników. Ich duch walki i chęć rywalizacji, a zarazem radość z jazdy na rowerze, zapewniły całemu wydarzeniu fantastyczną sportową atmosferę. Rodziny i przyjaciele małych sportowców przyglądający się wyścigom z trybun udowodnili, że nowotarscy kibice, to najlepsi kibice.

Wyścig toczył się pod hasłem "Wszyscy jesteśmy wygranymi". Każdy młody kolarz otrzymał dyplom ukończenia zawodów oraz, jak na prawdziwy wyścig przystało, sportowe nagrody rzeczowe - profesjonalny bidon od organizatora firmy Tatra Cycling Events i odblaski od Urzędu Miasta. Dla każdego startującego w ramach osłody lodziarnia Żarneccy podarowała kupon na degustacje swoich słynnych lodów.

Zwycięzcy poszczególnych wyścigów otrzymali dodatkowo podarunki rzeczowe od Kotelnicy Białczańskiej i firmy JMP Sport Wear. Nagrody nadziejom kolarstwa na Podhalu podczas oficjalnej dekoracji wręczała wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska- Steg.

Po wręczeniu nagród dzieci miały możliwość obserwowania finiszu kolarzy startujących w profesjonalnym wyścigu kolarskim Nowy Targ Road Challenge.

W opiece nad małymi kolarzami pomagali organizatorom studenci Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz ich opiekunowie. O bezpłatne serwisowanie rowerów zadbała firma Dotsport z Krakowa.

Obszerna fotorelacja z wyścigu autorstwa Pani Pauliny Pacygi znajduje się na profilu organizatora na FB


Kinga Szafraniec, zdjęcia w galerii Krzysztof Garbacz
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
wicher06:14, 8 czerwca 2016
Co to za nazwy " Road Challenge " to polskiego języka wam brakuje ku...a matoły jedne !!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij